Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » El vagyok keseredve(szex-orgazmus hiany parkapcsolatban) fórum

El vagyok keseredve(szex-orgazmus hiany parkapcsolatban) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
9. Spiritus (válaszként erre: 1. - Donise)
2011. nov. 14. 07:16

Segíteni nem tudok, nálam is kb detto, és egy éve tart. Én már le se írom, hogy miket próbáltam meg bevetni a csábítására...

Nem azt mondom, hogy nincs szex, azért a heti 1-2 megvan, de állandóan könyörögni kell?!!??

Ha kérdezem kárhogy, hogy mi a gond, csak hárít, hogy semmi.

Úgy érzem velem sincs semmi gond. Sok pasinak tetszem, meg elégedett is vagyok magammal, egész jó az alakom, igényes vagyok stb!

Érdekelne olyan történet, ahol egy ilyen helyzet valahogy megoldódott!

8. ea010c7029 (válaszként erre: 1. - Donise)
2011. nov. 14. 07:15
Megemlítetted már neki,hogy ennek egyszer az lesz a vége,hogy elveszít?
2011. nov. 14. 07:14
Nem lehetséges, hogy a párod szégyenli magát előtted, hogy hamar elmegy, és ezért inkább kerüli az együtt léteket? Mindenképpen meg kellene beszélnetek ezt!
2011. nov. 14. 07:08

Fontos lenne beszélgetni róla, de nem biztos, hogy sikerül, nekem a férjemmel soha nem ment. Ha nem vagy ideges, feszült, akkor nem tarthat hisztisnek, megpróbálhattok lassan közeledni egymáshoz. Azon meg ne lepődj meg, ha ennyi kihagyás után egyből elsül, ez természetes. Ha többször tudnátok csinálni, akkor hosszabbodna az idő, mire elélvez.

Esetleg, hogy te se maradj ki a jóból, próbáld meg rávenni, hogy először téged juttasson a csúcsra, és így mindketten elégedettek tudtok lenni. Aztán meg lehet próbálni sűríteni az együttléteket, de ehhez mindkét félnek tennie kell, és ha szavakkal nem is, de tettekkel ki kell fejezni a szándékot. Sok sikert, nem lesz könnyű.

5. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 3. - F263e5104b)
2011. nov. 14. 07:06

te nem olvastad el,hogy mit írt???

Rég lehiggadt,rég megbeszélték,és mindenfélét kipróbált.

Mi hiányzik a fórumindítónak?? hát a szex..leírta értelmesen.

És békén hagyta,sokáig,hisz ez már 2 éve zajlik,hogy nem mennek rendben a dologok.

Sajnos szerintem ha 2 év alatt nem tudtatok ""rendbe hozni"" egy 3 éves kapcsolatot,akkor menni kell,ha szereted,ha nem..

4. Donise (válaszként erre: 3. - F263e5104b)
2011. nov. 14. 07:05

Koszonom,hogy irtal!


Nem tudom,hogy jutottunk el idaig?Volt,hogy kivarasos alapon,nem nyomultam ra,mert sokszor visszautasitott mar,de felole 3-4 het is eltelhetne ugy,hogy semmi sincs csak alszunk egymas mellett.En ezt nem ertem.


Nem hiztam meg,adok magamra.Neha olyan,mintha mar csak baratok lennenk.Mintha mar nem nezne nokent ram,de akkor meg miert nem szakit?Ezer kerdes van bennem.


Moziba vacsizni se tudom "elrangatni",mert ot ez nem erdekli.


Most azt tervezem,hogy 2 hetig fel se hozom a temat.Nem tudom ettol jobb lesz e.de neha mar komolyan mondom fizikai fajdalmaim vannak,mert ha egyutt vagyunk felhuz,es semmi,utana 1 het mulva megint van vmi,de az is keves,megint semmi es igy egyre rosszabb nekem.

3. f263e5104b (válaszként erre: 1. - Donise)
2011. nov. 14. 06:58

elősször is szerintem le kellene higadnod és nyugottan el beszélgetni a pároddal,hogy mi az ami most neked hiányzik?és ha mégsem értené meg akkor legyél nagyonn türelmes hozzá és kicsit hagyd békénn! Tudom ez így nehéz,de ha szereted és nem akarod el veszíteni meg éri van más !

pl: mozi vacsi akármi amit szeret! nálunk is ez van ,csak fordítva és csak azt értm el vele,hogy egyre jobban eltávolodunk egymástól néha már nekem sincs kedvem semmihez vele!:(

2. Donise (válaszként erre: 1. - Donise)
2011. nov. 14. 06:53
*faradtsag...
2011. nov. 14. 06:52

Sziasztok!


Tegnap este nagyon osszevesztem a parommal.Kb 1 eve katasztrofalis a szexualis eletunk.3 eve vagyunk egyutt.Az elso egy evben nem volt semmi gond,majd a faradsag-munkaja stb miatt egyre ritkultak az egyuttletek.Az elejen megerto voltam,igyekeztem elfogadni a kifogasait,kesobb a szexhiany miatt egyre idegesebb es ebbol kifolyolag hisztisebb lettem.O meg utana erre fogta,hogy e miatt nincs szex,mert en hisztizek.Ordogi kor.


Raadasul ha nagy ritkan kb havi 2-3x egyutt vagyunk,az is nagyon rovid.Nem mertem az idot,de epp hogy raterunk a lenyegre es mar el is megy.Ezutan en meg rosszabbul erzem magam,mintha nem is tortent volna semmi se.


Regebben mindent meg probaltam bevetni,ami eszembe jutott.Szexi cuccok,gyertya feny,csak ugy vadulva raugrani,kozos furdes,beszeltem vele a temarol stb.Semmi nem segitett.Volt mikor bemasztam melle a kadba,kb annyit mondott,hogy akkor mossam meg a hatat.


Bocsanat,hogy ilyen sokat irtam!


Tudom,hogy itt senki se tudha megoldani a problemamat,csak beszelgetni szeretnek rola.Kinek mi a meglatasa,tapasztalata.Vagy hogy mit csinaljak maskepp?


Teljesen ossze vagyok zavarodva.


Elore is koszi ha irtok!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook