Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elektromos pizzasütője van valakinek? Tapasztalatokat kérnék szépen fórum

Elektromos pizzasütője van valakinek? Tapasztalatokat kérnék szépen (beszélgetős fórum)


2014. jan. 8. 21:47
Van, ha kidobom elkapod? Mert kidobni való. Viszont rántott húst jót lehet benne sütni.
8. gkreka (válaszként erre: 1. - EsztyMorgan)
2014. jan. 8. 19:56
Nekem nem vált be. Lassú és nem lesz igazán ropogós a tészta.
2014. jan. 8. 19:24
Nekem is van. Sütöttem benne pizzát, de valahogy a tepsiben sült jobban bejön. :) Amiben valóban profi, az a zsír nélkül sütés - tükörtojás, szalonna, stb. Épp ezért ritkán kerül elő a dobozából.
2014. jan. 8. 19:12
Ja,Enyém eladó..)))Teljesen új..))
2014. jan. 8. 19:09
Nekem nincs, és nem is lesz. Szerintem bőven megsül a sütőben is.
2014. jan. 8. 19:06

Nekem is van..pihen a dobozában évek óta..)))


sztem sütőben gyorsabb,és jobb.

2014. jan. 8. 18:51
nekem is van az ára kb 6-7 ezer között volt nem tudom a tiéd milyen na nem az árára gondoltam hanem a márkájára de nekem nem vált be én szivesebben sütök pizzát a villany sütöbe lehet hogy valamit nem jól csináltam a pizzasütönél én is várom a tapasztalatokat
2014. jan. 8. 18:19

Karácsonyra kaptam egy ilyen "kütyüt". Még nem próbáltam.. de hétvégén fel szeretném avatni.

Házilag készített pizzatésztát is lehet benne sütni? De bármiféle tanácsnak, tapasztalatot és jó tanácsot megköszönök.

2014. jan. 8. 18:18
Elektromos pizzasütője van valakinek? Tapasztalatokat kérnék szépen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook