Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Együtt, vagy külön? fórum

Együtt, vagy külön? (beszélgetős fórum)


1 2
31. 02eb944b7e (válaszként erre: 1. - Ancsiiiiii)
2011. jún. 3. 10:52
Kezd kihülni a kapcsolat. Nálunk is igy kezdődött. aztán hetente egy, kéthetente egy,havonta egy és kéthavonta egy. és vége.
2011. jún. 1. 10:44

Sziasztok!

Egy hét?Bár úgy lenne!De nálunk 2-3 havonta van 1!!!!Engem visszautasít habár már nem is kezdeményezek.Pedig nincs más a képben.

29. angyal1971 (válaszként erre: 27. - Ottiszka)
2010. febr. 21. 13:07

Szia!

Válaszolok szívesen: ha fáradt, ha beteg, természetes, ha hárít. Sőt, ha beteg, akkor szerintem senkinek eszébe sem jut panaszkodni.

De amit a topic-indító leírt, ott annyira nagy fáradtság sem volt, betegségről meg egy szó sem esett, kivéve, hogy 1-2 hetente egyszer van szex, akkor is csak úgy van, tessék-lássék, a köztes időben meg ha közeledik a párjához, az flegmán leszereli.

Tudod, ha fáradt az ember, rendben van, de hogy mindig fáradt, az már valami más inkább...

De akármelyik is az igaz, semmi sem indokolja, hogy durván regáljon arra, ha a másik szeretné, hogy legyen köztük szex.

Meg lehet azt tenni kedvesen is. És attól, mert nincs kedve-energiája a szexhez, gyengéd még lehet.

Ha valaki annyira fáradt 2 hétig, hogy még a közeledésre is durván reagál, az furcsa szerelem.

28. Castellina (válaszként erre: 26. - Angyal1971)
2010. febr. 20. 22:38
ha már mindenfajta közeledést hárit, mint simogatás, ölelés, csók, akkor egyértelmü, hogy elhidegült. vagy van valakije. ha nem szeretünk valakit, akkor ezek a dolgok terhesek számunkra attól az embertől.
27. ottiszka (válaszként erre: 26. - Angyal1971)
2010. febr. 20. 20:14
Ha hárit akkor az mögött esetleg más is lehet nem csak a fáratság. Vagy van valakije, vagy párját megunta sex téren.Amihez ujitást ajánlok,Felcsigázást. Egyébként azt mondd meg nekem ha már ilyen társat fogtunk ki magunknak, és nincs senkije,csak tényleg fáradt mert igen nehéz munkát végez 12 órában,és ahogy te mondod hárit,akkor most ezért hagyja el az ember a társát mert nincs köztük sex csak ritkán? Vagy mondjuk neadj isten az ember párja lebénul dobja el magától mert nem megy? Akkor az a nöi társ nem is szereti a párját annyira. Én szeretem annyira a párom hogy a sex nem érdekel ha fáradt.És ezen nem sértödöm meg,nem hisztizek.Dehát ez én vagyok.
26. angyal1971 (válaszként erre: 25. - Ottiszka)
2010. febr. 20. 18:07

A párom 10-11, én 10 órázom, és szerintem fiatalon jobban bírtuk, hiszen csak megy az idő.

Nekem tudod az a furcsa, ha egy fiatal férfinek nem kell a szex, sőt durván hárítja, ha a másik közeledik. Számomra ez tényleg nem természetes dolog, még ha furcsán is hangzik, mert az jut az eszembe, hogy ha már fiatalon is hárít, akkor mi lesz később? Egy 20-30 éves fiatalembernél inkább az szokott lenni a gond, hogy többet szeretne, mint a partnere. Nem pedig az ellenkezője.


Alapvetően nem az a gond, ha nem akar szexet, mert mondjuk fáradt (bár fiatalon azért eléggé érdekes, ha egy srác 1-2 hétig is elhúzza, mivel ő fáradt.

A gond az, hogy semmilyen formában nem akarja a párjának kifejezni, hogy szereti, kívánja, csak éppen most fizikailag nem szeretné.

Egy simogatás, csók, összebújós beszélgetés nem olyan megerőltető dolog, akármennyire fáradt is az ember.

25. ottiszka (válaszként erre: 24. - Angyal1971)
2010. febr. 20. 14:49
Igen de ne feledd el, hogy a mai fiataloknak többségének milyen sokat kell dolgozni,nem is könnyü munkát,és nem 8 órát,hanem 12öt pl.És ha fáradt akkor ezt meg kell érteni.Na meg vannak akik nem nagy igényüek, nem minden a sex.Élethez tartozik ez igaz, de másképpen is kilehet fejezni a szerelmet,szeretetet. Ja, és ez a nem természetes szó elég furi :) én testi szükségletnek mondanám. 31éves vagyok, de én nem birnám a heti 3at:) nem vagyok nagy igényü. Hát van ilyen nö,és van olyan. Férfiban is. Mindenki más. Ezt megkell érteni.
2010. febr. 20. 13:08

Sziasztok!

Nem kicsit vagyok megdöbbenve...

Lányok, ne legyen természetes, ha a párotok nem akar közeledni! Ne legyen természetes, ha havonta egyszer van szex, és akkor is csak tessék-lássék.


Én már egyáltalán nem vagyok mai csirke, 46 múltam, a párom pedig 55 éves. De bizony heti 3-4 alkalommal vagyunk együtt, és ha nincs szex, akkor is számtalan gyengéd mozdulattal fejezzük ki azt, hogy mennyire férfi-nő a szemünkben a másik.


Tudom, hogy a szex nem a minden. De amikor már fiatal korban is csak alig-alig van, az egyáltalán nem természetes, higgyétek el.

Ráadásnak még flegmáskodik is a párunk? Hááááát...

23. ottiszka (válaszként erre: 18. - Ancsiiiiii)
2010. febr. 20. 12:17
Szió! Én 9éve vagyok párommal,és detto ugyan ez a helyzet nálunk is, mindig akkor van sex mikor leginkább ö akarja.De akkor is szinte fekszik ö is mint egy darab fa,és nem sok mit csi akkor se. Sajnos vannak ilyen férfiak,de én már megszoktam.Mivel szeretjük egymást,föleg én,és tudom hogy fáradt,vagy nem teljesitő képes én elfogadom igy ahogy van.Nehogy már a sex irányitsa az ember életét.! Én ezen a véleményen vagyok. A sex is olyan dolog mint az evés ivás,szükséges,de van mikor nem jut hozzá az ember egy két ok miatt.
22. Cloe08 (válaszként erre: 21. - Ancsiiiiii)
2010. febr. 20. 07:06

Szia!

Biztos vagyok benne, hogy ha együtt élnétek, akkor is nagyon rosszul esne, hogy visszautasít. Mi is több mint két éve vagyunk együtt, kb fél év után költöztünk össze. Az elején tökéletes volt MINDEN. Aztán jött a heti egyszeri, vagy kéthetente egyszeri együttlét.

Sokszor kezdeményeztem, de mivel 5-ből 4szer visszautasított egy ideig, feladtam. Megmondtam, hogy én többet nem fogok. Mert elég kellemetlen és megalázó érzés, mikor már sokadszorra visszautasít. Nálunk is a fáradt vagyok, most nincs kedvem stb. volt a válasz.

Állítólag hormongondok vtak, kapott vmi hormonnövelő bogyót, akkor talán jobb volt. Azóta meg hol így, hol úgy.

Van, amikor melegítőbe vagyok, és kezdeményez. DE van, amikor egy szál topba meg bugyiba vagyok, az sem érdekli,vagy akár egy szál törölközőben.:S Én már nem próbálkozom, az biztos.

Üljetek le megbeszélni, hogy mi okozhatja nálatok is azt, hogy nem akarja. Azt kétlem, hogy mindig fáradt. Ez hülyeség.

Sok szerencsét, remélem sikerül megoldani a problémát.

21. ancsiiiiii (válaszként erre: 20. - 2c2de63135)
2010. febr. 20. 01:29
ezt én is ugyanígy látom, mint te, ha együtt élnénk, természetesen nem lennék ideges ilyen miatt (vagy nem ennyire:)..átlagban naponta találkozunk, de az ottalvás kb. heti 1-2 alkalom. Azért nem élünk együtt, mert ő nem akr pénzt kiadni albérletre, kb. 1 év múlva szeretne egy lakást venni, majd ott, ha addig még együtt maradunk....egyébként más dolog klappol, csak úgyérzem, h ill. azthiszem, h neki nem olyan fontos a szex..ill ezt eddig is tudtam, m heti 1 alkalom volt az átlagos, de beletörődtem..csak ez most vhogy más, de remélem majd jobb lesz. Lehet, hogy nekem is lépnem kellene, ha ő nem tesz semmit, vagy jobban próbálkozni..
20. 2c2de63135 (válaszként erre: 18. - Ancsiiiiii)
2010. febr. 19. 18:15

miért nem éltek együtt? szerintem ez max együttélés mellett elfogadott, amikor nem látom a másikat napokig, vagy legalábbis nem minden éjjel szuszog mellettem, akkor igenis alig várom, hogy együtt legyünk(lelkileg és testileg is!) Hiszen a hét többi estéjén csinálhatná a plusz munkát, éjjel alhatna, pihenje ki magát, de ha csak 1-2 éjjel alszol ott tuti rád koncentrálnék!

szerintem itt sajnos meghalt a kapcsolatotok, vagy nem értem...

19. cb82b220ce (válaszként erre: 18. - Ancsiiiiii)
2010. febr. 19. 14:19
Hát akkor bocsi hogy ezt mondom de ez a pasi se nem értékel se nem szeret...Ilyet mondani...Ráadásúl még csak két éve vagytok együtt.MI párommal már 6 én vagyok 24 ő 31.Ő bármikor tettre kész,én vagyok többet fáradt.De ha nincs kedvünk akkor nem így közöljük egymással.
18. ancsiiiiii (válaszként erre: 16. - Cb82b220ce)
2010. febr. 19. 14:14
2 éve.. én 24 vagyok, ő 29..bevallom őszintén. tegnap este ez annyira rosszul érintett (mert már többször volt iyen), hogy kimentem a fürdőbe és elsírtam magam.. mikor kimentem a szobából, csak annyi volt a komment, hogy miért csapkodom az ajtót..meg sem kérdezte, h mitcsináltam kinnt fél óráig..aztán mikor viszajöttem, gondoltam teszek mégegy próbát, de annyi volt a válasz, hogy hagyjam aludni, és hogy "megint kezdem" a szekálódást..
17. Lavender (válaszként erre: 16. - Cb82b220ce)
2010. febr. 19. 14:08
És hány évesek vagytok?
16. cb82b220ce (válaszként erre: 13. - Ancsiiiiii)
2010. febr. 19. 14:07
Na ezek viszont már nem normális dolgok.MIóta vagytok együtt?
2010. febr. 19. 14:07
És ha valami szexi hálóingben vagy fehérneműben illegetnéd magad egy kicsit előtte, és nem az ágyban fekve próbálkoznál beindítani?
14. ancsiiiiii (válaszként erre: 11. - Cb82b220ce)
2010. febr. 19. 14:03
Igen, ezt én is így gondoltam, de mikor végre megmoccant, amikor közeledni próbáltam, kiment inkább fogatmosni, aztán visszafeküdt, velem szembe, ALUDNI...!
13. ancsiiiiii (válaszként erre: 9. - Cb82b220ce)
2010. febr. 19. 14:01
Igen, megfordult már a fejemben a szakítás is, mert vhogy nem érzem mellette nőnek magam..énis szoktam kezdeményezni, de néhabelefáradok, h lefekszik az ágyra ésfekszik, mint egy fadarab, és hahozzáérek kapok egy ilyen választ, h ő most fáradt, miért takarom ki a paplanból, v h hagyjam már, mert szeretne aludni.szerintem ez nem normális dolog, és nemhiszem, hogy ezt egy nő sokáig elviselné. Ugyanakkor ha ezeket felhozom neki,még én vagyok a veszekedős,problémázós hárpia, akivel már ő sem bírja sokáig...
12. Lavender (válaszként erre: 11. - Cb82b220ce)
2010. febr. 19. 13:59
Hát igen...:)
11. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - Ancsiiiiii)
2010. febr. 19. 13:59
Amikor ő nem próbálkozik,próbálkozz te,nem hinném hogy elküldene...Szerintem egy egészséges pasit bármikor rá lehet venni.Ha halálán van akkor is :-D
2010. febr. 19. 13:58
Hát nálunk most abszolút nincs ilyen probléma. Persze nagyon fiatal... Talán életkortól is függ, meg embertől is, ki ennyit bír, ki annyit. Ha egyszer sokat dolgozik, érthető, ha elfárad. Szerintem semmi gond nincs ezzel.
2010. febr. 19. 13:58
De mi az hogy együtt vagy külön?Ezért már a szakításon gondolkozol?
8. cb82b220ce (válaszként erre: 5. - Bd37ba754f)
2010. febr. 19. 13:57

Ezt nem kellene így számon tartani szerintem :-)

MI nők azt várjuk hogy ők kezdeményezzenek általába pedig ahogy nekünk jól esik hogy ők nekik is ugyan ilyen jól eshet hogy mi.

7. cb82b220ce (válaszként erre: 4. - 2ef29f8a82)
2010. febr. 19. 13:56

Veled is biztos előfordult már hogy szar heted volt,fáradt voltál.Tudom nők vagyunk,hajlamosak egyből a legrosszabbra gondolni na de 1 hét kihagyás még nem ad okot rá szerintem.

Van egy barátnőm,férjével ha nem szexelnek 1 héten 4-5ször akkor egyszer sem,és ha netán 1 hétig nem jön össze teljesen kétségbe esik...

6. cb82b220ce (válaszként erre: 1. - Ancsiiiiii)
2010. febr. 19. 13:55
Amúgy igen,normális dolog,bármi közbe jöhet amitöl éppen nem olyan a hangulata.Abba hogy te is kezdeményezhetsz abban az esetben igaza van ha soha nem szoktál.Ez nem mindig a pasi dolga.
2010. febr. 19. 13:55
ez nálunk is előfordul azt mondja tegnap is ő kezdeményezett én miért nem teszem? mert tegnap előtt én kezdeményeztem:D
4. 2ef29f8a82 (válaszként erre: 3. - Cb82b220ce)
2010. febr. 19. 13:55

persze. én is idióta vagyok, mert inkább megijedek, beparázok, és azon agyalok ho ymi lehet a baj.

könnyebb a rosszra gonodlni először, enyni...

2010. febr. 19. 13:53
Nem értem az ilyet.MIért kell beparázni azon hogy 1 hét telt el az utolsó után?Istenem,van ilyen amikor a másiknak nincs hozzá kedve,rossz hete volt,fáradt stb...stb...stb...
2010. febr. 19. 13:52

szia.

nálunk dettó ez volt a baj. egy hétig nem volt semmi, de nem is láttam volna hogy szeretné. kiakadtam, féltem, hogy nem kíván, nem szeret sötöbö...

aztán, megkérdeztem tőle. leültünk és bezsélgettünk jó sokat, és kiderült, hogy teljesen más áll a dolog hátterében.

szerintem üljetek le, bezséljétek meg.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook