Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Élet, vagy valami más... fórum

Élet, vagy valami más... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Élet, vagy valami más...

17. annamandala (válaszként erre: 16. - Abri)
2010. júl. 14. 10:06
Valóban igazad van nem a név a cím a lényeg,hanem az a nagy baj,hogy ilyen előfordúlhat.Elva cseszva egy gyönyörű időszak amikor az anyukának csak a fejlődő babával kellene törődni.Ezzel szembe szegénykének erre jut a legkevesebb energia.
16. abri
2010. júl. 13. 08:45

Nem az a lényeg, hogy mi a neve az illetőnek aki a cikket írta, hanem, hogy Magyarországon ez a helyzet. Sajnos.

Mindenki panaszkodik, de senki nem tesz érte, hogy jobb legyen a helyzete. /tisztelet a kivételnek!

Akár párkapcsolatról, akár megélhetésről beszélünk.

15. Barát1 (válaszként erre: 14. - Annamandala)
2010. júl. 11. 21:55
Többen voltak már állítólag zaklatva, ezért van új nevük és már nincs kép, lakhely, semmi.
14. annamandala (válaszként erre: 13. - Barát1)
2010. júl. 11. 16:42
Erre nem gondoltam,hogy innen a rendszerből lehet az ember zaklatásnak kitéve!!!
13. Barát1 (válaszként erre: 11. - Annamandala)
2010. júl. 11. 14:56

Már több fórumon felmerült ez a kérdés, hogy miért nincsenek nevek, képek.

A válaszok pedig sokfélék, van aki azt írta, hogy -olyan dologban kér véleményt ami miatt nem szeretné, ha tudnák ki ő.

- van akit zaklattak és újra belépett név nélkül

- van aki a naplója miatt nem ír nevet, mert ott leírja az összes problémáját, azt is amit senki sem tud a környezetében

2010. júl. 11. 11:51
Nem akartam senkit megbántani,főleg nem akartam személyeskedni.
11. annamandala (válaszként erre: 10. - Barát1)
2010. júl. 11. 11:49
Szervusztok.Egyetértek veled.Azt azonban sajnos nem igazán értem miért van ennyi hablaty a profil oldalakon.Ha nem adod a nevedet a hozzászólásodhoz biztos,hogy hiteles vagy?
2010. júl. 7. 19:00

Nagyon tetszik a cikk, szinte mindenki tudja ugyanezt csak tenni nem akar ellene semmit. A panaszkodás egyszerűbb, pedig nagyon ritka, hogy valaki megoldja helyette a problémákat.

Erre szoktam én azt mondani, hogy


"Aki meg akar tenni valamit, talál rá módot,

aki nem, az talál kifogást."

(Stephen Dolly)


Azt nem hiszem, hogy azért lépett le, mert az általa kibeszélt emberek rájöhetnének, hogy róluk beszélt, gondolom, hogy a neveket megváltoztatta.

Kicsi ország vagyunk, de annyira mégsem, hogy keresztnév alapján be lehessen azonosítani embereket.

9. 274c9996b8 (válaszként erre: 4. - Jomami)
2010. júl. 6. 14:36
-:D
2010. júl. 6. 14:22

Akárkikről is szól ez a cikk, nagyon szomorú. Szerencsétlen születendő kisgyerek, semmiről sem tehet. Hányan hiába várják oly nagyon a baba születését..... Ő meg szegény olyan helyre megy, ahol már a kezdet is tragédia....

:-(((

Szegény pici baba...:-(((

7. Gica6 (válaszként erre: 4. - Jomami)
2010. júl. 6. 12:06
Hogy miért lépett le? Valószínű ezért. Amit írtál. Mert -gondolom- ráismerhetnek a kollégái. Megijedt. Hamár rábízták a problémáikat, nem volt szép tőle ezeket -ilyen felismerhető módon- kibeszélni.
2010. júl. 6. 11:40
Lehet, azért félnek a változástól, mert az ismeretlen és nem tudják, hogy az nem lesz-e rosszabb.
2010. júl. 6. 11:24
Szervusztok! Szerintem is rettenetesen nehéz beismerni "Bocsi tévedtem" ezt jól elrontottam.Sajnos ilyenkor inkább bünbakot keresünk.Ez sajnos nincs korhoz kötve.Magam részéről 62 éves vagyok de még mindig beleesek ebbe a hibába néha.
2010. júl. 6. 11:08

Én azt nem értem, hogy az emberek miért nem a saját életükkel foglalkoznak.

Sok embernek csak arra van szüksége, hogy el mondhassa a problémáját, hallgassa meg valaki.

Mindenkinek mást jelent a jó és a rossz kapcsolat.

A cikk szerintem a cikk írójáról szolt inkább, nem a két nőről.

3. Galagonyabogyó (válaszként erre: 2. - 322bb776a7)
2010. júl. 6. 10:49
ez engem is érdekelne,de mindamellett amiket leírt az sajnos igaz...
2010. júl. 6. 10:10
Kedves fórum kiíró,,miért törölted magad azonnal????
2010. júl. 6. 10:08
Észrevették már, hogy rengetegszer beszélgetnek úgy, hogy szinte nem is figyelnek a másikra? Beszélünk egymással, de közben meg sem halljuk a másikat. Hát ez a tulajdonságunk nem mindig előny, ahogy sok más sem... A mai napon két kolléganőm is felkeresett Zsike, és Edina. Két teljesen átlagos életet élő nő, akik nem a legjobb barátaim, még is őszintén meséltek magánéletükről, cserébe - szinte megszokásból - elvárták a támogatásom, de nem a várt formában kapták...

Ugrás a teljes írásra: Élet, vagy valami más...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook