Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elegem lett az egyik barátnőmből, jogosan? fórum

Elegem lett az egyik barátnőmből, jogosan? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2021. jún. 24. 14:01
:DDDD
2021. jún. 24. 14:00
🤣🤣🤣🤣🤣 tökéletes zárás😂😂 arra kérek mindenkit aki nem szexuális témàt dob fel az ne írjon. Hátha most már abbahagyjuk 😂😂😂😂
2021. jún. 24. 13:51

Tőled szó szerint idézve:


"Azt írtad hogy ez a legalja kb. hogy ezt itt vitatom meg nem vele, annak ellenére, hogy meg akarom vele beszélni csak előtte ki a akartam kérni valaki véleményét. Szerinted ez aljas dolog volt, ígyhát megnéztem a profilod, hogy te mennyire vagy álszent. És azt láttam, hogy ha én a barátságomról beszélve álszent vagyok akkor te a szexuális kérdéseiddel mi vagy?!"


Én ezek közül egyik jelzőt sem használtam rád. Se a legalját, se az aljas dolgot, se az álszentet. :)


Amúgy igazad van, szerintem is. Ez már nem izgi téma, mert nem a szexről szól. :)

2021. jún. 24. 13:45
Én írtam ezt, hogy álszentnek tartalak.. de szerintem hagyjuk abba.
2021. jún. 24. 13:44
Amúgy én egy szóval se írtam le olyat, hogy te álszent vagy aljas lennél. Annyit írtam, hogy te is önző vagy, és hogy ez nem barátság ebben a formában.
2021. jún. 24. 13:42
Aranyos vagy hogy te sosem beszéltél mèg senkiről semmi rosszat, nem meséltél. Ez nagy dolog komolyan!!!
2021. jún. 24. 13:41
Nem szidod de ez az oktalan kibontakozás érdekes lett. De igazából ha szidnád se érdekelne. Pláne ebben a beszélgetésben
2021. jún. 24. 13:40
Hozzászólásokat írsz, benne vagy a beszélgetésekben. Azokat nem olvastam.
2021. jún. 24. 13:38
Mit csinálok évek óta? :D
2021. jún. 24. 13:37

Csak egy szexuális kérdésem volt, nem több, és ezzel nem szidtam a férjem teljesítményét. Nem hiszem, hogy találsz olyan bejegyzést tőlem, ahol őt szidom. :)

Én nem mondtam olyat se, hogy szent vagyok. Sőt, itt lentebb írtam, hogy én is csak álszent vagyok én magam is.

2021. jún. 24. 13:15
Szerintem nem rossz dolog a beszélgetés, ezért jöttem. De álszentség azt mondani hogy ezért gáz vagyok, miközben ezt csinálod évek óta.
2021. jún. 24. 13:12

Elmondom mégegyszer 😂

Kiírtam a barátnőmről név nélkül hogy önzőnek érzem. Azt írtad hogy ez a legalja kb. hogy ezt itt vitatom meg nem vele, annak ellenére, hogy meg akarom vele beszélni csak előtte ki a akartam kérni valaki véleményét. Szerinted ez aljas dolog volt, ígyhát megnéztem a profilod, hogy te mennyire vagy álszent. És azt láttam, hogy ha én a barátságomról beszélve álszent vagyok akkor te a szexuális kérdéseiddel mi vagy?! És teszed itt a megerősítéseidet közben senki nem kérdezett. Más szemében a szálkát, sajátjában a gerendát se.

2021. jún. 24. 13:05

Hááát, nem is tudom. 2018-ban arra voltam kíváncsi, hogy mások mennyire élnek aktív életet a kapcsolatukban, és ezt ugye jól a fejemhez vágtad. Most úgy érzem, hogy konkrétan semmire nem vagyok kíváncsi, de tény az is, hogy minden ilyen jellegű fórumhoz írogatok. Szóval ha a vád megállja a helyét.

Hogy ez baj-e, azt nem tudom. De még azt sem, hogy jött ez a te fórumod témájához! :D

Az biztos, hogy te magad kíváncsi volt rám ilyen téren, azért feszegetted itt a szex témát ennyire. Tuti. Csak álszent voltál te is, mint én. Ezért letagadod így utólag!

2021. jún. 24. 12:58
Attól függ mire vagy kíváncsi 😃
2021. jún. 24. 12:54
Vagy szavazást írjak ki? :D
2021. jún. 24. 12:53
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 köszi ez kellett a végére🤣🤣
2021. jún. 24. 12:51

Véleményre voltál kíváncsi, a válaszokat meg is kaptad.

Szerintem kíváncsi voltál a szexuális életemre, ezért hoztad fel, mint tökre nem ide vágó témát. :) Nem tudom, hogy baj-e, hogy én kíváncsi vagyok mások szexuális életére. Lehet, hogy nyitok róla mindjárt egy fórumot! :D Mert ám biza, kíváncsi voltam, az vagyok. :D

92. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 89. - Scherlock)
2021. jún. 24. 12:42
Hű Sherlock….szedd össze magad 😂😂😂
91. Piroska52 (válaszként erre: 90. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 24. 12:41
😀
90. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 87. - Piroska52)
2021. jún. 24. 12:39
Szerintem nem nekem kell megnyugodni😅 ne húzza fel magát ezen kérem.
89. Scherlock (válaszként erre: 76. - Mézes-Krémes)
2021. jún. 24. 12:34
Irigy🤭
88. Scherlock (válaszként erre: 87. - Piroska52)
2021. jún. 24. 12:33
👌🤭
87. Piroska52 (válaszként erre: 85. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 24. 12:31

Menjél és tedd a fejed a hideg viz alá, attól megnyugszol.

Utána olvasd vissza amiket irkáltál, hátha felfogod, részemről ennyi, nem vitatkozom egy neveletlen csitrivel.

2021. jún. 24. 12:21

Nézzétek, én nem barátkozni jöttem ide. Normális emberek normális véleményére számítottam. Kaptam is meg nem is. Kiszedtem ami számomra hasznos és azt köszönöm nekik.

Rekesszük be a beszélgetést, mert időpazarlás már egy ideje.

85. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 84. - Piroska52)
2021. jún. 24. 12:18
Mit nem kaptam meg? Csak fáraszt hogy nem tudod felfogni amit írok. Oviban hamarabb felfogják… sajnállak ha ilyen lassú vagy.
84. Piroska52 (válaszként erre: 83. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 24. 12:11

DE FELFOGOM, ÉS EGYRE JOBBAN SAJNÁLOM A BARÁTNŐDET.

Nem tudom hány éves vagy, nem is érdekel, de ilyen hisztizést a óvodásaim csináltak, ha nem kapták meg azt amivel éppen játszani akartak. Részemről ennyi.

83. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 82. - Piroska52)
2021. jún. 24. 12:07

Te tényleg nem fogod fel, hogy beszélni fogok vele? Ilyen nehéz az értelmezés?

Ha nem sikerül megbeszélni ebből adódóan elválnak útjaink.

Sorry hogy véleményt kértem arról, hogy túlreagálom-e.

A barátságunkat minősítitek ismeretlenül, miközben pár infót tudtok. De persze ti tökéletesek vagytok ahogy látom. 😇

82. Piroska52 (válaszként erre: 80. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 24. 12:04
Figyelj, itt senkinek nem az a baja, hogy ti ,,,barátok,,, vagytok, de azt hogy a háta mögött leszeded róla a keresztvizet, nos az nem szül jó véleményt. Ha fáraszt a ,,,barátsága,,, vess neki véget, ha meg ő hisztizik emiatt, mond meg neki, hogy miért teszed. Mit nem lehet ezen megérteni, De könnyebb hisztizni, mint meglépni.
2021. jún. 24. 12:01
Jaaaa es egyébként én nem vagyok kíváncsi a szexuális életedre, nekem nem kell bizonygatnod semmit… 😂
2021. jún. 24. 11:56

Nektek mi a bajotok? Csak egy kérdést írtam ki, az egyetlen negatív pedig az önzősége megállapítása volt, de mesélhetnék miért volt még önző(persze akkor az a baj 😂) nem csak ajándékot írtam ami miatt önző volt. Megírtam, hogy meg fogom beszélni vele, gondolom nem olvastátok… persze ez is baj volt hogy én voltam kíváncsi mások véleményére de az nem baj hogy te mások szexuális életére vagy kíváncsi. :D érdekes ez.

Tudjátok, ha itt vagytok, és hozzászóltok, legalább az FI hozzászólásait olvassátok el, hogy képben legyetek. Akinek nem inge ne vegye magára.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook