Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » El kellett volna titkolnom? - Testvérgondok fórum

El kellett volna titkolnom? - Testvérgondok (beszélgetős fórum)


20. 72f62a66ed (válaszként erre: 1. - Vargaanya)
2009. máj. 19. 13:56
Szerintem csak lelkiismeret furdalást akar benned ébreszteni, de ne törődj vele. Az egészről ő tehet. Nem kellene mást hibáztatnia. Jól tetted hogy szóltál a testvérednek. Valószínűleg én is ezt tettem volna a helyedben.
2009. ápr. 20. 14:20
Ne legyen lelkiismertfudalásod. Nem miattad fognak szétmenni, hanem az idióta sógorod miatt. Szerintem jól tetted, hogy szóltál a testvérednek. Jobb lett volna elhallgatni, hogy átverik?
2009. ápr. 20. 14:02
Köszönöm a hozzászólásokat! Tényleg csak a húgomat sajnálom, de hát ez van, végül is tudta, hogy milyen emberrel áll össze. Ez lett a vége.
17. klarika5 (válaszként erre: 10. - Vargaanya)
2009. ápr. 20. 11:07
Akkor meg sunyi is ráadásul. Mert ha van vér a p.ban, ő szól az asszonyának, hogy figyelj, csináltam egy marhaságot,mi legyen.
16. Sünciné (válaszként erre: 1. - Vargaanya)
2009. ápr. 20. 11:05

Nagyon jól tetted!!!!! Én is ezt tettem volna!!! Ez a férfi lehet, hogy egy életen át ezt csinálná a húgoddal!!!! Ne legyen lelkiismeretfurdalásod!!

A nővérem elvált!!! A társkereső oldalon ( ahol ismerkedik ) rengeteg ilyen ember van!!! Persze ezek a dolgok hamar kiderűlnek!! Ő persze szóba sem áll az ilyenekkel!!!!! Nem tudom mit képzelnek ezek az emberek magukról!!!!

2009. ápr. 20. 11:04
Ne emészd magad, nagyon jól tetted, hogy szóltál. Nálunk a helyzet annyiban volt más, hogy a drága öcsém tette ezt a feleségével! Ugyanígy egy közösségi portálon elváltként volt fent. Én nem szóltam a sógornőmnek, mert ki voltam akadva a tesómra, hogy ilyet csinál, és nem is tudtam volna, hogy hogyan kezdjek neki a mondókámnak, de megtudta valakitől - az már mindegy, hogy kitől - és kérdezett engem is. Na akkor éreztem magam nagyon szarul, hogy nem szóltam neki.
2009. ápr. 20. 11:00
Ja, és még valami, csak érdekességként! Azt már inkább nem is említettem a húgomnak, hogy a sógor 17 ismerőséből eddig kb. 15 nő, persze, nem biztos, hogy ez jelent valamit, csak az előéletét minősíti. De vajon már csak előélet?
2009. ápr. 20. 11:00
Szerintem is jól tetted! Pláne, hogy a sógort kérdezted először. Meg volt rá az esélye, hogy módosítsa az adatlapját. Aztán itt van ugye a kérdés, hogy miért tette? Ha csak "poénból", akkor ezt elmagyarázhatja a húgodnak, bár kétlem, hogy ő jót nevetne rajta (hülye vicc). Ha meg valami egész más szándéka volt, akkor örülhet a húgod, hogy most derült ki, mielőtt...
12. vargaanya (válaszként erre: 11. - Kattyus)
2009. ápr. 20. 10:57
Nem hibáztat, azt mondja jól tettem, hogy elmondtam. Az pedig, hogy mit kezd az információval, már az ő dolga. Csak mégis sajnálom, tényleg.
2009. ápr. 20. 10:55
Ha a testvéremről lenne szó, gondolkodás nálkül elmondanám. A testvéred hibáztat téged?
10. vargaanya (válaszként erre: 7. - Klarika5)
2009. ápr. 20. 10:55
Igen, ezt tettem először! A sógoromat kérdeztem, igaz akkor rögtön izibe egy üzenetben. Válasz nem érkezett 4-5 napja, nagy csöndben elvolt magának, gondolta hátha nem derül ki. Ezért szóltam a húgomnak. De úgy gondolom, a válaszlehetőségre elég lett volna az a pár nap.
2009. ápr. 20. 10:54

nehez ilyenkor donteni, mert az ember nem akar kellemetlenseget, mint ahogy nalatok is az lett a vege..

nem azert nehez a dontes, mert nem tudod mi a helyes, hanem azert mert tudod elore,hoyg ebbol problema lesz.

mint ahogy itt is lett.

jol dontottel, en is ezt tettem volna.+,es szerintem minden egeszseges gondolkodasu ember is

2009. ápr. 20. 10:53
Jól tetted! Ne legyen lelkiismeret furdalásod! Akinek lelkiismeret furdalást kell/ene éreznie, az a puhapöcs sógorod, akiben annyi gerinc sincs, hogy belássa ő volt a hunyó!
2009. ápr. 20. 10:52
Na, ez jó kérdés! Utólag sok okosságot fogsz kapni, de ez már mindegy.Legjobb nem beleavatkozni az ügyükbe, de előbb én lehet, hogy a sógorkát faggattam volna ki. Hogy gondolja ő a továbbiakat? De lehet, hogy ezt is sógora válogatja, mármint, hogy lehet-e vele beszélni.A döntés meg a testvéredé.Lehet, hogy egymásra borulnak, és összfognak ellened. Felnőttek, az ő "dóguk",te szóltál, de most már hagyd kifutni a dolgot.
2009. ápr. 20. 10:52
Nagyon-nagyon köszönöm! Azt hiszem, még egy darabig emésztem magam, de tényleg mindenki ezt tette volna a helyemben. Legalábbis aki komolyan foglalkozik a testvérével, az nem hagy ekkora megaláztatást elviselni neki. Ráadásul ki tudja, mi volt a valódi célja a regisztrációval?
5. SDitti (válaszként erre: 1. - Vargaanya)
2009. ápr. 20. 10:51
Én is elmondtam volna. Könnyű rád kennie a sógorodnak a balhé okát! Joga van tudni a testvérednek erről.
2009. ápr. 20. 10:49
Azt hiszem en is elmondtam volna a helyedben...ha mar annyira hulye hogy elvaltkent jelentkezik be,akkor vallalja is(...mert nem hiszem veletlenul kattintott pont az "elvalt"-ra,mert azilyensmit azert megnezi az ember mikor bejelentkezik vhova...)
2009. ápr. 20. 10:48
Szerintem jól tetted. Én is elmondtam volna.
2009. ápr. 20. 10:48
Jól tetted!Én is ezt tettem volna.Főleg hogyha a testvéremről van szó!!!!
2009. ápr. 20. 10:46
Véleményeket kérek, talán el kellett volna titkolnom? A testvérem élettársáról megtudtam, hogy egy közösségi oldalon az öt éves kapcsolatukat és a közös gyereket is eltitkolva elváltként jelölte meg magát, a miértje nem derült ki. Én ezt elmondtam a testvéremnek, amiből persze kettejük között balhé lett. A majdnem sógorom szerint miattam fognak szétmenni. Lelkifurdalásom van, de a kapcsolatuk kezdettől fogva nem felhőtlen, nem hiszem, hogy én kellek ahhoz, hogy szétmenjenek. Vagy mégis?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook