Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » El tudnatok hagyni valakit akibe nagyon szerelmesek vagytok észérvek miatt? fórum

El tudnatok hagyni valakit akibe nagyon szerelmesek vagytok észérvek miatt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
110. KAti98
2009. ápr. 17. 23:59

Neked is jo ejt holnap irok

puszi

109. KAti98
2009. ápr. 17. 23:57

ah Nem gondol arra!!!ö azt mondja minek fusson egy csaj utan kell ö masnak is nemcsak nekem

naggggggggyon gaz!

pedig azt mondjak nagyon szep csaj vagyok jogasz bankban dolgozok havi felmilliot HUFot keresek Ausztriaban ugyhogy igen megbecsülhetne..

de nem teszi mert mar ezerszer hagytam hogy megalazzon es mar nem tud tisztelni szerintem ez az alavetö problema hogy ha mindig en könyörgöm vissza magam akkor mar nem tud becsülni......

annyira szegeny hogy sms-t nem tud irni gondolj bele az kb 20 HUF es pont ezert mert hitelre vette egy Minit aminek a törlesztörszlete pont annyi mint a munkanelküli segelye ezert semmi masra nem jut neki se kaja se vacsi se mozi se virag de a MINI meg a fittnesz az kell akkor inkabb nem eszünk egy totalis idiota nem?

2009. ápr. 17. 23:54

Na en megyek aludni,holnap folytassuk:)kíváncsi vagyok holnap mi var ránk...

Jo éjszakat és szep almokat:)szia

2009. ápr. 17. 23:51
Fű???az meg a másik.Mindig azzal jön hogy o akar füvezni mert milyen jópofa dolog..meg a haverjai is csinaljak itt ott es hogy jo meg minden.
2009. ápr. 17. 23:49

Szegények es minije van?

Pedig ott eleg jol keresne.Mit akar kezdeni az eletevel?lassan 30eves.Megoregszik lassan aztan nem gondol arra hogy nem fog kelleni masnak?nemhogy megbecsulne..

Tenyleg osszeillenenek.Mondjuk en pasim nem tudna elviselni hogy nem dolgozna,vagyis azt hogy nemtudna horgasz cuccokat venni.

105. KAti98 (válaszként erre: 100. - 6ebf587766)
2009. ápr. 17. 23:45

Ugyanez ezt a ket palit össze lehetne kötni bar szerintem az enyem meg rosszabb mert meg annyira se kepes hogy talaljon maganak egy munkat Ausztriaban (egy percre lakik a hatartol)de nemet tanulas helyett mindig fontosabb volt a fü.......

csütörtökön az operaciom utan az elsö napot töltöttem nala ...egesz nap a gyerekszobajaban fekszünk mert olyan szegenyek meg egy fotel sincs ahova le tudnank ketten ülni es veröfenyes napsütesben egesz nap fekszünk az agyban

eszebe nem jutna gyere draga ne itt feküdjünk ugyis müteted volt szarul vagy gyere mozduljunk ki egesz nap fekszik nem tudom egyaltalan ezt hogy birja ki?de nem nez am allasokat neha az apjanak segit kint dolgozni aztan ennnyi

2009. ápr. 17. 23:41
de a tied mar 28 azert mar ott a kora hogy esze legyen gyerekre,csaladra..
103. 6ebf587766 (válaszként erre: 101. - KAti98)
2009. ápr. 17. 23:40
Ő 22 en 21..most vesztünk össze,ma.
2009. ápr. 17. 23:39
Ők nem is tudjak hogy nekunk ez mennyire faj hogy ha ok ilyenek..neha ugy erzem hogy elvezi.Ma is mikor hivott nevetett gunyosan,mert mondtam hogy nem akarom latni erre o hogy ugyis elemgyek kozbe nevet.Ugy fel idegesítettem magam hogy meg is irtam hogy orulhet mert rosszul vagyok,ilyenkor kell bevenni szivtabit.Aztan hivott hogy hulye vagyok stb.HAt az is hogy vele vagyok.Nemhogy azt mondana hogy sajnálja meg mindig en vagyo a hulye,aztan mar felsem vetttem neki.
101. KAti98 (válaszként erre: 99. - 6ebf587766)
2009. ápr. 17. 23:38

Te hany eves vagy?es ö?

most vegülis össze vagytok veszve vagy kibekültetek?

2009. ápr. 17. 23:35

Ma is hogy o ehes,mondom de jo menjunk el enni egyutt olyan regen voltunk.

De hogy hova otelte sincs stb,mondom az agyam megall kitalahatnal mar vlmit 1x,meglepit..semmi.

Nemreg en is beteg voltam,el se makart jonni mert beteg lesz.Mikor meg o volt rohantam hozza teli teska gyumolcs,edesseg stb.

Amugy engem is operaltak cisztara,ki is vettek az egyik petefeszkemet.Sot meg szivproblemam is van sajna de attol eltekintve kiabal velem..

2009. ápr. 17. 23:31

En szlovakiaban elek..

Komolyan o is es meg ki is torol..röhejes.Szanalmas.

Nyusgi,o sem kenyeztet am.Jo szulinap,nevenp ilyenekre kapok te ev kozben semmi.Nem varom hogym inden nap vegyen vlmit,csak egy aprosag,pici csoki vagy akarmi.En akarhol jarok mindig veszek vlmit neki,nem birom ki hogy ne.Pedig o keres tobbet,sot nekem nincs is munkam.Ma pl voltam gyorbe unokatesommal,rendes bűntudatom volt hogy nem vettem neki semmit sem.De jo hogy nemvettem,o mit vesz nekem ???semmit.

98. KAti98 (válaszként erre: 97. - 6ebf587766)
2009. ápr. 17. 23:24

Komolyan ö is azonnal kiirja hogy egyedülallo??

azt hittem megegy ilyen mocsoklada nincsen de akkor ugylatszik mi tenyleg sorstarsak vagyunk!

ez annyira faj nekem es ö direkt azert csinalja

az nem fontos hogy elmenjen dolgozni de az hogy azonnal kiirja egyedülallo az fontos


szerintem most fogadjuk meg együtt együttes erövel hogy nem hivjuk öket többet

de gondolj bele hogy az enyem annyira önzö nagykepü vagy mar nem is tudom milyen szavakkal illessem hogy inkabb soha többet nem hiv fel de a büszkesegen csorba ne essen

reszeröl vege es tulajdonkeppen ok nelkül mert vegülis nem is vesztünk össze

de mire ilyen büszke ?az adossagaira?vagy arra hogy fel ev alatt 3szor voltunk vacsorazni mindig nekem kellett meghivni?

hogyan nezzek fel ra?

en többet biztos nem hivom fel akarmennyire faj es te is tedd ezt!

vagy ha ugy erzed nem birod ki hivj fel nyugodtam barmikor szerintem együttes erövel ezt könnyebb lesz atveszelni nem?

2009. ápr. 17. 23:13

Én is azon gondolkozom hogy itt vagyunk,2ertelmes no es ket gyerek eszű idioval/egyem az/ közködünk...mi vagyunk a hülyék hogy hagyunk magunkból hülyét csinálni.Tudjak hogy akarmit csinalank mi szeretjuk oket es ugyis minden megoldodik.

Csak erot kene venni.Hol van a noi buszkesegunk????

2009. ápr. 17. 23:10
O meg ilyenkor kitorol myviprol az ismerősei közül és o is kiteszi hogy egyedülálló..mocskos.De röhejes.
95. KAti98
2009. ápr. 17. 23:09

Magamon csodalkozok mert nem vagyok egy buta nö

hogy hogy tudtam egy ilyen önzö köcsögbe beleszeretni???

94. KAti98 (válaszként erre: 93. - 6ebf587766)
2009. ápr. 17. 23:06

Hat igen nagyon primitiv....:(

ö mondjuk nem szokott ilyeneket mondani meg egy jot veszekedni sem lehet vele mert megsertödik megmakacsolja magat nem szolal meg...

ha pedig elegem lesz mert megint nekem kell könyörögni es inkabb elmegyek akkor reszeröl el van intezve szakitottunk egy hangos szo nem hangzik el a szajabol ..

ket oraval kesöbb az iwiw en csaladi allapot egyedülallo fujjjj egy köcsög ezzel is jelzi hogy lezarta es most varja hogy megint en hivjam azt varhatja ha belehalok akkor se hivom ez egy szivtelen ember mert ez mar nem makacssag hanem primitivseg......

93. 6ebf587766 (válaszként erre: 91. - KAti98)
2009. ápr. 17. 22:59

Uristen,hat ez durva..

Enyem meg felhivott es azt mondta szo szerint hogy ne bazd az agyam mert baszni fogok rad...:(((ekkora primitiv pasit es meg rohogott is hozza...fuj

92. KAti98 (válaszként erre: 90. - Sznebk2)
2009. ápr. 17. 22:59

de egyebkent ha mindenben tamogatna csak anyagilag nem azzal ugyanott lennek ahol a part szakad...

mert en a gyesböl nem tudnek egyedül eltartani felnevelni egy gyereket egyszerüen keptelenseg

tehat magyarul soha nem lehetne vele gyerekem

akkor meg minek tovabb?

91. KAti98 (válaszként erre: 90. - Sznebk2)
2009. ápr. 17. 22:53

Csak egy pelda egy hete volt egy nögyogyaszati mütetem (ciszta)es nagyon feltem ...

az 400 kmre van onnan ahol ö lakik...

eszebe nem jutott volna hogy eljöjjön a korhazba vagy meglatogasson es tamogasson a mütet elött vagy utan...

vagy talan nekem kellett volna mondani hogy kerlek gyere el latogass meg....

ugy gondolom ez mindent elmond rola nem?

90. Sznebk2 (válaszként erre: 89. - KAti98)
2009. ápr. 17. 22:46
Biztosan nem bánod meg! Légy nagyon erős, mert neki eddig kényelmes volt, biztos be fog próbálkozni Nálad. De ne hagyd magad. Mert nem tudhatod, hogy mit hozna az élet. Én amiket leírtam, mind megtörtént velünk és történik is, 7 évesek a fiaink és a férjemnél jobb apát és férjet nem is kívánhatnék. Nagyon sok mindenen mentünk keresztül, de együtt. Másképp nem ment volna. ezért írtam, hogy olyan társra pazarold az életed, a fiatalságod, aki megérdemel Téged. Ja, amúgy nem mindent a férjem csinál, csak 14 éve vagyunk együtt és sokszor szükség volt a segítségére. :):):)
89. KAti98 (válaszként erre: 84. - Sznebk2)
2009. ápr. 17. 22:42

Köszönöm a segitsegedet tegnap fogtam hozza(elhagytam fel ev utan es sajnos nagyon szerelmesen)es most tudom nagyon erösnek kell lennem

köszönöm a batoritast 1 ev mulva mar biztos halas leszek a sorsnak amiert megtettem ezt a lepest!

2009. ápr. 17. 22:41
Vagy tudod mit? Gondolj bele -saját életszitu- Te beteg leszel, vagy problémás terhes, vagy lombik programra szorultok idővel, vagy Te is munka nélkül maradsz. Akkor számíthatsz majd rá? Nem anyagilag kérdezem, hanem emberileg, azon kívül, hogy majd azt mondja, sajnállak. Ha úgy gondolod, hogy Veled lenne, kiállna melletted, ápolna, eljárna Veled kezelésekre, végigcsinálná a vizsgálatokat, pelenkázná a közös gyermeketeket (nekünk ikreink vannak), elmenne a gyógyszertárba, elintézné a hivatalos dolgokat, elvinné őket oviba, felöltöztetné, elmenne velük játszani, és erre mind egyértelmű igen a válasz, akkor maradj vele. Ha nem, (azt sejtem, hogy inkább ez a válasz), akkor nem szabad vele közös életet kezdeni. És akkor a munka meg az anyagiak csak hab a tortán. Csekkek, elmaradt számlák, stb...
87. 228bb89282 (válaszként erre: 85. - KAti98)
2009. ápr. 17. 22:41
Minden szerelemnél ezt kell éreznünk, hiszen ezért szerelem. És én is ezt hittem, pontosan ezért szóltam hozzá ehhez a témához. És pár hónap múlva újra szerelmes lettem egy olyan emberbe, akire sosem gondoltam volna... :)
86. 228bb89282 (válaszként erre: 83. - 6ebf587766)
2009. ápr. 17. 22:38

Köszönöm! :)


Tudom, hogy tudod, leszűrtem hogy mindketten tudjátok. Csak még nem érett meg nálatok ez a gondolat, hogy ki is álljatok magatokért. Én 24 voltam, amikor elmaradt az esküvőm. Nagyjából, mint ti. Ne húzzátok az időt! Valahol, valaki nagyon vár benneteket, hogy boldoggá tehessen!

85. KAti98
2009. ápr. 17. 22:37

nalunk anyuka nem panaszkodik

anyukaval nagyon megertik egymast

mindig megy a boltba es kerdezi anyukatol hogy mit fözöl ma nekem ?mit vegyek a boltban?persze anyuka penzeböl

ez a baj hogy egy szot sem szol es vegignezi hogy fiacskaja mar delutan 3-kor meztelenül az agyban fekve nezi a Monikat!

en hatkor elmegyek melozni este 7re erek haza minden nap ö meg fekszik de anyuka egy szot nem szolna szerintem ö ezt nem tartja furcsanak

te is ugy erzed hogy mar nem leszel soha ennyire szerelmes ?

azert faj neked is ennyire?

2009. ápr. 17. 22:36
Én háromféle emberrel soha nem alapítanék családot, még ha szeretném is: szerencsejátékos, alkoholista és aki nem szeret dolgozni. Most, amíg nincs baba, ő meg a szüleinél lakik (szerencsére nem veled), addig hagyd abba vele. Egy év múlva már hálás leszel magadnak ezért a döntésért. Sok sikert és erőt hozzá!
83. 6ebf587766 (válaszként erre: 79. - 228bb89282)
2009. ápr. 17. 22:34

Latszik a képeken hogy fotos,jo képek.


Hiddel hogy tudom hogy egy kapcsolathoz 2ember kell es hogy mindket fel hibas,de arrol nem en tehetek hogy o ilyen,marmint hogy a horgaszat fontosabb mint pl a közös jövő..

82. 6ebf587766 (válaszként erre: 80. - KAti98)
2009. ápr. 17. 22:32

Pontosan,anyja meg panaszkodik hogy a fia kikesziti mert vele is butan beszel akkor kedves ha penz kell neki es hogy nem tud sporolni..nekem panaszkodik.

Mikor o nevelte,nem en.

81. 228bb89282 (válaszként erre: 76. - KAti98)
2009. ápr. 17. 22:31
Sajnálom csajok, de úgy gondolom, minél tovább vártok, annál jobban fog fájni... Nektek. Nem nekik... Bár ugye, mi is csak az egyik oldalt "ismerjük"... És hát női szolidaritás... ;)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook