Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ekcémám semmit nem javul fórum

Ekcémám semmit nem javul (beszélgetős fórum)


17. Iodine
2011. szept. 9. 08:21

A baratnomnek pikkelysomore volt,kesobb ekcemaja is.Egyszer csak elmult neki.Kerdeztem mitol,mire nagy nehezen elarulta,hogy vizelet terapaitol.Korabban ezer fele kenocsot kiprobalt ra,semmi sem valt be neki.Kb 2 honapig kenegette a reggeli vizeletevel,es elmult.Sot,azota vissza se jott neki.Ez kb egy eve volt.


Nekem nincsenek szemelyes tapasztalataim ez ugyben,de amit lattam meggyozott.

Lekente,kb 20 percet allni hagyta,majd lezuhanyzott.Inni,nem itta,legalabbis arrol nem szamolt be:).

Egy probat lehet meger,vegulis ingyen van.

2011. szept. 9. 08:14
Ajánlom a fényterápiát, bár mi pikkelysömörre használjuk az Intézményben lévőknél, de ajánlom ekcémára is. Lehet biotronlámpás, v. kristálylámpás is ./ szint ki kell választani/ Alkcema kenőcs... , a kenőcsre nem reagált irod, hát ilyenkor a bőrgyógyász váltogatni szokta a kenőcsöt, s lehet a 2. 3. válik be , sok türelem ... kitartás és gyógyulj . Ez a betegség is olyan mint a psori a pik.sömör, szinten tartható szépen, csak kenőcsöt eltalálják+ fényterápia. prób.meg.
15. misz (válaszként erre: 1. - L-X-IR)
2011. szept. 8. 19:32

Én egy biorezonanciás rendelőben láttam egy kisbaba bőrét a pikkelyesből rózsaszínű bababőrré válni pár hét alatt. Egy próbát talán neked is megér.

Minden jót kívánok Neked! :)

14. bnedora (válaszként erre: 12. - Bnedora)
2011. szept. 8. 13:07
Bocsi, mindig összekeverem: A-vitaminos kézkrém.
2011. szept. 8. 13:00
eü-ben tanultunk, és a barátnőmnek 4 éven keresztül volt ekcémája. vagy annak kezelt valamije. nem is gyanakodtunk, azt hittük pszichés, aztán egyszercsak valahogyan kiderült, hogy gomba... azt kikezelték, és azóta semmi.
2011. szept. 8. 12:54
Nagyon sok ekcémás fórum van, nézz körül azokban is. Nekem, a gyógyszertárban készített E-vitamínos kézkrém vált be. Lassan 2 hónapja alig jön elő a vérzéssel járó, bőrrepedés.
2011. szept. 8. 12:25
Szerintem is étel lehet a dologban, vagy gyulladás, a krémek nem mulasztják el az ekcémát csak tünetmentesítik. Inkább azt kellene kiderítened, hogy mitől jön ki akkor jobban lehetne kezelni. Nekem úgy néz ki, hogy a liszttől. Majd mostanában megyek dokihoz ezzel kapcsolatban.
10. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 9. - Homokóra)
2011. szept. 8. 12:20
Köszönöm szépen!
9. homokóra (válaszként erre: 8. - 4fbd4b2862)
2011. szept. 8. 12:00
Szia..igen, ez az
8. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 7. - Homokóra)
2011. szept. 8. 11:52
Szia!Ez a krém vényköteles?
2011. szept. 8. 11:49
Elocom..már 6 éve,,bíztam a kecsketejes krémben és szappnban..az sem vált be.egyedül a elocom segít
2011. szept. 8. 11:32
Szia!Nekem kb 10éve van és propolisz tinktúrát használok,igaz csak éjszakára mert megsárgitja a kezeimet!Ja,és a szoli nagyon jót tett neki!Mitől jött ki?
2011. szept. 8. 11:31

Nekem a Daivobet krémtől múlt el egyrészt. Másrészt

ajánlom neked még a Marly Skin nevű vény nélkül kapható készítményt, ami 4 órán keresztül védőréteget képez a bőrön, így nem engedi allergizálódni. Nem lehet érezni, aloe verát tartalmaz, ezért bőrnyugtató hatású is.

Mióta használom, nekem nem újult ki az ekcémám.

2011. szept. 8. 11:30
ja, exxema repair NEM szteroidos krém, mert a legtöbb kence az!
3. kitrákotty (válaszként erre: 1. - L-X-IR)
2011. szept. 8. 11:29

több tucat fajta krém létezik ekcéma kezelésére. talán érdemes lenne másikkal próbálkozni.


az elocom szteroidos, használ, de nem szabad hosszútávon alkalmazni!


nekem exxema repair krém vált be.

2011. szept. 8. 11:25
Hát, csak tudja tutira hogy az e vagy nem.Nekem az Elocom használt a legjobban eddig :) Kis korom óta ekcémás vagyok :(
2011. szept. 8. 11:20
Bőrgyógyász szerint ekcémám van, felírt krémeket, de nem múlnak a kiütéseim. Mi lehet a gond ? Tudna valaki segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook