Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ékszerek, drágakövek fórum

Ékszerek, drágakövek (beszélgetős fórum)


1 2
2015. jan. 22. 10:53

Sziasztok,


Fehérarany lábujjgyűrűt keresek Budapesten.

Tud esetleg valaki jó helyet ?


Köszi előre is!

Adam

32. 190124133c (válaszként erre: 30. - Stiborka)
2011. jan. 2. 12:58
kulcstartó,lábujjgyűrű,tenyésztett gyöngyök,reifek,ezüst,aranyóra,kisebb ezüsttárgyak.
31. 190124133c (válaszként erre: 29. - ToMIKÁÁÁÁ)
2011. jan. 2. 12:55
Jól dörzsöld meg és ,ha nem arany akkor érzed a fémes réz szagot,az aranynak nincs szaga.
2011. jan. 2. 12:49

Sziasztok!


Időnként könnyebb kérdezni mint keresgélni, szóval egy kérdés:

Milyen ékszer ami nem gyűrű, lánc, nyakék, medál, fülbevaló, karlánc-bokalánc-haslánc és ékszerésznél lehet vásárolni? Gondolok itt brossra esetleg testékszerre. Lehet még valami?

Bocsánat a tudatlanságomért :-)!


Előre is köszi!

2008. aug. 1. 20:51
HOGY TUDNÁM MEGNÉZNI AZ ARANYAT HOGY NEM E RÉZ.VALAMI EGYSZERÜ MEGOLDÁS ÉRDEKELNE
28. dormy
2008. márc. 19. 18:47

Eladó egy exclusive arany óra:

[link]

[link]

[link]

i.á: 110.000Ft.

Érdeklődni emailben a dormy@citromail.hu címen tudsz.

2007. dec. 13. 11:34

Sziasztok!

Nekem pár éve a fehérarany tetszik a legjobban, a nyakláncom ilyen, kis szerény darab, jó lenne hozzá egy fülbevaló is!

26. zezsua
2007. dec. 13. 07:58
Van egy pár bizsum,de inkább aranyat hordok azt is csak szerényen inkább váltom.25.házassági évfordulónkon egy gyémánt gyürüt kaptam de nem viselem hétköznap.
2007. nov. 5. 19:39
Ez jo, en is puritan vagyok, keves ekszert viselek egyszerre, mert elnyomjak egymast, de csakis eredetit(igazoltat) es jo nevu ekszerhaztol, legyen szo korol vagy gyongyrol. Bizsum nincs, a ferjem nem szereti oket.
2007. nov. 5. 18:33

Van egy pecsétgyűrűm,amin sárkányölő szent györgy van,arany nagyon szép régi darab,azt hiszem már anyu is úgy örökölte.Van egy ezüst fülbevaló+kitűző,ami tele van kis csillogó kövecskékkel,meg igazgyönggyel(gondolom tenyésztett)Gyönyörű,azt is anyukámtól "örököltem,még életében szétosztotta az ékszereit.

Van egy borostyán nyaklánc,karkötő.

Pár gyűrű még.A láncaim mind elvesztek vagy elszakadtak.

Amúgy egyiket sem hordom soha,csak 2 gyűrűt,és fülbevalót.

Puritán lélek vagyok,talán ha majd öregszem:)))

2007. nov. 5. 18:18
Néhány egyszerű, nem hivalkodó ékszert viselek; arany-vagy ezüstláncot, fülbevalót, gyűrűt. Szeretem a féldrágaköveket is (hegyikristály,rózsakvarc). Van még egy ún."hangulatgyűrűm", a lányommal közösen vettünk ilyet.Ezeket felváltva viselem.
2007. okt. 15. 17:46
Csak alakalmakkor viselek ékszereket! Hétközben csak természetes anyagból készülteket ,fa ami nálam nagyon bejön.
2007. aug. 26. 21:30
Van 4-5 gyűrűm de csak kettőt hordok.Két számomra fontos embertől kaptam és szeretem ha ránézek az ékszerekre amiket minden nap hordok mert ők jutnak az eszembe. A gyémánt nagyon tudja kelletni magát :)
2007. aug. 26. 21:25

Sziasztok :)

Gondolom páran néztek/néztetek Szex és New Yorkot, nekem az lenne a kérdésem, h. olyan "Carrie" nyakláncot hol lehetne kapni? (Más névvel persze)

19. badonyimariaeva (válaszként erre: 16. - NOA)
2007. aug. 7. 13:28

Miért nem hordod az ékszereidet?

Szerintem nem bögrébe való!

2007. aug. 2. 09:54
Sok ezüst cuucom van régen imádtam őket nagyon. Bár még most is. Meg van az összes de csak kettőt hordok. Az egyik a férjem karkötője a másik pedig egy ezüst karperec amit Skiathoson vett nekem.Utánna össze házasodtunk és megkaptam a karikagyűrűmet ami három féle aranyból van. Onnantól nincs megállás és imádom az aranyat is. Minél vastagabb annál jobb. Persze azért vannak határok. Van egy kevés fülbevalo a füleimbe meg egy 6 g-os arany nyakláncom. Ez is azért lett mert eddig ami volt nyakláncom egy hét és elszakadt. Na ez bírja. sajna a karkötöm is elszakadt és azóta nincs is másik. Még ez az álmom.
17. szulim
2007. júl. 30. 09:07
na nekem gyémántom nincs sajna,de miért nem tennéd fel ha van?végül is azért van nem?Na meg az arany is!!Sőt a szép bizsu is öltöztet!
16. NOA
2007. júl. 29. 10:07

Nekem a gyémánt a kedvencem fülbevalóm kettő elég nagy kőből áll, kaptam a páromtól egy nyakláncot de nem tenném fel mert túl soknak vélem.

Egy karkötőm van fehérarany.

Családi ékszereim mind arany fukszok de elzárva tartom én mást nem tennék fel, szeretem a mértéket.

15. szulim (válaszként erre: 14. - Krysty)
2007. júl. 29. 07:46
juj már mennyi morgás volt otthon:)nem tudok ellen állni nekik:)
14. Krysty
2007. júl. 29. 07:45

A fehérarany a kedvencem, de a gyöngyöket is imádom.

A párom már ki is akad ha új ékszerrel állítok haza mert szerinte annyi van hogy életem végéig nem kéne újat vennem. Szerintem mi nők ezt másképp gondoljuk!

13. szulim
2007. júl. 29. 07:40
Imádom az ékszereket,gyöngyöket!!meg mindent ami csillog:)))lehet hogy az előző életemben szarka voltam?!!:))
12. 4726e582cf (válaszként erre: 10. - Dee)
2007. júl. 11. 19:01

Mára odáig fajult, hogy képes vagyok pintyegni, ha valamelyik elszakad és rohanni ötvöshöz, hogy csinálja meg. Sajnos a barátnőm már nem ötvös :(, így kemény pénzekért csinálják az ezüstöt is :(((.

De imádom őket, a gyűrűket leszámítva minden rajtam van, és nem veszem le soha :).

11. RLindi
2007. júl. 11. 17:26
Nekem a kedvencem a jeggyűrűm fehér arany és egy pici brill kő van benne,aztán az eljegyzést,az egy virág,szintén brill kövekből,van még egy ezüst,amit a nászutunkon kaptam igazgyöngy és igen már megint brillekkel kirakva. Aztán még smaragdköves,de azt csak néha hodom és 3 rendes arany.Azokat annyira nem szeretem,mert ma már jobban tetszik a fehér.Fülbevalóból van egy csomó fura módon a kedvencem orvosi fémból készült és Swarowski kristály van benne. Kedvenc láncom egy fehérarany nyakék de abból is van pár.Ja és bár ez nem biztos, hogy ékszernek számit egy rózsaköves köldök ékszer és egy pici fehérarany pötty az orromban.
10. dee (válaszként erre: 5. - 4726e582cf)
2007. júl. 11. 17:19
hihi,valaha én is így néztem ki.Csak az ezüstöt tudom viselni,mert allergiás vagyok az aranyra.Babó előtt sok ékszer volt mindig rajtam.Naponta variáltam a gyűrűket,füliket,láncokat.Most csak 2 gyűrűt hordok......
2007. júl. 11. 17:15

Nekem csak arany ékszereim vannnak.

Nyakláncok,gyűrűk,karkötők,karperec,bokalánc.

2007. júl. 11. 13:06
Kár, hogy Magyarországon nem divat a kis drágaköves eljegyzési gyűrű. :(
7. 4726e582cf (válaszként erre: 6. - 4c35511f0b)
2007. máj. 21. 17:13
nah az is van :) mármint gyűrű, 2 ujjamat leszámítva a kezemen minden :D, igaz fogyástól függően néha elhagyok egy-kettőt, de rendszerint meglesznek a kocsiban valahol takarításkor :)), a srácok a mosóban már nevetnek, ha megjelenek, hogy na ma mennyi ezüst gyűrű fog a kocsiból előkerülni :-O
6. 4c35511f0b (válaszként erre: 5. - 4726e582cf)
2007. máj. 21. 17:08

NEm hordok sokat, de aranyat.

Kedvencem az a gyűrű,aminek fele fehér arany, másik fele sárga.

5. 4726e582cf (válaszként erre: 4. - 4c35511f0b)
2007. máj. 21. 17:05
hja :))) nekem kimondottan nem tetszik az arany színe, csak a fehér aranyé, de majd ha úgy lesz, akkor ezt a több kiló ezüstöt lecserélem fehér aranyra... egyszer.... de addig ezeket imádom :D, anyám szerint, akár a karácsonfa, annyi ékszer van rajtam :) úgyhogy ha ráállok a mérlegre, simán levonhatok 2 kg-ot :))
4. 4c35511f0b (válaszként erre: 3. - 4726e582cf)
2007. máj. 21. 17:04

Én csak aranyat hordok.

Egyrészt az tetszik, másrészt mást nem bír a bőröm...drága csaj vagyok:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook