Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Élet Borderline-ként.... fórum

Élet Borderline-ként.... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. nov. 4. 15:10
Lyenn, igazából itt mire keresed a választ?
11. e7a9d373d5 (válaszként erre: 9. - Lyenn)
2011. nov. 4. 15:08

Ha gondolod, írhatsz nekem priviben. vagy megadom a msn, vagy skype címem. Nem vagyok pszichológus, de már kb. vagy 10 éve harcolok a problémával, egy pszichotikusok alapította egyesületben vagyok önkéntes, szóval valamennyire rálátok a témára.

Zsuzsa

10. e7a9d373d5 (válaszként erre: 8. - Lyenn)
2011. nov. 4. 15:03

értem. Az az igazság, hogy valahol nekem is így kezdődött anno, aztán meg jöttek a durvább dolgok, mert ezek a félelmek paranoiássá váltak, szeritem nem kellene megvárnod, amíg idáig fajul. A családod biztosan nagyon szeret, meg az életben azért vannak olyan helyzetek, amikor tényleg mindenki ellened van, és ez természetes, szóval nem mindig kell mindent a betegség számlájára írnod. Az meg,hogy "hülyének", dilinek tartanak- hát tudod, -ez csak sok évi tapasztalat- de annak mondd el a bajodat, aki igazán megért, a többieknek ne mondd el, mert úgysem értik meg majd, és csak hátrányod származik majd belőle, de ez minden pszichiátriai betegségre igaz.

Zsuzsa

9. Lyenn (válaszként erre: 7. - 31c1daa9fa)
2011. nov. 4. 14:56
Hát ez az! El akarok menni az orvoshoz, féltem a családom életét.Magamtól...
8. Lyenn (válaszként erre: 6. - E7a9d373d5)
2011. nov. 4. 14:55

Szia Zsuzsa!

Hát nem is tudom! Néha minden rendben, máskor meg mindenkiben csak azt látom, hogy bántani akar, gúnyolódik, kiröhög, pedig nincs így... De én ezt érzem! Nincsenek barátaim,mert nem merek másokat közel engedni magamhoz.Egyetlen ember van, aki ebbe a körbe be tudott jutni!

7. 31c1daa9fa (válaszként erre: 5. - Lyenn)
2011. nov. 4. 14:53

Nem egy papír határoz meg.


Ha rászánod magad az orvosra, akkor sztem érdemes egy magánrendelést keresni, mert a kórházban valószínűleg felírnak egy bogyót, aztán mehetsz. Rendes terápiára nem szokták "fecsérelni" az idő.

6. e7a9d373d5 (válaszként erre: 1. - Lyenn)
2011. nov. 4. 14:51

Szia.

Én sem mentem orvoshoz sokáig a tüneteim nekem is stimmeltek, aztán még rosszabb lett, mert szkizofrénia lett belőle, súlyosbodott a probléma, úgyhogy mint az előttem szóló én is azt tanácsolom,menj minél előbb orvoshoz! Egyébként nekem vannak könyveim a borderline-ról, sajnos csak németül, mert annak idején Németországban éltem. Hát elég bonyolult megérteni... de ne add fel, igenis lehet borderline-os betegként élni!

Zsuzsa

5. Lyenn (válaszként erre: 3. - 31c1daa9fa)
2011. nov. 4. 14:50
Talán attól, hogy akkor már hivatalosan is hibbant leszek....És akkor már "jogosan" érzem , hogy mindenki dinkának tart...
2011. nov. 4. 14:48
Persze, hogy felmerült bennem! Csak nem olyan egyszerű nekem.
3. 31c1daa9fa (válaszként erre: 1. - Lyenn)
2011. nov. 4. 14:48
Mitől félsz?
2. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - Lyenn)
2011. nov. 4. 14:47
Mégis azt tanácsolnám -ha ez felmerült benned-, hogy fordulj orvoshoz. Azt gondolom, hogy jobb lenne ezt egy szakemberrel megbeszélni, mint itt, ahol esetleg fals infókat kaphatsz.
2011. nov. 4. 14:31
Tudom, hogy van már ilyen fórum, de azok valamiért nem működnek. Nekem ez még új.Szeretnék beszélgetni, tanácsot kérni olyanoktól, akik ezzel a betegséggel élnek.Hivatalos diagnosztizálás még nem volt, de minden tünetem stimmel.Igen, ismerős....Akkor menjek orvoshoz! De nem merek!Van valaki, aki beszélgetne velem?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook