Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elegem van, hogy én soha nem tudom kiönteni a lelkem a... fórum

Elegem van, hogy én soha nem tudom kiönteni a lelkem a... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2022. dec. 3. 00:21
Érdekes, más is vagy így? Összeül a család, mondják a magukét nagyon helyesen, a témába vágó dolgot szeretnék én is elmondani, de érdekes módon már nem az a téma. Aztán mikor mondom később, hogy mit mondtam, letagadják, ők nem hallották. Már inkább nem szólok meg. Most ismét visszajött a 11 éve kialakult nyirokcsomó daganatom, de nincs róla kedvem beszélni, mert olyan szánakozóan néznek rám. Ilyenkor bátorítást várnék, nem sajnálatot. Persze hála ők nem voltak daganatosak, én túl vagyok egy őssejt beültetésen is, a száz napos steril elkülönítésen, amit már nem szeretnék átélni. Na talán ezért nem hallgatnak meg, sokat beszélek? Bocsi, mindenkinek boldog éveket kívánok.
2022. nov. 30. 13:02
Milyen mások az emberek. Én meg utálom ha magamról kell beszélni. Elintézem két szóval. Kösz, jól. Vagyok.
2022. nov. 30. 12:53
Mond el itt, az is jó lehet ha kiirod magadból.
6. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 30. 10:59

Elhiszem hogy bánt,de ha őket nem érdekli,,akkor felesleges is lenne megtenni.Akkor jó az ilyen ha tényleg érdekli az illetőt a bajod,,vagy ha nem is érdekli de meghallgat és nem az órát nézi közben.

Ha ilyen ember nincs,,és úgy tűnik nincs ,,akkor beszéld meg magaddal ,,írd le,,járd körbe,,hidd el magadban lerendezni a dolgokat épp olyan jó lehet,nem csalódhatsz,,letisztulnak a dolgok:))

5. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 30. 07:24

Legközelebb, ha ismét elkezdik, szakítsd félbe:

Elegem van már abból, hogy állandóan én vagyok a lelki szemetesládád! Te mikor kérdezted meg tőlem, hogy én hogyan vagyok? Ha nincs más témád, mint állandóan panaszkodni, ezek után keress magadnak mást.

Ezzel felállsz, és otthagyod! Vagy leteszed a telefont!

4. 55Judit (válaszként erre: 3. - Cc7a88f96d)
2022. nov. 30. 07:03
Igen. Aki őszinte barátségra vágyik, az manapság magasra tette a lécet. Én is ezért vagyok inkább egyedül, mint hogy felületes, üres beszélgetésekkel üssem el valaivel az időmet.
3. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 30. 07:00
Ebből is látszik,hogy egy egoista világot élünk.Ahol nem számít más,csak az ember saját maga.Ezèrt nincsenek ma már őszinte kapcsolatok/barátságok stb.
2. bajk
2022. nov. 29. 23:52

Szia!

Mindig is érdekeltek az emberek, az életük, a látásmódjuk. Szívesen meghallgatnálak.

Üdv.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook