Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » El szabad menni nőgyógyászhoz a menzesz utolsó 1-2 napjában? Nem sikerült más időpontot egyeztetni, de fontos lenne mennem... fórum

El szabad menni nőgyógyászhoz a menzesz utolsó 1-2 napjában? Nem sikerült más időpontot egyeztetni, de fontos lenne mennem... (tudásbázis kérdés)


12. Roni24
2008. jún. 13. 14:03

Gondolom azóta már megoldódott a dolog, de szerintem a legegyszerűbb, szólni előtte az orvosnak, hogy hát, ekkorra kaptam időpontot, ilyen, és ilyen vizsgálatot kérnék, de még a menzesz pont beleesik, elmenjek azért, vagy ne?

A doki úgyis megmondja, hogy mehetek-e nyugodtan, vagy ad egy másik időpontot. Mégha nagyon sürgős is a dolog, akkor is várhat 1-2 napot, míg a menzesz elmúlik, de az orvos ezt is megmondja!

11. delike (válaszként erre: 10. - Ccd9bb7d17)
2008. ápr. 20. 20:31

na ilet még nem hallottam. én is úgy tudom, hogy menzesz közben nem csinálnak rákszűrést...


meg is volt vagy közvetlen előtte lett megcsinálva?

10. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 3. - Nike)
2008. ápr. 20. 20:02
érdekes módon mikor gyógyszert akartam egyszer feliratni,és előtte rákszűrést csináltatni,megkérdezte a doki mikor fog megjönni,és akkor menjek....
9. delike (válaszként erre: 8. - Drnéni)
2008. ápr. 20. 13:13

Van egy dolog, amit minél hamarabb meg szeretnék tudni, nehogy komolyabb legyen belőle, de a megbeszélt időpont után meg érettségi szezon van, kb 2 hétig ki se látszok a teendőkből, tanulásból, vizsgákból, utána pedig indul a melo, az meg teljesen kiszámíthatatlan...

majd szépen elnézést kérek tőle és megmondom, hogy muszáj voltam most jönni...

2008. ápr. 20. 12:59
Ha olyan panaszod van, ami sürgős, természetesen. Ha ráér pár napot, inkább várj. Nem azért, mert gusztustalan lenne, hanem mert nehezíti a vizsgálatot.
2008. ápr. 20. 12:53
Egyszer én is elmentem a 6. napon. Nem szóltam, én már alig vettem észre, de a dr mondta, máskor azért várjak. Nekem is rákszűrés volt.
6. delike (válaszként erre: 5. - Emagdi)
2008. ápr. 20. 12:50
tényleg! köszi!
5. emagdi (válaszként erre: 4. - Delike)
2008. ápr. 20. 12:35
a dokinak az első kérdése úgyis az lesz, hogy mikor volt az utolsó menstruációd.
4. delike (válaszként erre: 3. - Nike)
2008. ápr. 20. 12:34

akartam csináltatni rákszűrést is, de tudom, hogy akkor nem csinálnak. Így az marad legközelebbre.


Mondanom kellene a dokinak, hogy még egy kcisit megvan, vagy nem fontos?!


Nem vagyok még túl gyakorlott ebben a témában... :)

3. Nike
2008. ápr. 20. 12:26
Attól függ, mit akarsz. Rákszűrést pl. menzesz alatt semmiképp nem csinálnak.
2008. ápr. 20. 12:23
szerintem igen, akár az első napokban is, ha úgy alakul. ez csak nekünk "ciki", ők orvosok, beltartozik ez is.
2008. ápr. 20. 12:11
El szabad menni nőgyógyászhoz a menzesz utolsó 1-2 napjában? Nem sikerült más időpontot egyeztetni, de fontos lenne mennem...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook