Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elengedni valakit aki fontos nekünk: szex, barátság, és talán több is... fórum

Elengedni valakit aki fontos nekünk: szex, barátság, és talán több is... (beszélgetős fórum)


1 2
2017. márc. 31. 16:05

Ma kaptam ezt az okosságot, és általános érvényű igazságot, ami ide is kötődik :)


[link]

48. mikahaka (válaszként erre: 47. - Aryana)
2017. márc. 30. 17:29
Értem, köszi, hát ez se volt egyszerű. Bár, ahogy olvasom ez egy kicsit más sztori, de ja egyik se túl "értelmes" :D
47. Aryana (válaszként erre: 40. - Mikahaka)
2017. márc. 30. 16:51

Nem mondta, hogy miért nem akar kapcsolatot, de azt hiszem azt gondolta talál "jobbat".


Volt, hogy összejött egy "jobb" lánnyal, akiről tudtam, mert mellette is találkozott velem, és nagyon rövid is volt az a "kapcsolat".


Utólag sem bántam meg, hogy együtt voltunk nem kis ideig, viszont már nem lennék vele újra.


A kapcsolat (találkozások) teljesen megszakadt, igen.

Véletlenül néha találkoztunk azóta, összefutottunk és váltottunk is pár szót.

Tudtam, amikor beszéltünk, hogy csak rajtam múlik és újra folytathatnánk ott, ahol abbahagytuk, de már nem folytatnám...

46. 9c485f67e8 (válaszként erre: 42. - Mikahaka)
2017. márc. 30. 12:22

Szakítani a múlttal!

Kerülni a közös ismerôsöket, helyeket.

Az esetleges ajándékokat elsüllyeszteni, hogy ne legyenek szem elôtt, így nem emlékeztetnek.

Keresni új helyeket, élményeket, embereket.

45. Teomo23 (válaszként erre: 1. - Mikahaka)
2017. márc. 30. 12:22
Szia! El olvastam amit írtál és teljesen átérzem a helyzeted,sajna ebből tényleg nagyon nehéz kijönni.Kb ugyan így vagyok most én is.Ha úgy gondolod,hogy ő is beléd zúgott akkor lehet ugyan azt teszi mint te,másban keresi azt amit veled?Evidens,hogy ezt nem kell végig nézned és persze meg is értem,hogy fáj ez neked,nagyon ismerős.Az is lehet,hogyha már nem lesz barátnője,jobban közeledik majd feléd.De te nem vagy valami tárgy(bocsi ha éppen ez már sok) csak annyi,hogy ne akkor legyél ott neki mikor éppen kézenfekvő számára az egész,csak tanács.Amit tenni tudsz: megbeszéled vele,hogy ez még is mi volt,úgy őszintén vagy találsz valaki mást aki fel ér ahhoz a szinthez de mondjuk addig ez sikertelen lesz még ő a szívedben van. Sok sikert! Ha esetlen lenne kérdésed ezzel kapcsolatban akkor nyugodtan írhatsz.Kb egy cipőben járunk. :D
44. massalhangzo (válaszként erre: 42. - Mikahaka)
2017. márc. 30. 12:08

igazabol ezt nem tudod jol csinalni, hiaba hatarozod el. elengedni akkor tudod majd, ha mas erdekel, vagy elfogadod, hogy ot nem erdekled


valtoztass az eletformadon, ne logj gyakran vagy egyaltalan a kozos baratokkal, hiszen csak miatta teszed, nem? mert az mar nem normalis kategoria, hogy egy pasival masfel eve nincs semmi, es korabban sem volt szexen kivul, de te meg mindig ugy allsz hozza, mintha barmikor lehetne belole akar komoly is


irhatnak neked millio tortenet, hasonlo esetet, de az nem fogja befolyasolni a tiedet. csak megerosit abban, hogy ne szallj le a palirol, mert ha xy leirja, hogy ok megis osszejottek, akkor tovabb rugozol rajta

43. one euro (válaszként erre: 42. - Mikahaka)
2017. márc. 30. 10:21
Inkább a saját tapasztalat a legjobb,próbálj befelé figyelni.Persze ,ha képes vagy rá!:))
2017. márc. 30. 09:34

Illetve az Elengedés!


És most inkább ilyen pszichológiai/ spirituális értelemben.

Nem vagyok egy nagy "spiri", de tud ezekben igazság lenni.


Hogy kell jól csinálni- mert az, hogy elhatározod, meg nyitsz új irányba még nem elég.

Láttam erre gyakorlatokat is- inkább ezek érdekelnek, ha van ilyen tapasztalat!

:)

2017. márc. 30. 09:31
Ha van még saját ilyen vagy hasonló tapasztalatotok, azt várom még! akármilyen végkifejlettel, vagy ha éppen benne vagy.
40. mikahaka (válaszként erre: 37. - Aryana)
2017. márc. 30. 09:29

Na végre egy sztori! Még ilyet többet!

Igen, sajnos belülről ez egészen más... :/


És ő mondott valamit, hogy miért ne, vagy te sejted, hogy miért?

Azóta teljesen megszakadt a kapcsolat?

39. 9c485f67e8 (válaszként erre: 36. - Massalhangzo)
2017. márc. 30. 08:45

Ehhez a nônek is van benne része (50 %).

Nem ajánlott minden patront azonnal ellôni.

2017. márc. 30. 08:37
Tudom,hogy most csalódott vagy!Pedig ez egy igazi áldás lehet a jövőre nézve,most már biztosabban és tudatosan mire van szükséged.Ez az élmény egy másik minőségbe vezet át.Boldogabb leszel,idővel!:))
37. Aryana (válaszként erre: 1. - Mikahaka)
2017. márc. 30. 08:33

Én voltam ugyanebben a helyzetben.

Ugyan ez történt velem is, a pasi nem akart kapcsolatot, de rendszeresen találkoztunk.


Független volt és én is.

Volt, amikor szerelmes voltam, aztán volt, hogy ő ragaszkodott jobban, de nem lett belőle kapcsolat.

Én nem tudtam kiszállni...

Úgy lett vége, hogy ő lépett.

6 évig tartott.


Nem érdekelt és nem érdekel más véleménye erről, csak az tudja, hogy milyen ez, aki benne van.

36. massalhangzo (válaszként erre: 33. - Mikahaka)
2017. márc. 30. 08:27

azt volt az irasom lenyege, hogy a pali egy seggfej paraszt, hiaba akarod te benne latni a rendes sracot, aki meg haverkodik is szexek utan. es azert nem kell bannod, hogy nem lett komoly, mert aki bunkon kezeli a noket, az minden not igy kezel, legyen az futo kaland vagy kapcsolat, mindig ki fog jonni belole a bunko sunyiban


ezzel inditottal: "megismerkedtem a sráccal, volt egy klassz randink, összejöttünk, szex is volt, aztán még egy ilyen alkalom, aztán eltűnt."


igy indulo ismerkedesnel nem kell eselyt adni a palinak, mert rogton tudni, hogy nem tetszettel neki annyira, hogy akarjon, es egy paraszt, amiert igy intezi

35. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Mikahaka)
2017. márc. 30. 05:59

Nézd, neki nem te vagy az igazi, akárhonnan nézzük. Eddig hitegethetted magad ezzel, hogy ti aztán hűűű, meg haaa annyira passzoltok, csak szegény nem alkalmas a párkapcsolatra, de most ezt el kell engedned.

Akik összeillenek, azok akármikor találkoznak, egymásra tálnak, ám ha mégsem, akkor sem igazán tudok elképzelni ideálisabb körülményt, minthogy épp facérak mindketten. Én is olyan időszakomban találkoztam a férjemmel, amikor azt hittem, hogy "nem vagyok kész" egy új kapcsoltra, de aztán úgy alakult, hogy pillanatok alatt mégis kapcsolat lett belőle.

Szóval nem, nem mondhatni, hogy a Jóisten is egymásnak teremtett benneteket.

A legjobban akkor jársz ha kiiktatod az életedből, nem találkozol vele, nem vársz rá, nem álmodozol róla.

34. 9c485f67e8 (válaszként erre: 33. - Mikahaka)
2017. márc. 30. 00:26

Több érzelmet látsz bele, mint amennyi van.

Ne tévesszen meg a látszólagos kedvesség.

33. mikahaka (válaszként erre: 32. - Massalhangzo)
2017. márc. 29. 22:51

Értelek.

Csak még utoljára, nem cseszett át. Sosem mondott, vagy ígért bármit, vagy hitegetett.

Úgyhogy igazából csak magam okolhatom, ha mégis vártam valamit.

Az más kérdés, hogy néha ezzel tök ellentétes érzelmek buktak/nak ki rajta.

32. massalhangzo (válaszként erre: 30. - Mikahaka)
2017. márc. 29. 22:20

nem kell jatszanod a megertot es kedveset, hogy te orulsz, hogy vegre talalt valakit, hatha alakul valami. es ne band, hogy veled nem


ez a pasi jo nonek tartott, tetszettel neki, es orulj, hogy nem veled akart komolyat. az ilyen faszik, akik nehany szex utan lelepnek szo nelkul, majd kesobb osszefutva nyomjak a bocsi, csak nem akartam komolyat meg magyarazkodni, mintha mise tortent volna, mas nokkel sem bannak maskent. ha lesz baratnojuk, az elso idoben talan loholnak lamurban, de ahogy elmulik az ujdonsag varazsa, ugyanolyan bunkok, atcseszik oket a hatuk mogott


egy normal pali az csak szexben is egyenes es normalis, nem kezel le. biztos nem olyan pasit szeretnel, aki a kapcsolatban felrejar, addig kedves es figyelmes, mig erdeke, ha valami nem klappol, akkor ugyanilyen nemtorodom modszerekkel kezeli a noket

31. massalhangzo (válaszként erre: 30. - Mikahaka)
2017. márc. 29. 22:13

hat ezt ne vedd magadra. az, hogy par eve mit mondott, azert az nem orok ervenyu. sokszor elofordulhat, hogy valaki nem akar eppen komoly kapcsolatba maszni, de azert nem orokre


szerintem probalj meg intenzivebben ismerkedni, elobb-utobb jon egy jobb pasi. mert nagyon rakattantal erre a pasira, hogy meg evek elteltevel is remenykedsz es belelovalod magad. biztos nehez tovabb lepni, ha nincs jo jelolt, de gondolj arra, hogy nem is lesz, ha nem probalkozol. ez a pasi sem volt mindig ott, o is jott valamerrol, jojjon egy jobb :D

30. mikahaka (válaszként erre: 27. - Massalhangzo)
2017. márc. 29. 21:35

Hát csak azzal, hogy rácáfolt arra az eddigi teóriámra, hogy ő senkivel sem akar kapcsolatot. És tényleg nem is volt neki nagyon sokáig.

Most én azt nem zárnám, ki, hogy ez az új szintén nem egy annyira komoly kapcsolat..és így igazából nincs is min pörögni, de ezt nem tudhatjuk még.

Csak egy picit előlrébb jutott a "kapcsolati-törzsfejlődésben" és legalább nem lök el mindenkit magától aki akar tőle valamit. Lehet a csaj nem is akar, vagy más szempontból nem is annyira komolyan veendő- bár ne lenne így amúgy, ha jót akarok neki.

Eddig tudtam kicsit áltatni magam, hogy nem engem nem akar, csak egyszerűen nem tud velem egyszerre testi és lelki kapcsolatban lenni, és ezért nincs semmi. :D

Ami nem az én hiányosságom, vagy én vagyok valamiben is kevés, hanem ő, ezt is tudom.

De akkor is fáj, ennyi. Pont :-)


Gondoltam ossza meg más is a hasonló sztoriát, amiből épülhetek.

29. massalhangzo (válaszként erre: 28. - Mikahaka)
2017. márc. 29. 21:23
altalanossagban igazad van, egyejszakasbol is lehet nagy szerelem, es tobb havi jaras, ismerkedes utani kapcsolat is tonkremehet hamar
28. mikahaka (válaszként erre: 23. - Massalhangzo)
2017. márc. 29. 21:21
én ezt általánosságban írtam, nem erre a példára! :D
27. massalhangzo (válaszként erre: 26. - Mikahaka)
2017. márc. 29. 21:20

arra ertettem, hogy irtad, az elejen volt szex, aztan a pasi lelepett, aztan ujra jelentkezett


de tenyleg nem ertelek most, ha masfel eve nincs koztetek semmi, csak egy a barati kor, akkor most mi a problema, vagy miert most van problema?

26. mikahaka (válaszként erre: 17. - Massalhangzo)
2017. márc. 29. 21:18

Ezt elértetted szerintem.

Most lett a barátnő és egyáltalán nem lépett le miatta. Mivel még kezdeti, mit is kellett volna megbeszélni? Illetve amúgy is privát dolga, hogy kivel mit csinál, főleg ha barátként tekint rám

25. massalhangzo (válaszként erre: 24. - Mikahaka)
2017. márc. 29. 21:17
na ezek utan viszont nem ertem akkor, hogy mi van, mi a problemad :D masfel eve nincs koztetek semmi, o most mas novel van kapcsolatban
24. mikahaka (válaszként erre: 15. - 9b10f3d7ff)
2017. márc. 29. 21:14

Értelek.


Igen ki akarom próbálni, kicsiben már megtettem, az annyit ért, hogy mikor legközelebb találkoztunk iszonyú lelkes és érdeklődő volt- és letudtam annyiban, hogy akkor továbbra is kedvel, de nem ragoztam túl.


Hát mivel már másfél éve nincs szex, ez a rész már megvan- amúgy épp mostanság kezdtem el érezni, hogy ez a barátosdi mintha kezdene működni. Főleg, hogy egyszer, amikor úgy éreztem, hogy hülyén viselkedett nagyobb társaságban velem, "rákérdeztem", hogy ő barátjának tart-e, értelmes hangnemben, utána jobb lett.

23. massalhangzo (válaszként erre: 22. - Mikahaka)
2017. márc. 29. 21:13

te hallottal mar olyan peldarol, amikor szexelgetessel inditanak, a pasi szo nelkul eltunik, par honap vagy ev mulva bukkan fel megint csak szexelgetni, kozben mas novel kapcsolatozik, es megis abbol egy tartos, boldog kapcsolat lesz?


mert olyan elfordul, hogy egyejszakasnak indul, vagy nem komolynak, de megszeretik egymast es megiscsak komoly lesz belole. de azok nem hagyjak ott szo nelkul a masikat, es nem masokkal hetyegve evek mulva esnek szerelembe


probald ugy nezni, mintha egy baratnod meselne el neked a sztorit. te mit mondanal? hogy tenyleg szerelmes a pasi, es csak azert van massal, mert x eve azt mondta, o csak szexet akar? szoval egy szerelmes ferfi szerinted inkabb hal massal, sot kapcsolatozik, csak nehogy racafoljon arra, mint par eve mondott, mikozben szereti a not?

22. mikahaka (válaszként erre: 12. - Ina87)
2017. márc. 29. 21:09

Igen van ez így, de számtalan ellenpélda is van: több tartós és boldog kapcsolatot látok magam körül, amik egyéjszakással indultak, mégcsak nem is randival.


És persze a mai világban, sajnos vagy nem, az a tendencia, hogy az "ismerkedők", akik még voltatképp nincsenek kapcsolatban elég hamar 1-3 randi után lefekszenek. Saját tapasztalat, hogy akinél ez nem merül fel komolyan nálam ennyi idő alatt, ott nincs is elég vonzódás a kapcsolathoz. Más dolog, hogy meg is történik-e, de ált igen.


Ez most ilyen általános okosság :)

21. massalhangzo (válaszként erre: 20. - 9c485f67e8)
2017. márc. 29. 19:30

nem mindenki akar mindenkivel rogton oltar ele futni :D a kihasznalas az lett volna, ha a csaj megmondja, hogy o komoly kapcsolatot szeretne, mert szereti a pasit, a pasi mondana, hogy oke, megfektetne parszor es eltunne mas novel


nokent is ugy gondolom, ha valakivel nem akarnek komoly kapcsolatot, csak lazat, es ez neki is megfelelne, akkor nincs szo egyikuknel sem kihasznalasrol, es biztos kedvelnenk is egymast, mert anelkul furcsa lenne egyutt lenni, egyutt halni

20. 9c485f67e8 (válaszként erre: 19. - Massalhangzo)
2017. márc. 29. 19:25
tôlem dughatnak kedvükre
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook