Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » El vagyok keseredve(szex-orgazmus hiany parkapcsolatban) fórum

El vagyok keseredve(szex-orgazmus hiany parkapcsolatban) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
69. ágica... (válaszként erre: 68. - 00a194caf9)
2011. nov. 14. 08:57
Lusta!
68. 00a194caf9 (válaszként erre: 67. - Ágica...)
2011. nov. 14. 08:54

Minden jó, ha jó a vége! :)


Milyen férfi az, aki nem nyal?! Én is találkoztam ilyennek, és nem is értem... Az ilyen nekem nem is férfi...

67. ágica... (válaszként erre: 45. - Donise)
2011. nov. 14. 08:51

Csak nyugi! Én is csináltam magamból hülyét! Annak idején a volt párom nem szerette az orális szexet! Ill. ő nem csinálta... és nálam természetes dolog a szexben.. nos ő kielégült én meg hoppon maradtam. Nem beszéltem meg vele, hogy ha én őt akkor ő is engem, mert gondoltam, hogy majd viszonozza, nos nem . Elaludt ! Másnap meg szerettem volna beszélni...majd soha nem jött el az a nap...már akkor tudnom kellett volna, hogy gáz . Persze ezek a dolgok összeköltözés után derültek ki... 9 hónapot voltunk együtt . Én is türelmes voltam eleinte , majd könyörögtem UV fényben fehér fehérneműben enyelegtem előtte maszturbáltam mellette (utóbbit megalázásnak vette).., de soha nem változott semmi! Idióta voltam! Mert a fa..é ne keljen már könyörögni! :)

És a férjem... :) nos megtaláltam a foltom , a lelki testi társam ...

Most semmit nem kell tennem ..elég egy sunyi mosoly...vagy csak egy csók és a párom már tetre kész és soha nem vagyok kielégületlen még pocakos kismamaként sem! :)

66. 00a194caf9 (válaszként erre: 61. - Donise)
2011. nov. 14. 08:49
Érdekes, ha olyan, mint egy jó barátság, akkor miért nem tudjátok megbeszélni? Egy jó barátságban is meglehet beszélni a dolgokat... Ha ezt vesszük figyelembe, akkor még olyan sem.
65. 00a194caf9 (válaszként erre: 61. - Donise)
2011. nov. 14. 08:48
Megértem.
64. b.eve (válaszként erre: 61. - Donise)
2011. nov. 14. 08:48
Az utolsó 2 szót ne felejtsd el, azt mondogasd!
63. 00a194caf9 (válaszként erre: 59. - Donise)
2011. nov. 14. 08:48

Szerintem legyél egy kicsit önző, és csak magadra figyeljél. Néha ez is fontos, és a megalkuvásnak is vannak határai. Megsúgom, egy nőt kielégíteni egyáltalán nem nagy kihívás, csak szeretet, és odafigyelés kell hozzá.... No meg persze alkalom, és rászánt idő.

Nálatok, ha az utóbbi megvan, akkor az első feltétel sem teljesül.


És ne mondja senki, hogy nem ez számít, meg más fontos dolgok is vannak... Viszont a kiegyensúlyozott kapcsolat alapvető pillére a hasonló szexuális igény, a kommunikáció és az odafigyelés.

62. Donise (válaszként erre: 60. - Bcicus)
2011. nov. 14. 08:47

Elkeseredettsegemben inditottam a forumot,es beszelgetni akartam,mert neha mar ugy ereztem,hogy csak en vagyok a hibas,meg kovetelozo,meg nem megerto meg,meg meg...

De ennyi egybehangzo velemeny,eleg meggyozo volt.

61. Donise (válaszként erre: 58. - 00a194caf9)
2011. nov. 14. 08:46
Lehet.Meg olyan,mint egy jo baratsag,de koszonom baratom van eleg,tarsra vagyom.
60. Bcicus (válaszként erre: 57. - Donise)
2011. nov. 14. 08:45
Szerintem te is tudod, hogy mit kéne tenned, de nem mered és megerősítést vártál tőlünk amit most megkaptál.
59. Donise
2011. nov. 14. 08:44
Koszonom,hogy ilyen oszintek vagytok!Sokszor egy kivul allo jobban atlatja a dolgokat,mint az aki benne van.Es azt is koszonom,hogy ilyen sokan irtatok!
58. 00a194caf9 (válaszként erre: 57. - Donise)
2011. nov. 14. 08:43
Szerintem a ti kapcsolatotok tökéletes példája a társas magánynak. :(
57. Donise (válaszként erre: 55. - E16fe97baf)
2011. nov. 14. 08:42

Nincs meg masodik menet se:(

A masodik menet nala azt jelenti,hogy majd kb 2 het mulva.:)

56. 00a194caf9 (válaszként erre: 53. - B.eve)
2011. nov. 14. 08:41
Egyet értek... Teljesen igazad van... Ha 3 év után ilyen szinten vannak, akkor mi lenne 10, 20 év múlva? Arról nem is beszélve, hogy a pasi nem is szeretne még csak beszélni sem róla... Ha kell, felháborodik... Kvázi neki így jó, ahogyan van, és cseppet sem izgatja, hogy akit elvileg szeret, az csak szenved mellette... Akkor mi a kérdés?!
55. e16fe97baf (válaszként erre: 52. - Donise)
2011. nov. 14. 08:40
második és harmadik menet után is gyors? akkor legyen negyedik és ötödik is :)
54. f5848578d5 (válaszként erre: 53. - B.eve)
2011. nov. 14. 08:38
Igen, sajnos ez tűnik jó megoldásnak.
53. b.eve (válaszként erre: 52. - Donise)
2011. nov. 14. 08:33
Szerintem akkor felesleges mellette maradnom, csak a maradék önbizalmadat rombolod még jobban le. Szépen szállj ki belőle és legyél kicsit egyedül, szedd össze magad és keresd meg az igazi párod, illetve találjon rád. Sokkal jobbat találsz, hidd el.
52. Donise (válaszként erre: 47. - F5848578d5)
2011. nov. 14. 08:29

Ilyen hetvegenkent szokott lenni,ha pl nezzuk a tvt az agyban fekve.


Szeretem,de szerelmesnek mar nem erzem magam.Es pont a rossz szex miatt.Es amiota ilyen gyorsan elmegy,azota egyre nehezebben tudok beindulni.Mert mar szinte ott van a veszcsengo bennem,hogy minek strapaljam magam,ugyis mindjart vege.

51. b.eve (válaszként erre: 49. - Donise)
2011. nov. 14. 08:29
Most ne ebben gondolkodjál, mert lehet semmi ilyen nincs, én csak számba vettem ezt is. De hidd el inkább azt, hogy nem tisztel és már nem szeret annyira, mint kéne. Ez szerintem sokkal egyértelműbb mint, h van valakije.
50. ágica... (válaszként erre: 1. - Donise)
2011. nov. 14. 08:27
Én 6 hónap szexmentesség után bontottam a kapcsolatom! Megérte! Lett egy olyan társam aki mindenben tökéletes! Ne szenvedj feleslegesen! Sok nő álmodik olyan pasiról aki olyan , mint a párod és sok olyan Férfi vár olyan Nőre amilyen te vagy!!! :)
49. Donise (válaszként erre: 46. - B.eve)
2011. nov. 14. 08:27

En nem tudtam igy megfogalmazni,de valojaban ez bant,hogy nem tisztel/szeret annyira,hogy ne hagyjon "ugy".Nem is erdekli,vagy legalabbis nem mutatja ki.

Nincs masodik menet meg hetvegen se,ha kipihent.

Meg,igen.Van,hogy hetvegen is elmegy itthonrol egyedul.Pl,hogy atugrik egy baratjahoz,de olyankor nem csipi ki magat.Nem randi kepes allapotban van,bar ha meg mar regi kapcsolat,akkor belefer.

Egyre gyanusabb.

2011. nov. 14. 08:19
Lehet a párodnak ennyi a szexuális "intelligenciája", nem hiányzik neki, nem végzi mesterfokon. A másik oka szerintem, vagy van valakije vagy más nőkről ábrándozik, mást szeretne. Szerintem az utóbbi.
2011. nov. 14. 08:18

Szia kedves fórum indító!


A "következmények nélküli" simizős, összebújás sem működik?


Ha ez is elveszett, akkor szerintem lépned kell, mert a kkor lelkileg sem elégítitek ki egymást és akkor szerintem esélyetek sincs rendbe hozni. Ha ez még működik akkor talán, de én nem biztos, hogy erőlködnék.


És még egy nagyon fontos kérdés, Te szereted-e még a párodat? Ne reflexből válaszolj, hanem gondold végig, hogy ez már csak a megszokás, vagy még megvan a szikra.

46. b.eve (válaszként erre: 44. - Donise)
2011. nov. 14. 08:18
Csak felvetés volt, nem állítottam. Lehet semmi ilyen nincs, de akkor is, csak elmegy otthonról ide vagy oda amikor te nem... akkor is lehet. Az a baj, h ez elég hosszú idő már, hogy arra fogjuk, hogy valami bántja, pláne ha már próbálkoztál vele beszélni is. nekem az a furcsa, hogy neked nem okoz örömöt és ez olyan mintha hiányozna belőle a tisztelet irányodba, anélkül meg nem hinném, hogy úgy szeretne, mint régen.
45. Donise (válaszként erre: 38. - B.eve)
2011. nov. 14. 08:14

Ezt is elfogadom!Nem fogok utana jarkalni tovabb,nem jarok a nyakara,nem nyaggatom.Nem alazkodok meg elotte tobbet.Mert akarva akaratlanul ez volt a vege meg a megbeszeleseknek is.Jobban belegondolva eleg ciki:(


Egy nonek azert hisztizni mert nem akarja a parja meg...Meg jo,hogy most nem lattok!Lesul az a bizonyos...

44. Donise (válaszként erre: 38. - B.eve)
2011. nov. 14. 08:11
A megcsalast nehezen tudna megoldani,persze semmi sem lehetetlen,ha egy ferfi valamit akar.de vallalati autoval hozzak viszik,idore,mert a tobbiek is sietnek haza,de van ebedido is.Meg ha lenne valaki mas,akkor nem kene ilyen hamar elsulnie,nem?Akkor birnia kene tovabb.
2011. nov. 14. 08:11
Úgy látszik,mind a ketten magunkénak éreztük a kérdést!!:)
42. ea010c7029 (válaszként erre: 37. - Spiritus)
2011. nov. 14. 08:08

Nálunk már minden oké! A szexben is!:) Helyre állt a kereslet-kínálat egyensúly!!:)

De én akkor tudtam,hogy szeret engem,és hogy csak engem akar! És soha nem nevetett volna ki,ha felhoztam a problémát! Annál sokkal jobban tisztel!

41. Donise (válaszként erre: 37. - Spiritus)
2011. nov. 14. 08:07

Igen.

Csak emiatt en egyre feszultebb vagyok.Eddig igyekeztem visszafogni magam.Sportolok is,ott levezetni az energiamat,de ezek mar nem segitenek.

40. Donise (válaszként erre: 34. - Spiritus)
2011. nov. 14. 08:06

Ugy erzem,hogy szeret,de nem ugy ahogy a tarsat kene.Inkabb mint egy baratot,vagy szamara kedves embert.Mint not szerintem mar nem.Kulonben ejjel-nappal azon lenne,hogy egyutt legyunk,vagy legalabb heti 1-2x.Meg akkor is,hogy nekem is igazan jo legyen.En nem is tudnek ugy elaludni,hogy tudom,hogy a parom "ugymaradt".Meg ha holt faradt vagyok akkor se.


A hetkoznapokban sokszor csak szajra puszi van,egy oleles,jo ejt puszi.Csokolozni is csak szex kozben szoktunk,csak ugy mar reg nem.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook