Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Eldöntöttem, hogy 'akarom'. Sikerülni fog? fórum

Eldöntöttem, hogy 'akarom'. Sikerülni fog? (beszélgetős fórum)


2011. okt. 10. 18:33
Milyen volt a meccs, hogy sikerült?
13. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Fannusi)
2011. okt. 5. 10:39

Olvastam múltkoriban egy olyan kísérletet, ahol asszem 3 csoport volt. (ha minden igaz kosárlabdások)Az első csoport nem csinált semmit, a második csoport gyakorolt fejben, de ritkán, a 3.csoport pedig egy nap vagy 3x lejátszotta fejben a mérkőzést ill. a győzelmet. Természetesen a 3.csoport lett a legerdményesebb, úgyhogy az "agyalás" ebben az esetben jót tesz, szóval HAJRÁ!

A negatív gondolatokat ,kudarcot pedig ki kell zárni! csak pozitívan:o)

12. Fannusi (válaszként erre: 11. - Badonyimariaeva)
2011. okt. 4. 22:39
KÖszi! :)
11. badonyimariaeva (válaszként erre: 9. - Fannusi)
2011. okt. 4. 22:38

Ne izgulj, minden rendben lesz!

Szorítok neked!

2011. okt. 4. 22:26

Igazából olyan furcsa, mert nem egy nagy csapatban játszom, ahol a sport a fő, mellette dolgozom, tanulok, a szabadidőm viszont csak ennek szentelem, mert már több éve az életem részévé vált.

Nagy sikereim nem igazán voltak, mert nem volt soha önbizalmam, sikerült lesérülnöm is, most viszont azt érzem, hogy jó úton haladok. A szüleim szerint sokat fejlődtem (és nemcsak azért mondják, mert elfogultak, eltekintenek tőle ilyen téren), és ezt annak köszönhetem, hogy az akarás, küzdés most kezd látszódni a játékomon. :)

Tényleg biztatni kell saját magunkat, és nem szabad feladni.

2011. okt. 4. 22:22

Badonyimariaeva, Kata óvónéni; köszönöm! :)

Remélem, igazatok lesz! Már most izgulok, pedig csak szombaton lesz az összecsapás. :D

2011. okt. 4. 22:20

Kicsikriszta30, Nana06; köszönöm szépen! :) Erőt ad, mikor valaki biztat. :)

Annyira akarom, de tudom, hogy ez nem elég, tenni is kell érte, hogy menjen a játék.

Remélem, jó napot fogok ki, és a többiek is, mert nagyon nagy szükségünk van erre a győzelemre. :)

7. Kata óvónéni (válaszként erre: 1. - Fannusi)
2011. okt. 4. 22:19

A nagy akarat csodákra képes.A "meg tudom csinálni" és a"sikerülni fog" varázsszavak növelik az önbizalmad,ezáltal kizárod a negatív félelmeket.Remélem sikerül meccset nyerni.

MEG TUDOD CSINÁLNI!!!:)

Sok sikert!

6. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Fannusi)
2011. okt. 4. 22:18

Ilyen hozzáállással biztos sikerülni fog.

Azt mondják, hogy csak akarni kell a dolgokat és minden úgy alakul, ahogy szeretnénk.

Van benne valami!

2011. okt. 4. 22:17
Nyugi minden rendben lesz...csak így tovább!!!! Kerüld el a negatív gondolatokat! Menni fog minden majd hétvégén, az edződ is gondolom ezért beszélt veled mert látja benned hogy benned van az amit vár, csak nehezen jön ki....de menni fog, csak gondolkodj így ahogy leírtad, és utána mindig is így fogsz gondolkodni remélhetőleg :D Nagyon szurkolok hogy minden rendben legyen! De úgyis megcsinálod :D
4. 24d52a9ed5 (válaszként erre: 1. - Fannusi)
2011. okt. 4. 22:17
M E G C S I N Á L O D !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3. Fannusi (válaszként erre: 2. - Warnika)
2011. okt. 4. 22:16

Húúú, annyiszor mondogattam már, hogy most jól fogok játszani, azért is megmutatom, mit tudok, nem fogok félni, hogy ezzel már meccset kéne nyernem akkor. :D

Nagyon szépen köszönöm! :) :) :)

2. Warnika (válaszként erre: 1. - Fannusi)
2011. okt. 4. 22:13

A bevonzás szokott működni. Mondogasd, hogy minden rendben lesz, jól fogok játszani, Sikerülni fog!

a tagadó és negatív szavaktól tartózkodj, tehát ne azt mondd, hogy nem lesz semmi baj. Drukkolok, hogy sikerüljön :)

2011. okt. 4. 22:08

Hétvégén egy nagyon fontos meccsem lesz. Ezen múlik nagyon sok minden.

Az edzőm elbeszélgetett velem, és mondta, hogy sokat vár tőlem, szeretné, ha azt játszanám, amire képes vagyok, mert nagy szükség van rám.

Nagyon jól esett, és dobott az önbizalmamon (ami amúgy elég kevés), minden nap ezen jár az eszem, hogy mennyire akarom, meg kell csinálnom, biztatom magam, és nem szeretném, ha ez rámenne a hétvégi meccsre. Ez a nagy akarás sem mindig jó, nem? Annyira félek, hogy úgymond nagy teher van a vállamon (nekem ez az), és kudarcot vallok.

Hogyan készüljek fejben? Maradjak ilyen, mint most?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook