Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elektromos borotva - melyik a jó? fórum

Elektromos borotva - melyik a jó? (beszélgetős fórum)


2012. dec. 9. 20:59

Halló fiúk!

Senki nem tud tanácsot adni?

2012. dec. 9. 20:53
Sziasztok én is elektromos borotvát szeretnék a férjemnek, de nem tudom mi alapján kell dönteni. Aki már használja, tudna tanácsot adni!
10. sunshine24 (válaszként erre: 9. - Gumimaci22)
2010. dec. 15. 11:48
A bőre hozzászokik, és mint írtam nem gagyi borotválkozás utáni szeszekkel kell kenni, hanem minőségi, lehetőleg natúr kozmetikummal. Ugyanaz mint a nőknél az epilláció. Ahhoz is hozzá lehet szokni, de fontos az utána következő ápolás is.
9. Gumimaci22 (válaszként erre: 8. - Doresz88)
2010. dec. 15. 11:45

Köszönöm!

44 ezret azért nem akarok kiadni...pláne,ha végül nem bírja a bőre és nem is használja..

2010. dec. 15. 11:32

Mi nézegettük őket osanba, és ott elmondták mibe mi a jó, de sajna márkát nem tudok már. Szóval van egy amit most dobtak piacra vmi 44 ezer ft körül van, akkumulátoros, de vezeték nélküli. Szóval így bele kell állítani. Lehet használni zuhany alatt is, mindenfelé mozog a feje, és sokáig bírja az aksija. Illetve van benne gyorstöltő, ami azt jelenti, hogy 1 óra alatt feltölt használatkészre. A másik, az csak a fele volt, de annak 6 óra kellett hogy feltöltsön, és vezetékes, és más a feje. Az olyan henger alakú volt. Emez meg olyan 3 körből kirakott 3szög.... Na ez most értelmes lett, remélem el tudod képzelni.

Hát én vennék a férjemnek, mert kevesebb a macera vele mint a habbal, borotvapengékkel, meg gazdaságosabb is, ha az nézzük, hogy 4-5 penge 5000 forint körül van... De még ő sem szánta rá magát. Az eladó csaj még azt mondta, hogy kicsit tovább tart az elektromos borotválkozás, mint a sima, mert alaposabb és lasabb mozdulatokat igényel.

A bőr szerintem meg ahhoz szokik hozzá, amihez szoktatva van. Ezalatt azt értem, hogy férjem mielőtt nem találkoztunk szakállnyírót használ, és csak rövidre volt neki vágva. Én meg utáltam a borostát, és mondtam, hogy borotválkozzon meg. Hát kb 1 éven keresztül volt neki kipirosodott bőre, kis fehér patikkal, de mára már egy sincs. Szóval sztem az elektromost is megszokja a bőr.


Hát ennyi, remélem tudtam segíteni....

7. Gumimaci22 (válaszként erre: 6. - Sunshine24)
2010. dec. 15. 11:19
Igen,ez a bajom,h nagyon szélsőséges véleményeket hallok.És nem akarok úgy járni,h megveszek egy méregdrágát és nem is használja végül...valami közép árkategóriás kéne ami azért jó...
6. sunshine24 (válaszként erre: 4. - Gumimaci22)
2010. dec. 15. 11:12
Különbség max. árban van. Ez is olyan dolog, hogy kinek mi válik be. Apukám 40 éve csak elektromos borotvát használ, párom is. Ők elégedettek vele. Más meg nem. De hozzáteszem, hogy rengeteg múlik azon, hogy milyen borotválkozás utáni készítményeket használ egy férfi. Megéri márkás, drága készítményt venni, meghálálja a bőr.
2010. dec. 15. 11:09
hali, en eddig senkit se hallottam, hogy dicserje, aposnak volt de nagyon nem szerette, a paromnak adta, hogy hatha majd neki bevallik, de neki sem jott be...jah, es 1 eves a "cucc"...szal, nem valami regi,markat sajnos nem tudok mondani mert meloba vagyok, de, eddig nem sok jot hallottam errol...
2010. dec. 15. 11:07

Köszi!Szinte minden nap borotválkozik ezért is akarok ilyet!Gondoltam,h 20 alatt nincs:(

Olvastam,h a Phlips és a Braun a két nagykutya ezekben,ki melyikre esküszik?Mi a különbség?

2010. dec. 15. 11:00
Phil.ps senso touch 3d. Ez most a legjobb. És ez a márka is gyártja a legjobb borotvákat. De nem olcsóak. 20 ezer fölött vannak a jobbak.
2010. dec. 15. 11:00

az én párom nem szereti mert kipörsög tőle a bőre és azt minden nap kell használni

ha egy kicsit hosszabb a szőre akkor már nem jó,mert tépi

2010. dec. 15. 10:58
A páromnak elektromos borotvát akarok ajándékozni,de nem tudom mit kell szem előtt tartani!Melyik a jó?És egyáltalán szeretik a pasik ezeket?valóban jó?És melyik???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook