Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elbizonytalanodva fórum

Elbizonytalanodva (beszélgetős fórum)


2011. febr. 9. 19:20
Türelem:)
10. Balanza (válaszként erre: 9. - C191c35515)
2011. febr. 9. 19:18

Szó szerint ez jutott eszembe. Nem akarok számonkérő némberbe átmenni magam miatt sem, meg tudom hogy az az agyára megy.

Elég keveset leszünk együtt a következő néhány napban, de azt megpróbálom széppé és izgalmassá tenni (de furcsa ezt leírni, eddig nem kellett ilyenen agyalnom). Kerülve a probélmakört, magamat sem hergelve. Meglátom, mi lesz a következő pár napban..

9. c191c35515 (válaszként erre: 8. - Balanza)
2011. febr. 9. 18:46

Hmm....

sajnos akkor ennyi egyenlőre aztán személyesen...

javaslom ne állj rá a témára folyamatosan ne mutasd,hogy ez mennyire bánt,mert majd leblokkol mindig...valahogy a pasik ilyenek,és amúgy sem fog többet mondani...megérzik,ha a nő nem úgy áll hozzájuk,bizonytalan stb...és akkor elmegy a kedvük mindentől:S


sőt!ne is kérdezz rá többé!hanem ha hazamegy majd azt kitalálod hogyan,rendezz egy közös estét kettesben magatoknak..és hajrá...reméljük a legjobbakat..akkor kiderül állandó e a probléma vagy sem..

ez megint egy női taktika,de sztem nem lehet többet tenni...

8. Balanza (válaszként erre: 7. - C191c35515)
2011. febr. 9. 18:41

Isten ments, nincs megalázóbb a nyomozásnál, figyelésnél. Meglátom, mi lesz, nem tudok mást tenni.

Ma vidéken alszik testvéreméknél egy munka miatt. Beszéltünk telefonon, kb. két mondatban összefoglalva elmondtam kedvesen hogy mi bánt, de tudta is (a megcsalós részt nem mondtam, nem is utaltam rá). Annyit mondott, fáradt és zaklatott a vizsga miatt. Többet nem faggattam, mivel az tipikus férfi, akivel hosszan nem lehet átrágni a problémát: megérti, emészti, de nem hajlandó verbálisan elmélyedni benne..

2011. febr. 9. 18:16

Szerintem beszéld meg vele ezt!

ne nyomozz semmi ilyesmit ne tegyél...kérdezz rá egyenesen arra,amire kíváncsi vagy amiben kételkedsz!

6. 5bfba16667 (válaszként erre: 1. - Balanza)
2011. febr. 9. 17:49

"Majd úgy alakította a dolgot, hogy legyünk együtt."


Ha Ő alakította úgy, akkor nem hinném, h gond van..

2011. febr. 9. 17:40

Nagyon köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok. Persze, tudom, hogy itt nem találhatunk választ. Csak nagyon szíven ütött ez a dolog, és rokonokkal, barátokkal nem akarom megosztani a dolgot. Nem tudok semmit, ezért nem akarom magunkat kiadni még a hozzám legközelebb állóknak sem. Jó kiírni magamból azt a nyomasztó érzést, ami motoszkál bennem. Nekem ritkán vannak megérzéseim, hol bejönnek-hol nem. Így a mostani rosszérzésemet sem tudom hova rakni.


Nem akarom részletezni, csak annyit, hogy egyszerűen nem volt hajlandó levetkőzni, amikor ideje lett volna. így akadályozta, hogy ne csak rólam legyen szó, hanem kettőnkről...

4. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Balanza)
2011. febr. 9. 17:29
Szerintem csak ideges volt a vizsga miatt, most meg pláne kivan szegény, hogy nem sikerült neki. Ha meg hivatalban volt, tudod, hogy ott se megy minden 5 perc alatt. Csak feszült!
2011. febr. 9. 17:28

Szerintem a lehető legrosszabb oldalon keresed a választ..


Valaki azt fogja mondani, hogy igen megcsalt, valaki azt, hogy gyagya vagy, hogy egyáltalán eszedbe jutott. Melyikkel jutottál közelebb a megoldáshoz? Egyikkel sem. Várj. Az, hogy egyszer nem jött össze, na bumm. Lehet, hogy a vizsga tényleg kikészítette.


Itt nincs látatlanban jó válasz!

Sok sikert!

2011. febr. 9. 17:27

A kérdéseidre tőle kellene választ kapni.

Találgatni pedig nem érdemes.

2011. febr. 9. 17:24

Soha nem gondoltam, hogy én fogok itt fórumot indítani, olyan kerek minden körülöttem. Vagy talán mégsem, annyira elbizonytalanodtam.

A párom néhány napja kicsit más, mint szokott lenni, nem is tudom megfogalmazni pontosan, hogy miben. Kedves, de olyan távolinak tűnik. Ma viszont teljesen kétségbe estem.

Napok óta egy komoly vizsgára készül. Levizsgázott, hívott hogy kb. 1 órán belül jön, de még beugrik egy hivatalba. 1 és 3/4 óra lett belőle. A vizsga sajnos nem sikerült, kicsit puffogott, igyekeztem vigasztalgatni. Majd úgy alakította a dolgot, hogy legyünk együtt. Haladtak a dolgok, de igazán nem engedett közel magához. Végül félbemaradt minden, nem részletezem.


Azóta magam alatt vagyok,mivel lehet hogy fáradt, de ilyen - ennél nagyobb nehézségeknél sem - fordult még elő. Azon rágódom, hogy talán van valakije? Hogy a késés is azért volt, mert mással találkozott, és utána nem akart engem?


Borzasztóan érzem magam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook