Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Eladhatatlan ház - mit lehet tenni? fórum

Eladhatatlan ház - mit lehet tenni? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 7. 06:39
És azóta történt valami?
2009. jún. 19. 12:06
Persze semmi illegalitás!!! Az önvédelem és az állampolgári bejelentés az szabályos!
2009. jún. 19. 12:05
Csináljanak egy fészert és hívják meg a magyar gárda 6-8-15 tagját bográcsozni hétvégére :-) Egy két megbízható tag hétközben is ottmaradhat, ha rendes srácok és nincs hova menniük.
21. 11a91585fe (válaszként erre: 5. - Megryan)
2009. márc. 5. 16:09
Semmiképp veled.:) Mármint,sajnos vagy talán nem,de ez nem az a hely,ahol úgy fejthetném ki a véleményemet ahogy szeretném.A lényeg,hogy nagyon sajnálom a barátnődéket.Talán nem is rossz ötlet,hogy az önkormányzathoz kellene fordulni.
20. megryan (válaszként erre: 17. - Zarahell)
2009. márc. 3. 12:37
A négy fős család 25.000 gyes + 25.000 munkanélküli + 25.000 Csp = 75.000 ft-ból próbál havonta nem éhen halni. Ebből nem tudják a szomszédot boroztatni. De nem a szomszéd rabolta ki őket többször, hanem mások az utcából, a településről.
19. Júlia* (válaszként erre: 17. - Zarahell)
2009. márc. 3. 10:55

Ez így igaz.

Én is olyan helyet ismerek, ahol több a roma, mint a fehér, de nagyon vigyáznak a fehérre és az értékeire.

Csak meg kell találni velük a közös hangot.

2009. márc. 3. 10:28
én ezt veszet fejsze nyelének érzem...
2009. márc. 3. 10:25

.. Egyébként laktam én is olyan helyen, ahol egy darab "világos bőrű" ember sem volt, de lehet velük szerintem jóban lenni, és engem szerettek, ők vigyáztak a házra, míg nem voltam otthon :).

Vigyenek át nekik házi bort! :)

16. Zarahell (válaszként erre: 9. - Megryan)
2009. márc. 3. 10:18

Én simán átmentem a szomszédba, mielőtt megvettük a házat.. :) Tudom, hogy ezzel nem sokat segítek, de szerintem nem ciki becsöngetni. Ha rendes a szomszéd, akkor megérti, ha meg nem rendes, akkor úgyse érdemes odaköltözni.

Ráadásul, ahova "becsöngettem" (bekiabáltam..) tökre örülnek nekem, hogy odaköltöztem, megbeszéltük azt is, hogy ránézek a házukra, ha nincsenek ott. Ezzel, ha becsönget előtte valaki, simán beássa magát a szomszéd szívébe. :).. Szerintem..

15. megryan (válaszként erre: 14. - Gerna)
2009. márc. 1. 20:27
köszi, továbbítom az ötletet.
14. gerna (válaszként erre: 13. - Megryan)
2009. márc. 1. 20:26
Próba-cseresznye! odamegy, hosszan és részletesen elmondja, hogy munkát kaptak más városban, gyerekeik, adósságaik stb. vannak... hátha!
2009. márc. 1. 20:22
hátha, bár nem hiszem hogy Ercsi Önk-nak lenne fölös 5 millája... de jó lenne
12. gerna (válaszként erre: 1. - Megryan)
2009. márc. 1. 20:04
Önkormányzatnak eladni? (csak ötlet)
11. alfoldi13 (válaszként erre: 9. - Megryan)
2009. márc. 1. 20:00
én megnézem a szomszédokat még ha közömbösséget is érzek , mert ez bizony nagyon fontos sőt ott lehet igazán mi mindenről tudni amit az eladó közölni se szeretne.. és nem mindegy kik mellett élünk de általában az ingatlanok értéke is már ezt meghatározza... mert egy jó hely telekára magas...
10. megryan (válaszként erre: 7. - C0c88e77c0)
2009. márc. 1. 19:56
Az apróbb atrocitásokat még nem is írtam, minden ellopnak ami a kertben kinn marad, döglött macskát, csirkecsontot dobnak a gyerekek homokozójába és még sorolhatnám. A rendőrség meg nem tud mit tenni.
9. megryan (válaszként erre: 8. - Alfoldi13)
2009. márc. 1. 19:55
Ha forró nyári napon többször elmész megnézni egy házat, nem tűnik fel hogy üres az utca. És a szomszéd házakba mégsem csöngethetsz be, hogy bocsi, itt is körülnéznék...
2009. márc. 1. 19:26
azt gondolom egy házvétel körültekintést igényel.. sajnos ez a befektetett pénz egyelőre nem jön vissza.. de jó példa azoknak kik még leendő vevők lesznek egyszer..
7. c0c88e77c0 (válaszként erre: 1. - Megryan)
2009. márc. 1. 19:22
oh te jó ég!!! milyen lehet így élni :S:S:S :(
2009. márc. 1. 18:50
ez durva...
5. megryan (válaszként erre: 3. - 11a91585fe)
2009. márc. 1. 18:36
vitázni? Kivel, miért???
4. megryan (válaszként erre: 2. - ELEN)
2009. márc. 1. 18:36
az nem az ő stílusuk..
3. 11a91585fe (válaszként erre: 1. - Megryan)
2009. márc. 1. 17:57
Húúú..ez nagyon komoly! Erről nagyon sokat tudnék más helyen vitázni.Itt csak annyit tudok mondani,nagy szarban vannak a barátnődék..:(((
2. ELEN
2009. márc. 1. 17:22
Talán háznézésnél Nekik is le kellene fizetiük a szomszédokat....
2009. márc. 1. 17:04

sziasztok!

Barátnőm gondját írom le, hátha valakinek van ötlete, mit lehet még tenni...

6 éve Ercsiben vettek egy szép kertes házat. 80 nm, nagy kerttel, minden szép és jó volt... amíg ki nem derült, hogy a ház a roma-soron van. De a tulajdonos a lakásnézések alkalmával lefizette a szomszédokat hogy ki ne merjék dugni az orrukat, amikor a vevőket odaviszi. De ez későn, megvétel derült ki.

Azóta pokol az életük. Egyiküknek mindig otthon kell maradni a házra vigyázni, különben betörnek. Tavaly megpróbáltak együtt nyaralni menni, 2 nap múlva mindent kirámoltak a garázsból.

Házőrzőt nem tudnak tartani, megmérgezik.

A felrakott kamerákat kiparittyázzák.

Vidéken kapnának jó munkát, de a házat mélyen áron alul sem tudják eladni. (7 milla helyett már 5 milláért is eladnák) Otthagyni nem merik, mert pár nap alatt még a téglát is elvinnék.

Egy biztosító sem hajlandó biztosítást kötni velük, mert ott laknak ahol.

A lakásmaffia 2 millát fizetne nekik a lakásért, de annyiból máshol nem tudnak újat kezdeni. (vagyis a szomszédok megvennék, de persze nincs 5 millájuk)

Próbálták jelképes összegért (25.000+rezsi) lakásnak kiadni, de semmi. Próbálták raktárnak kiadni, úgy hogy vállalták volna a beriasztózást, de semmi.

Van még valami ötletetek?

(persze tudom nem kellett volna megvenni, de ezen kívül...)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook