Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elektromos fogkefe fórum

Elektromos fogkefe (beszélgetős fórum)


10. 0c49369de6 (válaszként erre: 1. - Olgi1977)
2010. okt. 12. 20:10
Alap, már utálom a manuális fogkefét. A fogdoki is az elektromosat ajánlja....
2010. okt. 12. 13:48
na akkor megnyugodtam, még sose láttam akkor ilyen indukciós kütyüt, le vagyok maradva.
8. emagdi (válaszként erre: 7. - 768904cf2f)
2010. okt. 12. 13:15

nem, ez így működik:)

gondold el, az lenne a gáz, ha ott valami fémes érintkezés lenne, és úgy töltene :O... na akkor tuti lenne az elektrosokk!

:)))


egyébként már nagyon sok eszközhöz van ilyen indukciós töltő, nagyon praktikus, mert csak ráhelyezed a cuccot, és az már tölt is. (pl telefonoknál, játék-távirányítóknál stb)

2010. okt. 12. 13:11

Sziasztok!

Én ma vettem a gyereknek egy elektromos fogkefét, DM-es saját márkás, donto dentes, nem elemes, hanem akkus. Ismertek ilyen készüléket? Én nem ismerem az ilyet, sima kézi fogkefém van, ez meg akkumlá

toros, de! kicsit fura. Nem vagyok hülye, de nem is láttam még ilyet, az akkumlátoros része majdnem olyan, mint egy asztali Ip teló aksi töltő része, tojás alakú, ez persze gyerek mintás színes,hozzá van a zsinór is, és csak a fogkefét a tartóba állítva kell bele tenni, de semmi lyuk, semmi érintkező nincs a töltő és a fogkefe között. A fogkefe alja is tökre lezárt műanyag, semmi érintkezés nincs köztük, mint pl. egy telónál, vagy bármi tölthetős aksis kütyünél... most ez a műanyag burkolat belsejében van vmi, ami sugároz" vmi hullámhosszon? Jajj, de hülyén fogalmazok, de tényleg nem értek ehhez, ilyet még nem is láttam... akinek tölthető fogkeféje van, annak is ilyen teljesen zárt, érintkező nélküli? Vagy ez valami kamu akkumlátoros fogkefe? 4 e-ért vettem, 2 év gari van rá, pótfej nélkül. azért pici gyereknek úgy gondolom ennyiért kicsit sok, hogy még hülye is legyek én hozzá, hogy hogy mükszik...

6. sugarka (válaszként erre: 3. - Bettiletti)
2010. júl. 23. 22:42
nekem is oral-b van, duplacsomagot vettem, tehát két test van hozzá, és így volt 1 éve olyan 19ezer. de nagyon megéri, én imádom.elsőre rémisztő volt, és durvának tünt, de azóta nagyon megszerettem. a fejeket 1-2 havonta cserélem.
2010. júl. 23. 20:31
És ugyanúgy 3 havonta kell(ene) cserélni a fejet rajta? mennyire drága?
4. 0ca6f8eb1b (válaszként erre: 3. - Bettiletti)
2010. júl. 23. 19:00
Nekem is olyan volt!:)
2010. júl. 23. 18:56

Nekem mióta megvan, nem kéne más.

Nagyon szuper, sokkal könnyebb, alaposabb.

Megmossa a fogaid, csak végig kell nagyon lassan húzni a fogakon.

Oral-B-t ajánlom, enyém 8000-9000ft volt, de szerintem nagyon megéri.

2010. júl. 23. 18:38
Nekem volt, ajándékba kaptam, nem volt rossz de magamnak nem vennék.:)
2010. júl. 23. 18:07

Régóta szeretnék elektromos fogkefét, de nem tudom megéri-e.

Milyet érdemes venni? Írjon pozitív negatív vélemény az elekromos fogkeféről, aki használja vagy próbálta már.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook