Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Éjszakai köhögés, tudtok megoldást rá? fórum

Éjszakai köhögés, tudtok megoldást rá? (tudásbázis kérdés)


13. krizsanevi (válaszként erre: 10. - Vero77)
2011. aug. 11. 14:27
Kellett beutaló (pulmonológia). Volt allergiavizsgálat, röntgen. Nem kellett befeküdni.
12. vero77 (válaszként erre: 9. - Tótágas)
2011. aug. 11. 12:38
Ebben a melegben a páratartalom 40-60% között van, tavasszal 50-70% között volt. Sós vízet tettünk a radiátorra, amíg fütés volt, most meg az ágya melletti szekrényen van.
11. vero77 (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2011. aug. 11. 11:59
Ha elutazunk otthonról, akkor is köhög, még ha nem viszünk plüsst, akkor is. Max. a cumi lehet, de jó minőségűt használunk, nem gagyit. Na majd ha cumi nélkül alszik el, megfigyelem, köszi a tippet.
10. vero77 (válaszként erre: 7. - Krizsanevi)
2011. aug. 11. 11:56
Édes a kislányod! :) Milyen vizsgálatokat csináltak a Heim Pálban? Be kellett feküdni, vagy csak jöttetek-mentetek? Kellett beutaló?
9. Tótágas (válaszként erre: 1. - Vero77)
2011. aug. 11. 11:39
Biztos száraz a levegő,megfekvés közben a nyál esetleg az orrváladék a garatra folyik és irritálja.Lehet kapni kimondottan gyerekeknek való párásító készüléket,amikbe ha szükséges gyógynövényfőzetet is lehet rakni.De nem ártana egy gégész-szakorvossal megnézetni.
2011. aug. 11. 11:16

Nem lehet, hogy allergiás valamire ami a kiságyban van?


Matrac, párna,takaró, vízállólepedő valamelyik játéka, esetleg cumi.

2011. aug. 11. 11:15
Az én kislányommal is ugyanez volt. Hónapokig kaptuk a köhögéscsillapítót-köptetőt felváltva, majd megelégeltem és elvittem a Heim Pálba. Ott kiderült hogy hörgőgyulladása van. Allergiás a parlagfűre. 3 hónap Singulair mini szedése után elmúlt. ( azóta is jól van :) kopp-kopp )
2011. aug. 11. 10:57
Én nagyon köhögős vagyok, ha egyszer elkezdem, hónapokig nem tudok kikeveredni belőle. Egyik gyógyszer sem volt olyan hatásos, mint a gyömbér tea! Bátran ajánlom gyerkőcöknek is, hiszen növény :) Lehet bele mézet tenni, úgy nem olyan rossz az íze és nagyon szépen megnyugtatja a hörgőket!
2011. aug. 11. 10:53

Az én kislányom is ugyanezt csinálja és Ő is csak éjszaka, sokszor már annyira köhög, hogy hányni is szokott. :(

Fogalmam sincs, hogy mitől lehet, úgyhogy én is várom az ötleteket, mit lehet tenni ellene? :)

2011. aug. 11. 10:53

Ugyan nekem nincs babám, de nemrégiben nálam is jelentkezett ilyen éjszakai köhögés. Én azt csináltam, hogy egy vékonyabb törlőkendőt HIDEG vízzel bevizeztem, a nyakamra csavartam, és utána egy szárazat is rátettem, hogy ne fázzak meg.

3 nap alatt teljesen elmúlt, és azóta nem is jelentkezett... Utólag kiderült, vmi fránya vírus megtámadta a torkomat.

Nem tudom, hogy kisbabáknál ez hogy működik, de gondoltam inkább leírom, hátha tudok segíteni! :)

2011. aug. 11. 10:50

Barátnőm is igy járt a kisbabájával.

Itasd őt vizzel és fújjad az orrát.:)

2011. aug. 11. 10:48
Gyerekem néhány hónapja alvás közben gyakran köhög, néha fel is ébred rá, nappal semmi tünet. Az orvos szerint nem beteg, azért köhög, mert száraz a levegő, párologtassak, fújjam be Sterimarral az orrát lefekvés előtt, emeljem meg az ágy lábát, ahol a feje van. Találkoztatok ilyen jelenséggel, tudtok rá megoldást?
2011. aug. 11. 10:48
Éjszakai köhögés, tudtok megoldást rá?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook