Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Elasztikus ülőgarnitúra huzat fórum

Elasztikus ülőgarnitúra huzat (beszélgetős fórum)


2020. nov. 20. 16:09
Sziasztok!én is szeretnék tudni ki honnan rendelt.jo lenne valami puha,nem műszálas hatás anyag🙂
5. edek
2020. nov. 20. 12:19

Köszi!

Nekünk szövetkanapénk van.Hátha azon nem csúszkál.

Ha beszereztem, mindenképpen visszajelzek.

2020. nov. 20. 12:09

Én aliexpresszről rendeltem és tök jó dolog. Kb 8-10 e Ft, a mérettől, eladótól, mintától függően.


Bár nekem vese alakú a kanapé, de még így is rá tudom tenni és sokkal jobb, mint az eredeti foltos huzat.

2020. nov. 20. 11:12

Sógornőm vett a kopott bőr sarokgarnitúrájára.

Ritkán találkozunk, mert messze lakik, de nekem eddig megszokhatatlan.

Az eredeti zöld, a huzat drapp.

Az eredetinek szép formája volt. Az új huzat annyira feszül a kanapén, hogy egy formátlan tömeg az egész, mint egy kitömött szalmazsák. Valami szivacsokat is adtak, vagy tettek hozzá, hogy a mélyedéseket kiegyenlítse, ezek nem látszanak szerencsére. Fura a huzat, attól (is) nyúlik, hogy olyan, mint a piké anyag, rücskös. Ebbe ilyen-olyan szennyeződés, por, piszok megáll, nem lehet lesöpörni, letörölni. A huzat anyaga messze áll a széptől és az elegánstól.

Időnként igazgatni kell, mert elcsúszik. Ez persze lehet attól is, hogy alatta bőr van.

2020. nov. 20. 09:16
Ez engem is érdekelne. 2éve vettünk egy L alakú ülőgarnitúrát,és nagyon rossz választás volt részemről a huzat anyaga. Bársonyos, nagyon selymes,de ráz,vagy hogy is mondjam,jó nagyot csattan,néha szikrázik is,ha hozzáérek. Még pamut pizsamában is. És ha még esetleg laptop is van a kezemben... Szóval lecserélni nem akarom, hiszen szinte új,áthúzatni iszonyat drága, szóval kellene valami jó megoldás nekem is. Most frottir törcsi van ráterítve, roppant esztétikus...
1. edek
2020. nov. 20. 08:13

Sziasztok,

vett már valaki sarokülőgarnitúrára sztreccs huzatot?

Tényleg olyan jól illeszkedik,ahogy a reklámok mutatják?

Van egy régi kapnapém,amiből nem sikerül kiszedni a foltokat kárpittisztítóval sem.Viszont szerkezetileg még bírna egy-két évet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook