Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Elektromos hajvágó amit a postán rendeltem és nem jó, van rá garancia vagy kicserélik, tudja valaki? fórum

Elektromos hajvágó amit a postán rendeltem és nem jó, van rá garancia vagy kicserélik, tudja valaki? (tudásbázis kérdés)

2012. máj. 17. 07:53
Úgy tudom, 8 napon belül akkor is kötelesek lennének visszavenni, ha semmi baja nem lenne.
4. 298b15dfdd (válaszként erre: 2. - Smumika)
2012. máj. 17. 05:25
Küld vissza,én egy masszírozóval jártam így,kicsomagoltam és az egyik fejbetét már le volt esve,ráadásul 30 centis volt a zsinórja,amit a hálózatba kellett dugni.Elemeset soha nem szabad venni,eleve nincs olyan teljesítménye,mint az elektromosnak,és eszi az elemet.
3. Guruljka (válaszként erre: 2. - Smumika)
2012. máj. 16. 20:36
Kötelező kicserélniük, de el is állhatsz a megvásárlásától, akkor visszakapod a pénzed.
2009. júl. 10. 10:15
Reggel hoztam el a postárol a hajvágót ezt a platinium hajvágót amit a tv shop is reklámoz és ahova belekéne tenni az elemet ott hiányzik a rugo meg az a kis fémcsik hogy müködjön is visszavinném de kicserélik vajon ?
2009. júl. 10. 10:09
Elektromos hajvágó amit a postán rendeltem és nem jó van rá garancia vagy kicserélik tudja valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook