Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Éjszakai szoptatás! fórum

Éjszakai szoptatás! (beszélgetős fórum)


1 2 3
12. kriszmasz2 (válaszként erre: 6. - Dinuss)
2010. szept. 24. 09:23
Köszönöm, a vizet ki fogom próbálni, mivel többen is írtátok, remélem bejön.
11. Dinuss (válaszként erre: 9. - Naposcsibe)
2010. szept. 24. 09:23
Az se jo ha kiveszi,mert akkor meg azert fog kelni..Tapasztalat sajna.Nekem egy hetembe kerult mire a fiamat leszoktattam az ejjeli kelesrol.Eloszor csak vizet adtam neki tapszert nem,majd a vegen vizet se csak visszafektettem (nem vettem ki!!!) es megfogtam a kis kezet,simogattam es ugy aludt vissza.Egy het mulva ataludta az ejszakat.
10. Dinuss (válaszként erre: 7. - Kriszmasz2)
2010. szept. 24. 09:21
A jol bevacsoraztatassal is vigyazz,mert az is gond lehet,hogy nagyon le van terhelve a pocikaja.Mit adsz neki vacsira?
9. Naposcsibe (válaszként erre: 5. - Kriszmasz2)
2010. szept. 24. 09:21
Próbáld meg esetleg azt,hogy mikor sír,kiveszed,megölelgeted,adsz egy cumit a szájába,(már ha szereti a cumit)és vissza teszed a kiságyba.Lehet hogy csak a szopi élményére vágyik,és nem éhes.Ha így van,akkor pár nap alatt leszokhat róla.Az én babám 3 hós kora óta nem kel fel éjszaka,csak nagyon ritkán fordul elő,hogy egyszer felkel mégis.
8. Dinuss (válaszként erre: 4. - Nijntje)
2010. szept. 24. 09:20
Mar bocsi,hogy beleszolok de miaz hogy a gyerek kora nem indokolja a szoptatast de a tapszert igen??!!Ekkora butasagot mar regen hallottam...
7. kriszmasz2 (válaszként erre: 4. - Nijntje)
2010. szept. 24. 09:18
Köszönöm, de a tápszert nem szeretném, viszont mindig jól bevacsoráztatom, ezért szerintem nem azért kell fel, mert éhes.
2010. szept. 24. 09:18
Szia!Nem kell neki tapszert adni ejszakara es a szoptatast helyettesitheted ugy,hogy csak vizet adsz neki,mert azert kel,mert tudja,hogy akkor kap tejcsit.Egy darabig el fog tartani de ra fog jonni,hogy nem erdemes felkelni hiszen nincsen tejcsi es jobb ha alszik, tovabb.:)
5. kriszmasz2 (válaszként erre: 3. - Naposcsibe)
2010. szept. 24. 09:17
Nem nagyon csak egy kicsit sír.
4. nijntje (válaszként erre: 1. - Kriszmasz2)
2010. szept. 24. 09:11
Szia! Nagyon átérzem a problémád, az egyik tanácsom az lenne, hogy kitartás, de ezt gondolom a falra kenheted... A másik a tápszer lenne. A kisfiad kora már nem indokolja feltétlen az anyatejet, bár jó neki összebújni veled, valószínűleg ezért is kel fel. Próbáld meg az éjszakai szoptatást tápszerrel helyettesíteni, mivel egyrészt a tápszer tovább teli pocakot eredményez, másrészt talán nem lesz annyira vonzó a tápszerezés, hogy felébredjen miatta. Először biztosan nagy lesz az elégedetlenkedés, de hátha eredményes lesz. Vagy próbálj vizet, teát adni neki, lényeg, hogy ne szopizni keljen fel, hátha nem ér annyit neki, hogy felkeljen. Mindezt könnyű mondani, de talán egy próbát megér.
2010. szept. 24. 09:11
Szia!Sírva ébred ilyenkor a babád?
2010. szept. 24. 09:09

Szia!

Egyéves kora után a kislányomnak cumisüvegből adtam vizet éjszaka. Így is megmaradt az éjszakai 1, 2szeri felkelés. Az igazi áttörés csak mostanában volt, hogy külön szobában alszik. Nem jelez a babaőr sem. Így 15 hónapos kora óta alussza át az éjszakát.

2010. szept. 24. 09:01

Sziasztok!

Kisfiam 11 és fél hónapos és még minden éjszaka háromszor, négyszer fel kell szopcsizni. Van egy három éves kisfiam is, aki miatt szintén fel kell kellnem, így -e kettő miatt nagyon fáradt vagyok. Előbbiek okán szeretném a kicsit leszoktatni az éjszakai szoptatásról. Kérem aki tud adjon tanácsot, mivel az első kisfiam magától leszokott 11 hónaposan.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook