Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elektromos pároló edény fórum

Elektromos pároló edény (beszélgetős fórum)


2009. máj. 22. 14:15

Mi nemrég kaptunk egyet anyósomtól és bevallom, először úgy voltam vele, hogy na, még egy fölösleges kacat, ami foglalja a helyet a kicsi konyhában..


Tévedtem! Nagyon finom lesz benne a zöldség, teljesen más íze van, mint megfőve. Emellett simán ott lehet hagyni, nem kell kevergetni, levenni a lángot, stb., így kisgyerekes családoknak még ezért is ideális.


Két méretű tál van hozzá meg egy tojásfőző, bár az utóbbit még nem használtuk.


Nálunk nagyon bevált.


Eddigi tapasztalataim alapján érdemes figyelni arra, hogy

- az a belső hengeres rész, amire a víztartót kell helyezni egy használat után is totál vízköves lesz (felénk nagyon kemény a víz)

- ne legyen felette semmi, főleg ne olyan szekrény, ami nem valódi fa, hanem pl. mdf lapból van, mert a gőz megkezdi...

6. izab (válaszként erre: 2. - Annamaryy)
2008. dec. 12. 22:45
Hali megköszönném ha tanácsot tudnál abban adni hogy melyik a jó fajta ebből.Szeretnék venni valamilyent de fogalmam sincs mi szerint válasszak
5. izab
2008. dec. 12. 22:42
Van tipp-je valakinek,hogy melyik a jó pároló edény amit érdemes megvenni
2008. aug. 31. 18:26
Skacok! Ez engem is érdekelne. Melyiket érdemes venni? Tefal, Hauser esetleg TOP SHOP???
2008. jún. 26. 14:15
nagyon finom lessz benne a zöldség
2008. jún. 26. 14:15
nekem van én rengeteget használom
2008. jan. 6. 12:22
Sziasztok! Van valakinek ilyen, illetve használjátok? Mik a tapasztalataitok vele kapcsolatban? Esetleg recept ötletek? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook