Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elegem lett az egyik barátnőmből, jogosan? fórum

Elegem lett az egyik barátnőmből, jogosan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2021. jún. 24. 11:41

Neked amúgy mi bajod? Te kértél véleményt. Kaptál, most meg hisztizel, mert nem azt kaptad amit vártál.

Leirom még egyszer, ez nem barátság, mert az nem ilyen.

2021. jún. 24. 11:28

Jaaaaa, érteeem. 3 éve írtam ki ezt a kérdést, mert kíváncsi voltam, hogy másoknál hogy működik. Ez nem jelentette azt, hogy én nem csinálom, vagy nem jó a dolog. A szex az működik, és meg is szoktuk beszélni egymással, úgyhogy ilyen probléma nincsen.

Felőlem aztán elolvashatod a hozzászólásaimat is, lesz mit kutakodni meg véleményezni. Olyat nem hiszem, hogy találni fogsz, ahol a férjemet szidom. :) De ki tudja, már magam sem emlékszem. Viszont biztos lesz amibe bele lehet majd kötni.

2021. jún. 24. 11:20
A profilodon láttam, csak véleményeztem. :)
2021. jún. 24. 11:00
Nem értelek, hogy jön ide a párom, és hogy mennyit szexelek vele egy héten? :D
2021. jún. 24. 10:59

Dehogy is, nekem nem hiba. Miért lenne az hiba, hogy ITT őszinte vagy? Ha csak itt vagy őszinte, de vele nem, és most azt írod, hogy nem barátság szerinted sem, hát akkor járj el aszerint. Igazából ahogy neked jól esik, tegyél úgy.


Nekem az anyukám ilyen a párjával. Görcsben van a gyomrom már akkor, amikor közeleg a szülinapjuk vagy a névnapjuk. Borzalom. Gyakorlatilag bármit kapnak annak úgyis sértődés a vége, teljesen mindegy.

Egy tál ételt sem fogadok el szívesen, mert tudom, hogy mérlegre van téve, hogy mikor és mit, mennyit adok vissza cserébe. És hát igen, általában ezek nálunk mindig visszaütnek, mert nekik soha semmi nem elég megfelelő. :)

Nem egyedül érzek ezzel kapcsolatban így. Igazából a tesómék is ettől szenvednek.


Ha rajtam múlna az egész képmutató ajándékozást úgy ahogy van eltörölném. Az emberi kapcsolatok és értékeik nem ezen múlnak.

2021. jún. 24. 10:52
Te miért nem a pároddal beszélsz amúgy, hogy mennyi az elvárt szex egy héten? Miért ide jössz hoxára? Ez csak egy dolog. Bántott érte valaki? Én is mondhatnám hogy a pároddal beszéld meg mert ez tök ciki, hogy x évesen arra vagy kíváncsi kinek mennyi a normális. Nem a pároddal (ha van egyáltalán) ha nincs az végképp furcsa lenne. Ez az álszentség… falra mászok tőle.
2021. jún. 24. 10:46

Nem nem az. Véleményt kértem, hogy mi legyen, én tolom e túl mielőtt beszélek vele.

Ha neked ez akkora hiba, meg hogy itt őszinte voltam.. komolyan mit keresel akkor itt egyáltalán az egész hoxán😂

Na olvasgassál ha kíváncsi vagy még valamire.

2021. jún. 24. 10:35

Milyen képzelgésre gondolsz? És milyen hozzászólásaimra? Miben vagyok megrögzött és előítéletes? Véleményt kértél egy fórumon, ahol jön hideg is, meleg is. Ez egy ilyen buli. Lehetett rá számítani, hogy nem mindenki fogja úgy látni a dolgot ahogyan te.


Egy barátság mélyebb annál, minthogy a másikat fórumon ócsároljam, szidjam, és számolgassam ki milyen ajándékot vett vagy nem vett a másiknak. Úgyhogy ez így ebben a formában nem barátság.

2021. jún. 24. 10:25
Ja és olvasd végig a beszélgetést, és ha nem fogtad fel akkor mégegyszer. Fárasztó mások képzelgéseiből kimagyarázni magam és felesleges. Az ilyen megrögzöttekkel nem lehet mit kezdeni, előítélet. Ennyi. Kérlek hagyd el ezt a beszélgetést ha valami nem tetszik, a te véleményedre pont nem vagyok kíváncsi. A hozzászólásaidból ítélve én is szerencsésnek mondhatom magam, ha a komplexusaidat nem itt töltöd ki.
2021. jún. 24. 10:23

Nem ócsároltalak, véleményt írtam, és azt pedig te kérted. :) Nekem meg ez lett a véleményem. Hát ez van.

Nem ismerlek, ez igaz, de nekem bőven elég, hogy egy nyilvános fórumon azt az embert szidod mint a bokrot, akit a barátodnak nevezel. Mindezt azért, mert nem vesz ajándékot, csupán lelki támogatást nyújt.

2021. jún. 24. 10:17
Szerencsés vagy hogy nem ismerhetsz, annak ellenére elég jól tudsz ócsárolni, példamutató magatartás, sokkal jobb vagy nálam igazad van. Büszke lehetsz magadra ;)
2021. jún. 24. 09:41
Nem az a baj, hogy egy barátságban elvárásaid vannak. Csak az elvárásokkal alapjáraton az probléma, hogy csalódásokat szülnek. Fogadd el őt olyannak, amilyen. Vagy engedd el őt. Mindegy melyiket választod. De a legrosszabb, amit tehetsz, hogy olyan elvárásokat támasztasz felé, amiknek nem tud megfelelni, és ezért neheztelsz rá, csalódott vagy, rossz érzések vannak benned. Túl rövid az élet ahhoz, hogy ilyen hiábavalóságokkal foglalkozz. Ezek az érzések nem hatnak ki a világra, nem változtatnak meg senkit. Ellenben téged belülről rombolnak. Egyszerűen nem éri meg.
2021. jún. 24. 09:14

Nem vagy barátnő. Mert, ha szeretek valakit, akkor annak ha adok, akkor ÖNZETLENÜL adok, és nem számolgatom hogy miket kapok cserébe. Pláne ha a barátomról van szó.

Bármilyen konfliktus van, az ember a barátjával leül, és megbeszélik, rendezik. Ez egy barátság alapja. Az őszinteség. Te nem vagy őszinte, hanem itt szidod.

Nem kell minden érdeklődésnek közösnek lennie. Annyi mindent lehet csinálni, hogy meg lehet találni azokat a közös programokat, ami mindkettőtöket érdekli.


Hogy ő milyen azt nem tudom, de hogy te is nagyon önző vagy az tuti, és biztosan nem kérnék a barátságodból egy pillanatra sem. :)

2021. jún. 24. 09:05

Igen, de azt ne mondjátok, hogy akkor nem abba kötöttetek volna bele hogy egy barátságban elvárásaim vannak. Az is baj volt mikor mérlegeltem. De amúgy jól látod, nem vagyok ilyen.

Szerencsére senkivel nem voltam ilyen helyzetben, és igen egy kicsit ezáltal ilyen típus vagyok, hogy nem könyörgök semmiért, nem vezetek rá senkit arra hogy vegyen meg nekem ezt meg azt. Ha sajnálja rá, vagy tőlem, akkor az Istenért ne vegye meg. Nem hülye lány, tudom jól. Szerencsére nem ekörül forog a világom úgyhogy nem roskadok bele, van elèg barátom, csak az idő kevés. Egyébként meg már 2 éve elmondtam neki hogy rosszul esik, vagy utaltam rá. Akkor kezdett el ígérgetni.

2021. jún. 24. 08:49
Amúgy most mindentől függetlenül írnék még valamit, ami feltűnt. Lehet, hogy rosszul értem, de olyan típusnak tűnsz, aki másnak nehezen mond nemet, viszont amit ő szeretne, annak nem nagyon ad hangot. Ebből adódhatnak konfliktusok bármilyen kapcsolatban. Lehet, hogy te valakiről azt gondolod, hogy úgyis tudja, hogy neked jól esne valami, ezért nem is mondod neki. Közben meg a másik nem is tud róla, hiszen nem mondtad. Neked természetes lehet, hogy a barátaidról tudod, minek örülnek, de nem mindenki ilyen intuitív. Főleg sok pasinak kell elmondani, hogy drágám, nagyon figyelmes lenne tőled, ha szülinapomra meglepnél ezzel a nyaklánccal :D Ahogy a közhely is mondja: néma gyereknek anyja se látja a fától az erdőt ;)
64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 58. - Channa*)
2021. jún. 24. 08:38

Nem kérte? Te olvasod a beszélgetést? :D Nincs kedvem 60x leírni ugyanazt. Köszönöm a megértésed.

Nem marad kávézgatós valószínűleg, mert ahhoz önző. Nem szereti ha más barátaimmal érzem jól magam, féltékeny ebből adódik pedig hogy másra több időm jut, és baj lesz belőle. Mindegy. Most legalább abban mindenki egyetért, hogy ez a lány nem a legjobb barátnőm, csak egy barát/haver.

Ja és én bármikor segítek a barátaimnak a bajban… szerintem aki ilyet mondd, hogy nem esik jól neki ha van kire támaszkodni a bajban, az hazudik, vagy csak magából él. Csak ő van, senkire se számíthat stb.. Ti is elfogadhatjátok nyugodtan, hogy számomra a barátság ez, hogy ha minden úgy akarja ott legyünk a másiknak nem csak a jóban hanem a rosszban is. Ha nálatok ez nem így megy, én elfogadom. A ti életetek. Az ajándék meg csak egy gesztus. Semmi több. Sajnálom ha valakinek ez ekkora teher, de elfogadom. Hidd el én sem fekszek a padlóra ha a “legjobb barátnőm” ígérget össze-vissza de nem tartja be. Ez nem az én szégyenem. De az én dolgom ha nekem ígérget. Engem szédít. Persze fel sem vettem, tudtam hogy semmi sem lesz belőle. De ne aggódjatok ez miatt nem megyek tönkre mert nem vett egy darab csokit se, de tudom hogy annyira ismer, hogy ez azért jól esett volna. Nem hülye, csak önző.

63. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 23. 23:15
Szerintem vagy fogadjad el csak kávézós ismerősnek vagy engedjed el.
62. Channa* (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 23. 20:24
A párod és a barátnőd között óriási különbség van!
61. Channa* (válaszként erre: 45. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 23. 20:23
A számos lufit talán azért mondja, mert esetleg te megemlíthetnéd annak, akitől várja;)
60. Channa* (válaszként erre: 44. - PöttyösPanka)
2021. jún. 23. 20:22

Teljesen egyetértek veled!


Már miért ne lenne tök jó kávézásra, dumálásra? Nem kell belevinni az anyagiakat és ennyi;)

2021. jún. 23. 20:19
Szerintem, mondd meg neki, hogy azt kap a szülinapjára, amit te kaptál tőle. Ha nem tetszik, ez van. Én valószínűleg nem erőltetném a barátkozást, mert ha jól olvastam, van hozzád természetben és értékrendben illő baráti köröd.
58. Channa* (válaszként erre: 34. - Ba7da9cfc0)
2021. jún. 23. 20:18

Nem kérte a barátnője, hogy ajándékokat vegyen neki.

Miért lenne önző?

Ha a FI-nek ajándékra van szüksége, akkor keressen mást, mert ez a barátnője, nem akar ajándékozni.

57. Channa* (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 23. 20:13

Te azért adsz, hogy majd egyszer visszakapd?

Még jó, hogy nem kötöd ki, hogy mikor és milyen formában?

56. Channa* (válaszként erre: 25. - PöttyösPanka)
2021. jún. 23. 20:11

Teljesen igazad van!


És ez az én véleményem:szerintem nem azért vannak a barátaink, hogy megajándékozzanak minket vagy helyrehozzák a hülyeségeinket.


Nekem vannak gyerekkori barátnőim és barátaim, és nálunk sosem volt lényeg az ajándék. Tudok magamnak venni és a másik, akár még kinder buenót is, nehogy már azon picsogjak, hogy a barátnőm, aki 50 éve a barátnőm, nem vett nekem.


Azt meg végképp nem tudom elképzelni, hogy a gyerekkorom óta meglévő barátaimról ne tudjam, hogy mit szeretnek csinálni. Mégis milyen barát az olyan, aki nem tudja, hogy utálom a jéghokit?

55. Channa* (válaszként erre: 24. - Simple)
2021. jún. 23. 20:06

Valószínű, hogy nem ugyan azt.


A FI azt írta, hogy ő mindig ad ajándékot, de ő nem kap.


Miért akar valakit arra kényszeríteni az ajándékaival, hogy ő is meg legyen ajándékozva?


Én se szeretném, hogy a szomszéd ajándékokkal halmozzon el, mert én nem akarom őt megajándékozni és kész.


A barátság nem arról szól, hogy megajándékozzuk egymást, vagy kihúzzuk egymást a sz@rból. Azért szakad meg sok barátság vagy ki sem alakul, mert az embereknek téves elképzeléseik vannak a barátságról. Lelki szemetesládának nézik a másikat vagy Rothschild nénikének.


A barátság pusztán arról szól, hogy jól érezzük magunkat a másik társaságában. És nincs benne olyan, hogy ajándékozgatunk vagy kimossuk egymást a kakiból.


Ja, csak egy csoki? Hát vegye meg magának mindenki, akkor amikor akarja. Ha már nem olyan nagy dolog, akkor tuti telik rá, nem?


Tehát, ne azért tartsunk valakit barátnak, mert sosem felejt el venni a szülinapomra egy tábla csokit, és ne is azért, mert kifizette a csekket, amit nekem nem sikerült...

54. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 23. 19:00

ez nem barátság,együtt kvzni a szomszédommal is tudok,telefonálni bárkivel,lehúzni meg csak az tud,akinek hagyom/én soha senkinek/.

Hanyagolnám helyedben az egészet,de te tudod....

53. _Berry_ (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 23. 17:03
Akkor ideje megtanulnod nemet mondani. Ezt most megteheted olyan formában, hogy meglepetést okozol neki azzal, hogy várhatja,te nem veszed meg, meg mást sem.
52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - _Berry_)
2021. jún. 23. 16:33

Persze, hogy tőlem várja a lufikat.


Az a baj, hogy nehezen tudok nemet mondani, meg akkor még fel sem húztam magam rajta abban a pillanatban.

51. _Berry_ (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 23. 16:19
És a lufikat tőled várja, vagy kitől?
50. df1e1c376c (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 23. 15:56
Amikor előállt a kívánságával, én tuti megmondtam volna, hogy bocsi, de nem, mert én soha nem kaptam tőled semmit.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook