Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elektromos cigi fórum

Elektromos cigi (beszélgetős fórum)


8. Imisz (válaszként erre: 7. - Krisztikrisz)
2022. dec. 16. 07:52
Tényleg nem vitát szeretnék nyitni ez ügyben, de ezt mire alapozod? Brit tudósok véleményére? Mert az alapanyagok majd minden feldolgozott élelmiszerben is jelen vannak például....
2022. dec. 15. 23:45
Sokkal rákkeltőbb. Én nem ajánlom.
6. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 15. 19:58
Dehogy nem tudsz leszokni, még nem határoztad el magad. Az elektromos cigivel csak az időt húzod. Szerintem.
5. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 15. 14:49
Ha átszoksz, az csak egy másik szenvedély. Utána arról kéne leszoknod. De kívánom, hogy sikerüljön! :)
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 15. 13:37
Löttyös e cigire gondolsz vagy valamelyik hevítőrudasra?
2022. dec. 15. 12:08

A készülék ( a normálisabb) nem olcsó, de egyszeri befektetés hosszú távra. A "belevaló" ha magad készíted SOKKAL olcsóbb. Én magam keverem a lötyit, nikotinosat. Mindennel együtt egy évnyi anyag kijön 30.000.-ből. A készülékem -középáras- 20.000.-, de ez kibír nekem 2 évet, illetve addigra megtetszik másik magamat ismerve. Egy rendszeres költsége van, a porlasztó, ami készüléktípustól függően változó árban van (de nem e szerint vásárolok készüléket) legutóbb az enyémhez 8000.-ért vettem 5 db-ot, ami nálam 6-7 hónapig tart.

Van aki a porlasztóját is maga csinálja, én ennyire nem mentem bele. Ezek körülbelüli árak, a legutólsó (nyári) vásárlásaim kb ennyik voltak,

A rendes cigihez nem hasonlítható csak annyiban, hogy ugyan úgy mint a füst szívásakor van egy fajta torokhatás, és a szádból kifújod a jól látható gőzt. De ízében teljesen más, tényleg meg kell szokni. Én már 10 éve átszoktam, és erről már nem szándékozo, leszokni :)

2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 15. 11:18

Átszokhatsz,,bár én is próbáltam de a leszokáshoz szerintem nem jó.Nekem nem a nikotin hiányzik,,mert viszonylag hamar is ürül,,inkább a rituálé ami hiányzik.

E cigivel hajlamos leszel ,ha teheted ,,egész nap használni.. Viszont tudok olyat aki átszokott ,,már nikotin menteset szív,,és csak azt,,a ciginél kevésbé ártalmas.Nézd meg Fehér Tamás videóit a választásban segíthet mert nagyon mellé lehet nyúlni ,,nem olcsóbb nagyon,,bár most nem vagyok képben az árakkal.

2022. dec. 15. 10:37
Leszokni nem tudok. De szeretnék. Talán az elektronikus cigi jó lenne első lépésnek. Kérem aki használja írja meg mik a tapasztalatok. Milyen a normál cigihez képest. Mennyivel kerül többe mint a normál cigi. Köszi a választ.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook