Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Elektrolipolízis fórum

Elektrolipolízis (beszélgetős fórum)


1 2 3
2015. máj. 26. 10:31

Sziasztok,


van itt még valaki? Tapasztalatok gyűjtenék, mert kipróbálnám az elektrolipolízist, de nem tudom kit válasszak, mert a celebes hely nagyon drága, van másik is, de pl ezt a B.központot amit itt említetek, azt nem láttam eddig sehol, de van egy egész jónak tűnő: r-medical erről vki már hallott, próbálta már?

75. grizus (válaszként erre: 74. - Silverdana)
2013. ápr. 27. 05:44
Mi az az M. celebes hely, megírnád priviben?
74. silverdana (válaszként erre: 73. - Anna0066)
2013. ápr. 23. 11:06
A B. Központban én is voltam tavaly akciósan, nekem nagyon fájt a tűk beszúrása, az étrend meg cikis és nem fogytam semmit. Aztán elmentem fagyasztásosra,szétfagyott a ...-m, de ott se fogytam. Idén januárban voltam a M. celebes helyen is. A szúrás nem fájt, pillanatok alatt megvolt, látszott, hogy nem most kezdték. Az étrendjük is nagyon profi, azóta is csinálom. Náluk fogytam 6 kliót, azóta még 8-at, kisebbek a ruháim és tök jól érzem magam.Most már van kedvem mozogni is. Igazad van, hogy sokan bedőlnek mindenféle hülyeségnek, én is közéjük tartoztam. De senkit se kényszerítenek, hogy menjen ide vagy oda kezelésre, vagy hogy fogyózzon, mint az őrült. És arra se kényszerítettek, hogy kiadjak egy csomó pénzt a fogyásra, mégis csináltam. A M. legalább megérte az árát, sokat tanultam a fogyásról tőlük, és hiszem, hogy most sikerül tartósítani a formámat.
2013. ápr. 15. 09:34
Sziasztok! Én a B.ORVOSI KÖZPONTBAN voltam, mindenki nagyon cuki, csak hát éppen a 10. kezelés után EGY DEKA SEM MENT LE RÓLAM!!!! Centiben még több is vagyok mint voltam! Ne hagyjátok magatokat becsapni! Ez is egy k... drága és pocsék kezelés! Egyébként a mayo diéta étrendjét kaptam meg, na ha azt betartod biztosan fogysz két hét alatt kb 4-5 kilót, de az pont ugyanannyi idő alatt fog visszajönni. Minden fogyókúrázó tudja, hogy nem gyorsan kell fogyni hanem lassan, kb heti 1kg, erre jönnek nekem egy Mayo-val, erősen megkérdőjeleződik a doktornő szakmai hozzáértése. A fogyókúra biznisz ma Magyarországon óriási buli, mert a fogyni vágyó páciensek száma egyre nő, az elkeseredett és minden módszerre fogékony emberek számával együtt. Ők milliókat keresnek vele, mi pedig kiadjuk az utolsó kis filléreinket a csalárd hazugságoknak bedőlve. Nem értem a rengeteg celebet sem, a másik agyon reklámozott helyen, hogy miért adják a nevüket egy ilyen hazugság hadjárathoz! De gondoljatok bele mennyi pénz van ebben a témában, hogy az interneten bármerre kószálsz, az ő hírdetéseik mindig ott vannak, ezek a hírdetések napi néhányszázezer fointos költséget jelentenek. De legalább érne valamit, de pont semmit nem ér!
72. ivi79 (válaszként erre: 71. - Albert9876)
2010. ápr. 28. 09:29

sajnos nem lehet megbízni már minden orvosban, sokszor csak a recept felírás megy nekik, meg tartják a markukat.túl sok a rossz tapasztalatom:(

.sztem a te dokidnak is vannak hiányosságai, ha egy duplanagyságu pfészekre és pé hiányára nem tud semmi értelmeset mondani.ezért kéne vki más,aki foglalkozik is veled.ebben a témában írok privit, mert nem akarom szétoffolni a fórumot.

makrobionak utána tudsz olvasni bárhol, de sztem macerás kicsit, de nem hízlal ha betartod a szabályait.

pajzsra én most szedek hormont valszeg életem végéig, de nem érdekel, ha ez megoldja a súlygondom+a többi problémám.

pco:ha nálad télleg ez van akkor több lehetőség is van attól függően h milyen tüneteid vannak.ha van ir-ed és met..(nemtom a nevét végig) kapsz rá, akkor garantált a fogyás:)

71. albert9876 (válaszként erre: 70. - Ivi79)
2010. ápr. 27. 19:47

Szia!


Szóval menjek a nődokihoz és mondjam, hogy hüvelyi UH-t kérek, mert PCO-ra gyanakszom?? :)

Ez elég vicces, hogy én mondom, hogy mit csináljon, szerintem nem fog örülni.

Még "csak" 30 vagyok :)

Utána nézek ennek a makrobi életmódnak és ha nem nagyon drága és el tudom készíteni a kajáit, akkor belevágok. De ugye ez nem hízlal?

Nagyon köszi, hogy ennyit segítettél már nekem, megyek dokihoz és írok, ha lesz valami eredmény.

Neked ugye most gyógyszert kell szedned?

Mikorra várható ebből a PCO-ból javulás?

70. ivi79 (válaszként erre: 69. - Albert9876)
2010. ápr. 27. 12:19

nekem gyanús h pco-d van, ami együtt jár az inzulinrezisztenciával.petefészken ciszták nőnek amik androgén hormonokat termelnek vagy vmi ilyesmi.emiatt lehet a pé elmaradása és a nagyobb petefészek is.elvileg ha csinálnak nemihormon mérést akkor az is kimutatja h sok a pasihormonod.irány (sztem egy másik)nőgyógyász, kérj hüvelyi UH-t!mond h pcora gyanakszol, max hülyének néz:)

én igazából magas fehérje, alacsony ch diétát tartok, kicsit hasonlít a szálkásítóhoz, csak 7végén van tészta, vagy sertés, vagy esetleg vmi más bűnös kaja.

makrobiotika jó, mert nem viszel be felesleges szemetet.cékla jó, sok benne a vas:) vmi komolyabb méregtelenitésre gondoltam pl olajos keserüsós májtisztitás, de amig nem tisztáztad le a bajaid a nőgyógyásszal addig max a diéta.ne hagyd h lerázzon, mert alapban nem normális h nincs pé-d hacsak nem vagy már abban a korban...

69. albert9876 (válaszként erre: 68. - Ivi79)
2010. ápr. 26. 23:11

Hát jókat kérdezel...

Mjd megnézem, hogy mi van a papíron, csak most nem otthon vagyok.

Az UH állítólag teljes UH volt, ami egyértelműen kimutatná, ha palyzsmirigy bajom lenne, de már ebben sem vagyok biztos.

Viszont valami elváltozást mutatott a bal oldali pfészek méretében, állítólag duplája, mint a másik és nincs p. érésem sem.

Mondta ezt a doki...


Te a makrobi étrend szerint táplálkozol?


Naponta 5-ször kajálok, kb 3 l folyadék + tejeskávé naponta megvan.

Mivel méregtelenítsek?

Valami zöldséglé?

Pl cékla?? :)

Azt nagyon szeretem!

68. ivi79
2010. ápr. 26. 14:59

ez a hormonvizsgálat pajzsmirigyhormonok csak, vagy nemi hormonok is? a teljes uh mit takar pontosan?

fogigátló állitólag nagyon bezavarhat mindenbe(ezt orvos sose fogja bevallani neked) és marha lassan ürül ki teljesen.én is most tettem le egy időre,hátha attól nem fogyok, de pont rá pár napra derült ki az alulmüködésem is, így 1-2 hónap és újrakezdem:)

ami tudom h hizást okozhat még, az az inzulinrezisztencia, ez egy terheléses cukor+inzulin vizsgálattal kideríthető.ha jófej a háziorvosod akkor tudsz tőle kérni beutalót mindenféle belgyógyászhoz mászkálás nélkül. ami gyanús még és sokaknak gyogyi után jelentkezik az a pcos, de egy nőgyogyi+hüvelyi uh ezt is tisztázhatja.

a fél óra tornát nem tudod lecserélni futásra vagy tempós gyaloglásra? kicsit hatékonyabb lenne.. hogy osztod el a kaját egész nap? megiszol napi 3liter vizet? esetleg makrobiotikus életmód? lehet nem kell más neked csak egy jó alapos méregtelenítés. a mostani életformával csak szinten tartod magad, bár ez is vmi:)

67. albert9876 (válaszként erre: 66. - Ivi79)
2010. ápr. 25. 20:21

Teljes UH-n voltam kb 1 hónapja, hormonvizsgálaton pedig 2 hónapja. Mindenki azt mondta, hogy normálisak az értékeim.

Nincs olyan rengeten fölös kg rajtam, 7-8 kg, amitől szabadulnék, ez a legrosszabb helyeken van :(

Comb, csípő és has-derék.

Ettől már nagyon régen nem tudok szabadulni, kb 2 éve jött föl, amikor a fogigátlót abbahagytam.

Mozgásom heti kb 3-4 alkalommal kb fél óra torna, többre nem jut idő, viszont nagyon egészségesen próbálok táplálkozni.

Hová menjek szerinted?

Milyen dokihoz?

Nagyon durva, hogy semmi sem ment le ennyi idő alatt, ma álltam rá a mérlegre és ugyanannyi vagyok mint az 1. kezelés előtt :(

66. ivi79 (válaszként erre: 65. - Albert9876)
2010. ápr. 24. 20:07

milyen dokiknál voltál eddig?(pajzsmirigy becsapós, mert hiába van tsh-d a hivatalos határértéken belül, már elkezdődhetett vmi)

mennyi a felesleged, és mióta van rajtad? köthetö vmi konkrét dologhoz, időponthoz a hízásod? mozogsz vmit?

65. albert9876 (válaszként erre: 64. - Ivi79)
2010. ápr. 24. 16:31
De ha minden doki azt mondja, hogy nincs semmi baj, fogynom kellene de mégsem tudok, akkor mi van?
64. ivi79
2010. ápr. 23. 15:41

én a legdrágább-celebes helyen fogytam, akkoriban sztem nem is csinálták máshol.persze betartottam az adott diétát is(ezt egyszer neked küldtem el úgy emlékszem..)talán ez a titka+sok víz..minden ember más.van aki elötte zabált, persze h fog fogyni.van akinek megmozdul a zsír, van akinek nem...


900kcal kevés főleg ha mozogsz mellette, meghát az se mindegy h miböl áll az.igazából nem kell magát a kalóriát számolgatni, hanem tskg/2-3g fehérje, tskg/1-2g szénhidrát 5-6étkezésre elosztva+kb 1-2 kanálnyi telitetlen zsír +multivitamin+c+tskg/0,5l víz.ez a testépitők szálkásitó diétája(és minden diéta alapja), számomra ez az egyetlen járható, egészséges, izommegtartó, nem jojózós út, a többi csak ennek a variálása, pénzlehúzás(lásd insumed).szénhidrátot csak napközben, estefelé már csak husi+zöldség, és lesz eredmény:) ha mozogsz is mellé akkor nem leszel plötyi se.

persze elötte ha lehet zárj ki minden dagasztós betegséget, ne költs feleslegesen mint én:(

2010. ápr. 23. 14:29

Megírtam az üzenetet és nem ment el :((


Szóval.

Nekem a diéta 900 kcal/nap körül van, ennél keveset már nem hiszem, hogy egészséges enni.

Te hol fogytál?

Vagy mivel másabb a többi hely?

Mitől hatásosabb a kúra másnál??

62. ivi79 (válaszként erre: 61. - Albert9876)
2010. ápr. 23. 11:49

ott én se fogytam, de volt olyan akinek nagyon sok lement.talán kőkemény diétával, de ott azt nem adnak ugyemlékszem.sztem az se mindegy, h myilen étkezésről állsz át diétára-egy eleve diétás életmódon nem sokat lehet szigorítani:(

amugymeg kiderült h pajzsmirigyes vagyok, ha fejreállok se fogok tudni lefogyni

61. albert9876 (válaszként erre: 59. - Ivi79)
2010. ápr. 23. 10:00
Amúgy nagyon aranyosak, csak épp az a gond, hogy nem fogyok :(
60. albert9876 (válaszként erre: 59. - Ivi79)
2010. ápr. 23. 09:59

Szia!


A Tüzér u-ba, Lipoform a neve.

59. ivi79
2010. ápr. 22. 14:25
hova jársz?
2010. ápr. 21. 22:02

Sziasztok!


A Lipolízis kúra végén járok, és az ígéretekkel ellentétben szinte semmi változás, talán a combomon egy kicsi.

Hát...ez nagy csalódás nekem, mert nem is olyan vészes állítólag rajtam a fölösleg, azt mondták az elején, hogy nekem sok a 10 kezelés.

A diéta rendben megy, egyáltalán nem éheztem, néha a csokika hiányzott, de simán megállom, hogy mellettem csokitortát villázgatnak a barátaim.


Miért nem fogyok én ezzel a módszerrel????

57. ivi79
2010. jan. 4. 15:49

háát nekem visszajött egy év alatt, mert ha 1hétig nem figyelek 100%osan a kajára akkor szaladnak fel a kilók. meghát közben volt nyár, sok strandolás, nem tudsz napi 5ször enni, bedobsz egy lángost azzal elvagy estig, nyaraláskor se tudsz főzni, azt eszed amit eléd raknak:S nehéz huzamosabb ideig csirkén+zöldségen élni. télen könnyebb:)

az étrendre sokan azt mondták ott, h marha sok, nembírnak ennyit megenni(gondolom ők napi 1szer esznek este), én meg éheztem tőle egésznap és hangosan korgott gyomrom:D ha gondolod adj egy mélcímet, odaadom diétát, és menj el egy olcsóbb helyre:)

56. albert9876 (válaszként erre: 55. - Ivi79)
2010. jan. 4. 15:09

Nagyon köszönöm, sokat segítettél!! :)

Megnézem a helyeket.


És nem jönnek vissza a párnácskák gyorsan?

55. ivi79
2010. jan. 4. 14:58

voltam már, és ez az egyetlen módszer ami nekem bevált, pedig sportolok és kajára is figyelek. diétát kell mellette tartani+inni min 3liter vizet, különben szart sem ér, legalábbis a 2.helyen nem vettem olyan szigorúra (nem adtak étrendet) és nem is változott semmi. legjobb h onnan fogysz ahol szúrnak+közvetlen környéke, nem az arcod, melled stb.

az h kilóra mennyit tudsz leadni, emberfüggő. ált 8-10alkalmasak a kezelések, nekem feléig meg se moccant, onnantól meg lement 4-5kg és comb-fenék méretben is ua centi. ha rögtön ezután mégegyegy sorozatra lett volna pénzem akkor elértem volna a célt:) na a helyek: ha beirod a google-ba az elektrolipolizis szót 2.találat, amit celebekkel is reklámoznak, ott voltam először, de nagyon drága(240volt 8alk másfél éve), magamnak állíthattam az erősséget(bár aszongyák nem ez számit).5.találatként amit kiad az 100volt 10alk, nincs megszabott étrend, ők állították az erősséget de semmi látszat.többi helyet nem ismerem, de látom egyre többen foglalkoznak vele. narancsbőröd akkor fog csökkenni, ha a zsírod eltünik ez a tapasztalat:(

54. albert9876 (válaszként erre: 53. - Ivi79)
2010. jan. 4. 13:16

Bp-en keresek és úgy tudom, hogy 150-200 ezer között vannak ezek a kezelések.

Csak az a kérdés, hogy melyik milyen, nem akarok ennyi pénzt csak úgy kidobni az ablakon.


Te voltál már ilyen kezelésen?

53. ivi79
2010. jan. 4. 10:59
kérdés, h mennyi pénzed van rá, és merre laksz..sztem nem elérhető ez a kezelés minden városban
2010. jan. 2. 11:22
?????
2010. jan. 1. 19:23

Sziasztok!


S.O.S. azok segítségére lenne szükségem, akik kipróbálták már a lipolízist.


Hová érdemes menni?

kb hány alkalom szükséges 6-8 kg fogyáshoz?


Igazából nem is a kg-ok zavarnak, hanem a fölösleges párnák a combomon, csípőmön, has és derék körül. ...és a narancsbőrtől is szeretnék megszabadulni!


Várom válaszaitokat!


Köszönöm! :)

50. lole85
2009. okt. 19. 13:11

Sziasztok!


Már nagyon rég nem jártam itt. Kíváncsi vagyok, hogy Nektek hogyan alakult a fogyásotok?

Én azóta tartoma súlyom! Ezt eddig sohasem tudtam elérni!

2009. aug. 17. 13:10

Légyszi küldjétek el nekem is annak az olcsóbb helynek az elérhetőségeit!!!

Sos!

Köszy szépen!

2009. júl. 15. 22:12

Sziasztok!

Valaki elküldené nekem is ennek az olcsóbb helynek az elérhetőségét?

Előre is köszi

2009. jún. 12. 13:16
Egyszer elmentem az orvosiközpontba körülnézni, tényleg gyögyörű,de nekem Szentendréről nagyon messze van. Találtam egy helyet itt közelebb, Budán, árban ugyanaz, a dokinő szuper, 4 kezelés után lement köldöknél 4 cm, alatta felette pedig 3 cm.Most a combom van soron... A "szentély" istennője: dr. Dancsok Anita
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook