Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » El szeretnék felejteni valakit fórum

El szeretnék felejteni valakit (beszélgetős fórum)


2022. aug. 3. 05:42
Hiaba probalsz vkit elfelejteni azert melyen el van az raktarozva a kis buksidban.
2022. márc. 29. 09:16
A jelenlegi szituációm miatt vagyok szomorú. Nem fogom elhagyni a férjem, de nem bírom kitorolni a fejemből a másikat. Pedig hetek óta nem is láttam.
24. PöttyösPanka (válaszként erre: 23. - New(l))
2022. márc. 28. 08:58
Pont ezt akartam én is írni. Ha csak a szomorúságot okozza, akkor nincs értelme ragaszkodni hozzá.
23. New(l) (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 17:32
Na erre mondom én azt, hogy semmi értelme az egésznek, ha csak lehangolt meg szomorú vagy miatta. Még ha feldobna vagy kivirulnál sem éri meg feltétlen, de így, hogy csak a baj, csak a bú.
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Tumbo2)
2022. márc. 27. 17:14
Azért remélem nem így lesz 😱
2022. márc. 27. 17:14
Én sem érzem jól magam. Pont az történik nálam, mint ami veled történt. Borzasztó lehangoltság és szomorúság kerített a hatalmába. Azelőtt soha nem éreztem ilyet. Próbálok mindent megtenni, hogy minden a régi legyen. 😞
20. tumbo2
2022. márc. 27. 14:58
csekély 30 év,aztán eszedbe sem jut.
19. tumbo2 (válaszként erre: 14. - Bozsu55)
2022. márc. 27. 14:57
szerintem nem is írhat föl tablettát.csak a pszichiáter.
18. bozsu55 (válaszként erre: 16. - Globus)
2022. márc. 27. 14:44
Nem tudtam,nem jártam még ilyen helyen.
2022. márc. 27. 14:31
Az új mindig izgalmasabb, de gondolj csak arra, hogy milyen lenne az életed, ha elmúlik a rózsaszín köd, mert el fog. Én voltam hasonló helyzetben, mindenáron maradni akartam, de ráment volna az egészségem. Befordultam, depressziós lettem, beteg lettem. Muszáj volt változtatnom.A válásnak viszont a gyerekek itták meg a levét. A legjobb, ha vissza tudsz hozzá fordulni, ha nem megy, sajnos valaki sérülni fog. Az, hogy elhatárolod magad, csupán döntés kérdése, az viszont, hogy hogyan érzed magad a férjed mellett nem az.
16. globus (válaszként erre: 14. - Bozsu55)
2022. márc. 27. 13:41

Azt hittem, van konkrétum.

Úgy tudom, pszichológus nem mondhatja meg, hogy mit tegyen. Csak úgy kanyarítja a beszélgetés fonalát, hogy heuréka ötöljön a panaszos fejébe.

15. Scherlock (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 13:37

Ja, nem csinálod, csak próbálod.


Ha csinálnád, változna.

14. bozsu55 (válaszként erre: 6. - Globus)
2022. márc. 27. 13:11

...azt írta volt pszichológusnál...(tanácsért) gondolom beszéltette,elmondta neki a lehetőségeket,nem pedig tablettát írt fel neki.

Ami ott elhangzott azt kellene követnie.Szerintem.

Bár nem voltam ilyen helyzetben.

2022. márc. 27. 12:15
Munkahely váltás, ne irj és el fog múlni.
12. Imisz
2022. márc. 27. 12:15

Ha igazán el akarod felejteni nem irogatsz neki, ha ő ír nem válaszolsz! Amíg ezt nem teszed meg nem is akarod lezárni igazából.

Ja és igen, keress más munkahelyet!

11. andi6020 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 12:05
Minek írsz?
10. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 12:05
Keress másik munkahelyet
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Globus)
2022. márc. 27. 12:03

Hogy egyenlőre ne eroltessem a dolgot és jelenleg foglalkozzak magammal és foglalja el magam. Szépen, lassan csokkenntsem a kapcsolatot és idővel könnyebb lesz.

De itt az a gond, hogy már hetek óta nem találkoztunk, csak írunk egymásnak de ez a fránya érzés nem akar csökkenti 😞

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 3922e0e3cc)
2022. márc. 27. 11:59
De a férjem is észrevette, hogy már soha nem vagyok boldog. 16 éve vagyok a férjemmel, de eddig még soha nem történt hasonló sem! Tudom, hogy nem helyes cselekedet, de nem tudom mi történik velem?! Borzalmas érzés az egész.
2022. márc. 27. 11:57
Nehéz elfelejteni valakit,aki a szívedben már nyomot hagyott!
6. globus (válaszként erre: 2. - Bozsu55)
2022. márc. 27. 11:57
Mit mondott?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bozsu55)
2022. márc. 27. 11:56
Próbálom, de nem változik semmi.
4. 3922e0e3cc (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 11:54

Szerintem a hatalmas és fájdalmas probléma nem itt kezdődik!

Ezt neked kell eldönteni és lezárni,gondolj bele fordított esetben hogyan jönne le neked. Érdemel a férjed annyi tiszteletet,hogy ha Őt választod,akkor iktasd ki örökre a másikat,ha nem tudod akkor meg őszintén állj elé,és mond el neki.

Bár nekem elég furcsa,hogy a férjed semmit nem vett észre rajtad................

Nem voltam még így,nem is leszek,mert nekem ez a kettős játszma nem menne.

"Segíts magadon,Isten is megsegít!"

Sok sikert!

2022. márc. 27. 11:51
Nem voltam ilyen helyzetben, de szerintem addig nem tudod vele megszakítani a kapcsolatot, amíg a munkatársad. Ha komolyan gondolod, hogy a fétjeddel maradsz, drasztikusabb megoldás kell. Keress másik munkahelyet, ne keresd, töröld és tiltsd mindenhol, a szerelem pedig idővel csillapul és valószínűleg elmúlik.
2. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 11:49
Azt tedd amit a pszichológus mondott....
2022. márc. 27. 11:30

Sziasztok. Van egy hatalmas, fájdalmas probléma az életemben, amiből ki szeretnék lépni.

43 éves férjes nő vagyok. Van két gyermekem. A házasságom probléma mentes volt egészen tavaly őszig.

Van egy munkatarsam akivel évek óta együtt dolgozunk, ő sokkal fiatalabb tőlem. Sokáig nem történt köztünk semmi. Én férjes vagyok és soha nem gondoltam arra, hogy kialakulhat bármi is közöttük. Majd tavaly nyáron elkeztunk közeledni egymáshoz, majd októberben megtortent az első csók és kis idő múlva azt vettem észre, hogy rettentően beleszerettem. Azóta az életem egy katasztrófa. Minden percben rá gondolok. Minden erőmmel próbálom megszakítani vele a kapcsolatát, de nem megy. Teljesen bele vagyok betegedve. Rettentő sokat fogytam, már voltam pszichologusnal is mert nem tudom hogyan masszak ki ebből a kapcsolatból. Nem akarom elhagyni a férjem, nem szeretnék elvalni! Rengetegszer depressziós hangulatom van. Valamint tennem kellene mert így nem megy tovább. Ha valakinek volt hasonló este és kijutott belőle, kérem ossza meg velem a tapasztalatait. Előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook