Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » El tudnatok hagyni valakit akibe nagyon szerelmesek vagytok észérvek miatt? fórum

El tudnatok hagyni valakit akibe nagyon szerelmesek vagytok észérvek miatt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
50. Gine (válaszként erre: 43. - KAti98)
2009. ápr. 17. 21:50
Ha ez a pasi annyit nem tud megtenni kettőtökért,hogy dolgozik,akkor mit gondolsz,mit tenne ha bajban lennél,esetleg megbetegednél,vmi érne...Egyszerűen nem lehet rá számítani.Istápolgassa az anyukája,ha akarja még ennyi idősen
2009. ápr. 17. 21:48
Én ellentmondanék azzal kapcsolatban,hogy mindenki formálható, változtatható. Valaki,ha belegebed, akkor se hajlandó megváltozni. Olyanról is hallottam már,hogy egy srác,aki már jó ideje együtt volt párjával otthagyta, amikor a nő megszülte gyermekét, mondván hogy ő még nem élte ki magát 26 évesen. Pedig házuk is volt. Ezzel azt akarom mndani, ha valaki olyan fajta, hogy többet foglalkozik saját magával, mint mással, akkor az így is marad. Nem fog megváltozni senkinek se a kedvéért. Úgyhogy szerintem, ha a testét többre tartja, minthogy egy családot alkossatok (pláne meg,hogy kényelmes neki munka nélkül,mert eltartják),akkor kár elpazarolnod az életedet rá. Lehet, hogy szereted, de ennyit nem ér. Hidd el lesz még olyan, akit annyira szeretsz,mint ő téged és ő is családra vágyik és csak veled.
48. 228bb89282 (válaszként erre: 42. - 6ebf587766)
2009. ápr. 17. 21:48
Megnéztelek, bomba csaj vagy! Nehogymár egy olyan pasi mellett legyél, akivel nem vagy boldog! Száz másikat találsz, aki boldoggá akar tenni!!!
47. Binky (válaszként erre: 42. - 6ebf587766)
2009. ápr. 17. 21:48

persze, mindenkiben van valami jó...

komolyan erre az egy darab felsorolt jó tulajdonságára alapozod a kapcsolatot? ráadásul ez egy elég alap dolog, de pl. szó sem volt őszinteségről, toleranciáról, kdevességről, felelősségvállalásról

2009. ápr. 17. 21:46
De miert nem megy el dolgozni?igaz most per pillanat nekem sincs munkam mert megszunt de vegem van,alig varom hogy menjek.Nem jo mar itthon.
45. pemete (válaszként erre: 42. - 6ebf587766)
2009. ápr. 17. 21:46
A hűség alap egy párkapcsolatban, de ahhoz, hogy egy életet együtt leéljetek kevés. Kell, hogy egymás társai, és támaszai, szövetségesei legyetek az életben, anélkül ha van szerelem, ha nincs, nem megy sajnos.
44. 228bb89282 (válaszként erre: 37. - 6ebf587766)
2009. ápr. 17. 21:45
Köszönöm! Nem volt könnyű, de meg kellett lépni, különben lehet még ma is őrlődnék mellette. Tényleg, csak azt tudom tanácsolni lányok, hogy bizonyos idő után nem érdemes várni, olyan mértékben senki nem változik meg. Vagy ha igen, annak az lesz az oka, hogy mi elhagytuk és más mellett lettünk boldogok. De miután tudja, hogy úgyis elnézitek a hülyeségét, nem fog tenni semmit, így kész is a 22-es csapdája...
43. KAti98 (válaszként erre: 34. - 6ebf587766)
2009. ápr. 17. 21:44

persze ö nem azert mondja hogy el akarja vetetni mert nem szeretne velem gyereket(gyereket az elsö pillanatban szeretett volna tölem)

hanem azert akarja elvetetni mert tudja hogy meg sajat magat sem tudja eltartani nem hogy egy gyereket...

nincs hova a szüleinel lakik meg pelenkara se lenne penze!!

en meg a gyesböl egyedül nem tudnam öt eltartani

es erre mondta azt hogy akkor nem lenne mas megoldas el kene vetetni barmennyire is szeretne ö is a babat..

ertitek ö egyszerüen belenyugszik.....

ha szeretne igazan akkor felajanlana hogy elmegy dolgozni akar esti müszakban is!

vagy valamit tenne az ügy erdekeben nem?



de most (mivel tudom hogy szeretnek egyszer boldog lenni es

42. 6ebf587766 (válaszként erre: 39. - Binky)
2009. ápr. 17. 21:44

:)mindenki azt mondja hogy ennél mar csak jobb lehet..

Hat nem tudom,mert ezert van pozitívuma is pl hűséges.TALÁN.

De erre nem alapozhatom a jövőmet.Majd en fogok lakást venni meg a gyerekünket eltartani?

41. 228bb89282 (válaszként erre: 33. - KAti98)
2009. ápr. 17. 21:44
Azt gondolom, bizonyos szintig normális dolog, ha valaki makacs. Azonban van olyan szituáció, amikor az ember butaságát tükrözi. És a ti esetetekben szerintem pontosan ez a helyzet. Okos lány vagy, légy bátor is!
40. Gine (válaszként erre: 29. - Binky)
2009. ápr. 17. 21:43
:)
39. Binky (válaszként erre: 34. - 6ebf587766)
2009. ápr. 17. 21:41

Igen, mint minden szerelmes nő:(

Vagy nem szerelmes, mint írtad... mitől félsz? ennél már csok jobbat kaphatsz... nem érdemes még szenvedni csak azért, mert majd olyan lesz, mint régen, vagy mert valamikor szeretted

MENJ!!

38. Gine (válaszként erre: 33. - KAti98)
2009. ápr. 17. 21:41

Tudod ki könyörögne neki!fusson 3 kőrt,aztán esetleg ránézek!Neeem,még könyörögni!

Ne alázzad így meg magad,NŐ vagy!!!!!

37. 6ebf587766 (válaszként erre: 30. - 228bb89282)
2009. ápr. 17. 21:39
Jo ilyet olvasni hogy azota boldog vagy.Gratula a babahoz:)
36. 707655fba1 (válaszként erre: 28. - KAti98)
2009. ápr. 17. 21:39

Egyetértek!

Jobbat érdemelsz!


Persze a szív mindig erősebb az észnél (egy ideig).

35. Gine (válaszként erre: 28. - KAti98)
2009. ápr. 17. 21:38

Jézusom!!!!!

Én a helyedben nem egyszerűen lelépnék,hanem sprintelnék egy ilyen pasi mellől.

Fel sem tudsz rá nézni

34. 6ebf587766 (válaszként erre: 33. - KAti98)
2009. ápr. 17. 21:38
Mint az en pasim,megbánt es en hívom fel.Hülye vagyok nagyon.
33. KAti98
2009. ápr. 17. 21:36

egyebkent szo nelkül jöttem el es a legjobban az zavar hogy megcsak nem is probal egy lepest sem tenni azert hogy visszakapjon!!

(ö az a tipus aki ilyenkor megsertödik es megmakacsolja magat)

minden veszekedes utan azt csinalja es elvarja hogy en könyörögjek neki...

32. 6ebf587766 (válaszként erre: 24. - Binky)
2009. ápr. 17. 21:36
Szeretem azt tudom de hogy szerelem abban mar nem vagyok biztos..annyi mindent mar elkovetett velem /csunyan beszelt,lemondott millioszor megbantott../ hogy mar kezd elegem lenni.Regen olyan jo volt minden,nagyon boldog voltam.Az is elég volt ha csak együtt lehettünk mind1 hol csak egyutt.Vicces volt. Most meg csak a horgászat+kártyázás haverokkal.Nagyon megvaltozott rossz iranyba.Eleg jol keres mert becsben dolgozik de 3-4ev alatt egy centet sem tud felmutatni..ez nem normalis..
31. Binky (válaszként erre: 28. - KAti98)
2009. ápr. 17. 21:35

Istenem... ha nekem valaki ilyet mondana...ha szeretném, ha nem, háromszor behúznék neki, rálépnék a lábára, és tökön is vágnám... hagyd el, ilyet mondani egyátalán, hogy elvetetni.

Nagyon link alak, minek tartasz ki mellette? Ezerszer jobbat érdemelsz.

30. 228bb89282 (válaszként erre: 28. - KAti98)
2009. ápr. 17. 21:35
Pontosan igazad van, ennél tényleg jobbat érdemelsz. Ez szánalmas... És ilyen embernek nem szabad gyereket szülni!!! Tudom, hogy nehéz és fáj, de te magad is kimondtad: boldogtalan vagy. Szerintem ne habozz. Vannak még rendes pasik. Én sem hittem ezt anno, azóta férjhez mentem és a második babát várjuk nyárra. Ne pazarold az idődet! Nem éri meg. Fáj egy ideig, de ez természetes és még talán örülni is kell neki, mert a jó dolgokat csak mindig a rosszak tükrében tudjuk értékelni. Légy bátor! Ha meg nem fog keresni, egyértelmű lesz, hogy ez a kapcsolat csak neked volt fontos, neki max kényelmes. Mint otthon lakni...
29. Binky (válaszként erre: 27. - Gine)
2009. ápr. 17. 21:34

na ja...mindenkinek más a szerelem deiníciója...a szeretet is lehet ugyanolyan heves, mint a szerelem, ugyanolyan lánggal égő

na és örökre is tud tartani, kérdezz meg egy anyukát:)

28. KAti98
2009. ápr. 17. 21:33

egyebkent ezt a penztelenseget ugy kepzeljetek el hogy kb fel eve egy smst!nem tud irni nekem mert nem tudja feltölteni a kartyajat(azota nincs allasa)de penze elötte sem volt mert egy halom hitelt felvett ugyhogy csak adossaga van

barhova(tenyleg barhova)el szeretnek menni azt nekem kell fizetni en nem az anyja vagyok hanem a baratnöje!!

egyszer feltettem neki a kerdest hogy mi lenne ha teherbe esnek ?erre ö azt mondta akkor el kene vetetned mert nekem nincs penzem....

ugy erzem ennel en jobbat erdemlek...

27. Gine
2009. ápr. 17. 21:32

Kutatások szerint a "nagy szerelem" max 3 évig tart,utána elmúlik,mert csupán kémia,nem más.

Tehát erre nem is lenne szabad alapozni semmit

Én inkább a szeretetben hiszek,meg vmi másban,de nem a szerelemben

Tehát,ha most nagyon szerelmes is vagy,pár év,s már nem leszel az,de lehet akkor már késő lesz lépni

26. 707655fba1 (válaszként erre: 11. - Fadigflo)
2009. ápr. 17. 21:32

A szerelemből ( úgy értem: csak a szerelemből ) nem fogsz megélni!


Bár nem tudom hány éves vagy, de nagyon megfogsz még döbbenni, mert senkit nem lehet alapjaiban megváloztatni!

25. ittik86 (válaszként erre: 17. - 6ebf587766)
2009. ápr. 17. 21:30

Az nem semmi!! Egy pár vagytok, akkor mi az, hogy semmi közöd hozzá? Érdekes ember lehet :-((

Mi a párommal abban a pillanatban, hogy összejöttünk(pedig alig ismertük egymást) közös kasszán vagyunk. De szerintem ez így normális!!! És mi "csak" 2 éve vagyunk együtt, de mint írtam ez már az első pillanattól így volt!

24. Binky (válaszként erre: 22. - 6ebf587766)
2009. ápr. 17. 21:30
én ugyan csak 3 évig epekedtem némán, vártam, nemrég még azon kaptam magam, hogy szagolgatom a kabátját(:D), de látom magam kívülről, hogy milyen ember... lehet, hogy akibe szerelmes vagy, valójában csak egy kép, amit kialakítottál róla, és próbálod a dolgokat kirekeszteni... még talán emlékszem a szerelem érzésére, csodálatos, persze, de nem kéne hagyni, hogy így megbolondítson
23. 228bb89282 (válaszként erre: 1. - KAti98)
2009. ápr. 17. 21:29
Hihetetlen szerelem volt a miénk, aki ismert akkoriban, az annyit tudott mondani, hogy ez A SZERELEM. De a pasi link volt. Marhára. Őt nem tartották el, ő szimplán valahonnan mindig előkapott egy fizetési meghagyást, pedig együtt éltünk!!! Közös életet terveztünk, megkérte a kezemet, kitűztük az esküvő időpontját. Aztán mindig kijött egy felszólítás, hol a banktól, hol a volt munkahelyétől, tökmindegy. Aztán 6 héttel az esküvő előtt, amikor már nagyon el voltam keseredve - minden meg volt, a ruha le volt foglalva - kiakadtam és elhagytam. Nem lehet bizonyos kor után megváltoztatni embereket, felesleges is erre várni. Ráadásul, ha a másik fél nem akar változni, márpedig a te esetedben úgy gondolom, iszonyúan kényelmes élete van és nem akar, akkor tökmindegy, mit fogsz csinálni. Ha "erőszakkal" megváltoztatod, már nem ugyanaz az ember lesz, akibe beleszerettél és később még akár a fejedhez is vágná, hogy mennyit tett érted, te meg... Szóval, én az élettapasztalatommal ELHAGYNÁM.
22. 6ebf587766 (válaszként erre: 20. - Binky)
2009. ápr. 17. 21:28
szomoru inkabb,lepnem kellene de nehez..
2009. ápr. 17. 21:28

Az adott körülmények között nem tudom mit tennék.

Kívülállóként azt mondom: hagyd el.


De mellette is maradhatsz, max. boldogan fogsz éhenhalni.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook