Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Eladhatom-e az általam vett és soha ki nem fizetett home office eszközt? fórum

Eladhatom-e az általam vett és soha ki nem fizetett home office eszközt? (beszélgetős fórum)


1 2
9. Bless the child (válaszként erre: 5. - Janszi)
2021. jan. 17. 10:12
Az ő nevére szól a számla
8. voroskegg (válaszként erre: 5. - Janszi)
2021. jan. 17. 10:11

" nevére meg van,így orgazda lesz."

Oké és ettől nekem lesz pénz a zsebemben?

7. janszi (válaszként erre: 4. - Voroskegg)
2021. jan. 17. 10:10
kp-val fizettél,vagy kártyával,kinek a nevén van a számla?
6. voroskegg (válaszként erre: 3. - Semleges)
2021. jan. 17. 10:10
Ha én hétfő reggel közlöm hogy ma nem tudok dolgozni mert eladtam a gépet-akkor vajon még aznap kezembe kapom az A4es papíron a felmondásom?
5. janszi (válaszként erre: 3. - Semleges)
2021. jan. 17. 10:09
Nincs a származásáról számla,másnak a nevére meg van,így orgazda lesz.
4. voroskegg (válaszként erre: 2. - Janszi)
2021. jan. 17. 10:09

"éri a szervíz a számlát,az eredetit úgyhogy ide vele."


Nem értem ez miben visz közelebb a lóvéhoz. egyrészt eszámla van, a vásárlás helyén bármikor nyomtatok új számlát ha kell-másrészt lehet nekem egy talicska számlám de attól még mitől lenne a pénz a zsebemben?

2021. jan. 17. 10:07
Eladhatod.
2. janszi (válaszként erre: 1. - Voroskegg)
2021. jan. 17. 10:06
Beszélj a cég illetékesével,hogy elromlott a gép és a javításhoz az eredet igazolás miatt kéri a szervíz a számlát,az eredetit úgyhogy ide vele.
2021. jan. 17. 09:59

A home office-hoz kellett egy eszköz ami nekem nem volt (laminálógép) . A cég azt mondta ők se tudnak adni, de vegyem meg kérjek számlát adjam le a számlát és kifizetik nekem 1 héten belül.


Mindez volt júniusban, azóta se kaptam meg a pénzt. Ezerszer szóltam az elején ment a duma hogy hamarosan de már ez se megy válaszra se méltatnak.


Na most ha én gondolok egyet és eladom a vaterán az általam vett és nálam levő gépet, akkor mi van? Kirúgnak mert eladtam valamit amit én vettem és az enyém?


Mert ugye a munkához meg kell a gép, de inygen miért álljon a cég rendelkezésére-elég baj volt hogy eddig is rendelkezésre állt.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook