Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Együttélés párommal fórum

Együttélés párommal (beszélgetős fórum)


1 2
2009. márc. 27. 09:11
Probalom raszoktatni arra, hogy ketten takaritsunk, eppen azert, hogy amikor osszekoltozounk akkor ne csak cseled legyek....
2009. márc. 27. 09:10
Az en parom egyedul el, megkert hogy koltozzek hozza, de meg nem latom itt az idejet. Elegge trahany... hat mit is varhatnek.. .Pasibol van :) idonkent amikor nala vagyok nekilatok csinalni valamit, mosogatok, porszivozok, pakolaszok... zavarja a szemem hogyha rendetlenseg van vagy piszok... de amint latja, hogy csinalok valamit rogton jon es segit, altalaba szoktam hagyni, de nem szivesen, mert amit csinal azt csak epphogy, nem alaposan takarit, hanem csak latszolag... elkapkodja, hogy minel hamarabb kesz legyen vele... hogy tudnam megertetni vele, hogy ha vmit csinal akkor azt alaposan csinalja meg ugy ahogyan kell ?
2009. jan. 25. 09:58
én még a mai napig tartom az exemmel a kapcsolatot, jó barátok vagyunk és a párom is tartja az exével a kapcsolatot. Sőt a párom volt csajával még együtt is szoktunk bulizni. Most van egy pasija, így én is felszabadultabb vagyok, bár akkor sem zavart mikor nem volt senkije, mert bíztam a páromban. Ha engem szeret, akkor úgy sem kell aggódnom azért mert újra össze jönnének. Biz a párodban, és mindig beszéld meg vele ami téged zavar, de vigyázz ne úgy add elő, hogy a féltékenység kiérződjön, mert rosszul is sülhet el. Ezt én már tapasztaltam az előző kapcsimban és a 6év nem számított
31. cicaanya (válaszként erre: 29. - Herengtimea)
2009. jan. 24. 22:51
én nem hiszek benne!!!!!!!!!!!!
30. e679c277c9 (válaszként erre: 29. - Herengtimea)
2008. okt. 20. 20:48
Hát... remélem nem jön vissza a csaj...Hát, de amíg távol van egy gonddal kevesebb:) Bár azért mostanában azért úgy érzem hatottam rá... de majd meglátjuk, mit hoz a jövő. Lehet, csak egy kicsit jobban kellene bíznom...
29. herengtimea (válaszként erre: 27. - E679c277c9)
2008. okt. 20. 11:56
az az igazság hogy nem nagyon hiszek a fiú-lány barátságban,de ettol fuggetlenul létezhet,én úgy gondolom ,hogy mindig az egyik fél kicsit tobbet akar mint a másik.a honap végén úgyis elutazik,de ahogy mesélted szerintem vissza is fog jonni.
28. 1e958693ca (válaszként erre: 27. - E679c277c9)
2008. okt. 20. 07:49
Miért nem hívja át a lányt hozzátok?
27. e679c277c9 (válaszként erre: 26. - Herengtimea)
2008. okt. 20. 07:28
igen, de ilyenkor mindig bepöccen, hogy miért vagyok féltékeny, köztük semmi nincs, csak barátok és itt a közelben ő a legjobb barátja, akivel megbeszélheti a dolgait és hogy én miért nem megyek, amikor ő hív(ott)....
26. herengtimea (válaszként erre: 25. - E679c277c9)
2008. okt. 18. 21:59
és már mondtad a barátodnak,hogy ez téged nagyon zavar?
25. e679c277c9 (válaszként erre: 24. - Herengtimea)
2008. okt. 18. 21:35

a párom is dolgozik, csak ő majdnem 3 órával előbb hazaér. A csaj már ebben a hónapban nem dolgozik, mert 2 hét múlva megy ki angliába.

A csajnak mindent elmond a barátoma nagyvonalakban, sajnos:S ez is rosszul esik, hogy ez fordítva nem így van... vele beszéli meg a problémáit engem meg ebből is majdnemcsak kihagy:S

24. herengtimea (válaszként erre: 23. - E679c277c9)
2008. okt. 18. 16:03

hát ez nem jo,szerintem jogosan vagy féltékeny,és bátran mond el neki hogy mi zavar téged,és jo lenne ha meg szakítaná ezt a fajta barátságot.

ha a helyedben lennék énis nagyon féltékeny lennék.te dolgozol valahol és a párod?van úgy hogy csak o van otthon?

és a csajjal ha szoksz találkozni milyen hozzád?

23. e679c277c9 (válaszként erre: 22. - Herengtimea)
2008. okt. 18. 09:47

Én egy új, számomra ismeretlen városba költöztem hozzá, tehát a barátaim nem itt vannak, de ilyen szinten egy fiúval se tartottam a kapcsolatot /max oviba:)/ Vannak fiúbarátaim, de azokkal csak neten beszélgetek néha.

Én a páromat kb 1 éve ismerem, a csajt ő 3-4 éve ismeri. Állítólag soha nem volt köztük semmi és nem is lesz.... csak hát én nem nagyon hiszek az ilyen fiú-lány barátságokban..:S

A lánynak Angliában van pasija, akihez hónap végén költözik ki, de amúgy nem hiányzik neki és itthon csalja össze-vissza.

Az igazság az, hogy kicsit féltékeny vagyok. Azért is, mert a csajhoz rendszeresen lejár capuccinozni és beszélgetni, de velem egyet se iszik és nem ül le velem beszélgetni, legalábbis hétköznap. A problémáiról se beszél nekem:(

22. herengtimea (válaszként erre: 15. - E679c277c9)
2008. okt. 17. 21:22

féltékeny vagy?

te is elszoksz járni fiú barátaidhoz?

vannak egyaltalán?

ez egy régi ismeros még a múltjábol?

vagy már egy kozos?

férjezett,vagy szabad a lány?

21. 1e958693ca (válaszként erre: 20. - Dancingqueen)
2008. okt. 17. 20:15

Áááááááá, azért nem mindegyik néz új/friss/fiatal nő után!!

Érdektelen ezügyben (már a házimunka beosztásra gondolok) a párod? Vagy nem lehet, hogy az időpontot nem jól választod meg, amikor leüljetek egy kis megbeszélésre? Ha fáradt, akkor úgysem képes ilyen dolgokra figyelni. Pihenőnap után pl.fogékonyabb lehet. Cseléd ne legyél, de ezt a szót lehetőleg ne dörgöld az orra alá, a legtöbb pasi ettől a falnak megy! Az együtt töltött több idő, és főleg a "durcimentes" idő azért meg szokta őket győzni ( nem csak az enyémet, barátnőimét is).

Azért a hosszú távon együtt lévő párokat általában nem a szépség megléte köti össze. Inkább a feltétel nélküli szeretet, egymás tisztelete,bizalom, elfogadás, kitartás, türelem, jó kommunikáció, és nem utolsósorban a jó szex többet játszik. A szépség idővel úgyis megkopik...persze azért igényesnek kell maradni, nagybetűs NŐ-nek, ez nem vitás. Sokat segít ez is, ha magadnak jól meg tudod szervezni a házimunkát, hogy ne ússz el.

Mondjuk nekem annyival könnyebb, hogy 13 éves korom óta vezetek háztartást, egyrészt megszoktam, másrészt van amit szeretek is csinálni.

2008. okt. 17. 19:22
volt rá precedens...akkor jöttek a nagy fogadalmak...de persze eredménye nem lett...ott tartok már,hogy feladom:(de cseléd leszek egy életen át?láttam anyumat,hogy majd belroppant: két gyerek,10 opra melo,otthon fozni,mosni,takaritani-nem csoda,ha korán megoregszik,megcsunyul a nő(és akkornézhet friss és uj után a pasi:()
19. 1e958693ca (válaszként erre: 18. - Dancingqueen)
2008. okt. 17. 19:15
Gyertyafényes vacsora előtt, megterített asztal mellet ciróka-marókázva előadott villanyszámla-spórolási ötlet előadásához mit szólnál? Nem keseregve, negédesen?
18. dancingqueen (válaszként erre: 17. - 1e958693ca)
2008. okt. 17. 19:03
Irigyellek,hogy sikerült neked!hihi:)a sztrájkot én is próbáltam...másfél hát után,szaladt az egész lakás,muslincák a konyhában,amit akarsz...de semmi:(megkérdeztem,hogy őt nem zavarja-e...a válasz: nem. És tényleg nem...simán nézte a ruha halmot, a mosatlan ruha halmot,mindent.Hiába kérem,hogyha van egy kis ideje esetleg...mert én is dolgozom...rávágja,hogy "nincs kedve,nem az ő dolga,ha zavar,hivjak takaritonpt". Azaz majd ő hív,és kifizeti...de azért lássuk be,minden másnap nem hivhatunk házvezeto nőt-és egyébként se,mert luxus-és tényleg kicsi dolgokról lenne szó...egy zokni,egy pohár...próbálkoztam én már szépen,csunyán.És ez csak az alapja a gondoknak:S
17. 1e958693ca (válaszként erre: 14. - Dancingqueen)
2008. okt. 17. 18:56
Sajnos az ilyen háztartási munkák csak akkor látszanak, ha nincsenek elvégezve. Még az elején jó az ilyen dolgokat letisztázni, hogy kinek mi a feladata. A párom olyan családban nevelkedett -meg én is- ahol ez "női" munka volt. Én közöltem vele, hogy okés, én mindent megcsinálok, de ha van ráérő ideje, akkor ő is segítsen be, mert én is dolgozok, néha még otthon is. Néhány hónap alatt sikerült "átnevelnem" (bocsánat, csúnya szó, de nem találok rá jobbat) annyira, hogy ha van ideje, porszívózik, felmos, és elmosogat maga után, még ma is (pedig most itthon vagyok GYED-en. Nagytakarításnál is hajlandó segédkezni, és nem is húzogatja a száját. Mondjuk lehet, hogy szerencsém is van, a legtöbb pasi nem ilyen. Egyrészt úgy értem el, hogy mondtam, hogy együtt korábban végzünk ezekkel a munkákkal, és így több idő jut egymásra, vagy együtt elmenni valahová, a másik kicsit drasztikusabb volt. Rohadt sok melóm volt, ő meg nem segített akkor még otthon semmit, én meg sztrájkba léptem. Megfőztem, elmosogattam, kimostam, de semmi több. Hát bántotta a szemét, hogy koszos a padló, meg a rendetlenség. Akkor jegyeztem meg neki a fentieket roppant kedvesen (de tényleg), és megértette a szavaimat. Tapasztalat: ha valamit túl sokszor mondasz nekik, nem hallják meg, amúgy is szelektív a hallásuk.
16. dancingqueen (válaszként erre: 15. - E679c277c9)
2008. okt. 17. 18:47
:Sha ez megnyugtat,én se éreztem volna túl jól magam:(és...ha felhozod példaként,hogy mondjuk te mennél át egy sráchoz,csak úgy?hogy neki hogy esne?egyébként..alapjáraton,(ha bíztok egymásban),akkor nem szabadna,hogy baj legyen,ha külön programotok van...gondolom,neked is vannak fiu haverjaid,stb..
15. e679c277c9 (válaszként erre: 11. - Herengtimea)
2008. okt. 17. 18:38
Konkrétan a baj az, hogy a problémáinkat nem tudjuk normálisan leülve megbeszélni és megoldani, mert ő nem ért meg engem. Pl. nem érti meg, hogy nekem miért esik rosszul az, ha lemegy az egyik szomszédba egy velem egyidős csajhoz beszélgetni, cigizni és kávézni, amikor én is itthon vagyok. Első alkalommal nem hívott, utána hívott, csak akkor már annyira "dühös" voltam a szitura, hogy azért se mentem.
2008. okt. 17. 18:34
nem megy,hogy változzon...honapok ota probálom:(oké,hogy apróság,de(ne értsetek félre, nem vagyok feminista,sem ilyesmi),de én is dolgozom,és nem vagyok takarítonő,vagy bejárónő!:(énis fáradt vagyok,és ha már rendbe raktam a lakást,egy nap után ugy néz ki minden,mintha bomba robbant volna:(mintha semmit nem csináltam volna orákon át:Sa villanyszámla az egekben,mert a tv,villany,minden ég(még akkor is,ha nem vagyunk itthon)...és ezek csak egy-egy aproságnak tunnek..
13. 1e958693ca (válaszként erre: 12. - Dancingqueen)
2008. okt. 17. 18:30

Ilyenekért sosem szóltam neki. Jó a szennyesért igen, még az elején, és amikor nem használt, 1 hétig "elfelejtettem" utána elpakolni, meg csak azt mostam ki, ami a tartóban volt. Azóta ezzel nincs gond. Úgy vagyok vele, hogy ilyen apróságokkal nem húzom fel magam, az élet ehhez túl rövid, hogy ezeken rágódjak. Inkább örülök annak, ha végre itthon van, mert sokat dolgozik.

Vagy vedd rá, hogy változtasson, vagy hozzá kell szokni, mást nem tudok. Nyugi, nem ilyeneken dől össze a világ, és bomlik fel egy kapcsolat. :-)

12. dancingqueen (válaszként erre: 9. - 1e958693ca)
2008. okt. 17. 17:55
Az a borzasztó,hogy egészen apróságokon...de mégis...sok sok apró dolog,amiken képtelen változtatni(Tudjátok: fogkrémes tubus,wc deszka,zokni a szennyesbe,mosatlant kivinni,stb,stb). Tudom,ez most bagatell,apróság, hülyeségeknek tűnnek...de mikor egy nap 10 ilyen van,és százszor mondom el,hogy a villanyt kapcsolja le ha elmegy itthonról,stb...néha úgy érem,ez 5 éves gyerekkel élek együtt...erre persze jön a "ne basztass folyton",amiben van valami,mert mindig szóvát teszek szépen(!!!!),nem veszekedve dolgokat,de ezredszerre eldurran a cérnám...és belefáradok...
2008. okt. 17. 16:54

ha éppen duhos vagy rá,akkor érezheted,hogy elhamarkodott volt a dontés,vannak hullámvolgyek,vannak veszekedések,hogy milyen suruek ezt sok minden befolyásolja:érzelmi,anyagi helyzet...

de tudni kell felul kerekedni a dolgokon,megbocsájtani,megenyhulni,nem jégcsapként viselkedni,persze csak akkor ha megéri,ha tényleg az igazi.

van olyan is,hogy annyira osszeveszik két pár,hogy legszivesebben azon nyomban fogná a cuccát és elkoltozne,de egy pár ora múlva vissza is vánszorogna,ha tényleg szereti.

neked azt kell átgondolnod,hogy tényleg szerelmes vagy-e.

máskulonben mi a konkrét baj koztetek???

10. 1e958693ca (válaszként erre: 8. - 53a220fca3)
2008. okt. 17. 16:53
:-))
9. 1e958693ca (válaszként erre: 7. - Dancingqueen)
2008. okt. 17. 16:52
Az, hogy miken lehet változtatni? Nem ismerlek Titeket, így nem tudom megmondani. Ez mindkettőtök személyiségétől függ. Önmagadat, az egyéniséged teljesen feladni nem szabad, ha a másik fél ezt várja el, akkor nyilván nem téged szeret, hanem azt, akivé formálni szeretne, egy "álomképet".
8. 53a220fca3 (válaszként erre: 6. - 1e958693ca)
2008. okt. 17. 16:38
Hozzátenném: Értelem, érzelem, tolerancia.
2008. okt. 17. 16:36
de meddig?miken lehet változtatni?és mi ez amikor már eldurran a cérna?v ha ilyen fiatalon már ezt érzem,nem is érdemes folytatni?
6. 1e958693ca (válaszként erre: 5. - Dancingqueen)
2008. okt. 17. 16:35
Türelem, és tolerancia.........két fontos szó....
2008. okt. 17. 16:32
és...ha a szeretet nem hiányzik,de egymás agyára megyunk????:(
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook