Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Együtt könnyebb...nekilátni a fogyásnak fórum

Együtt könnyebb...nekilátni a fogyásnak (beszélgetős fórum)


1 2 3
13. Pasionella (válaszként erre: 12. - E18f2d4ad1)
2019. jún. 4. 13:57
Persze :-) nem mondon h nem jo, en nem szeretem ezeket a puffasztott izeket :-)
12. e18f2d4ad1 (válaszként erre: 11. - Pasionella)
2019. jún. 4. 13:39

Eddig is teljes kiőrlésűt ettem és híztam. A mennyiséggel tuti van gondom. Pufiból nem eszek annyit szerintem.

Valahogy el kell kezdeni, megpróbálom így.

11. Pasionella (válaszként erre: 10. - E18f2d4ad1)
2019. jún. 4. 13:23

Nem lenne jobb teljeskiorlesu kenyer es keveset? En a puffasztott dolgokba nen igen hiszek, en legalabbis mindig meg ehesebb voltam toluk.

Nekem kb 30kg-ot kell leadnom.

10. e18f2d4ad1 (válaszként erre: 9. - Pasionella)
2019. jún. 4. 12:39

Én is az izületi fájdalmaim miatt álltam neki kicsit változtatni. Nekem brutál sokat kellene leadnom, 60 kilót. Mindig feladom a fogyókúrákat. 2-3 hétnél tovább nem ment egyik sem.

Barinőm adott egy tanácsot: egyszerre csak 1 dolgon változtassak. Most ebbe kapaszkodok. A kenyeret választottam, hungarocellre cseréltem, azaz puffasztott rizsszeletet eszek helyette, múlt hét hétfő óta. Minden más maradt a régi. Egyelőre. 1 kilóval könnyebb vagyok, de ez ekkora súlynál nem feltétlenül fogyás. Viszont 0,5-1 kilónál többet nem is szeretnék fogyni hetente. A bőröm így szörnyű lesz a végén... 🥴

Márciusban megyek vissza dolgozni Gyed-ről. Jó lenne addigra jobb formában lenni.

9. Pasionella (válaszként erre: 1. - Rago)
2019. jún. 4. 10:51

Sokáig halogattam én is, nekem nincs sem szétnyílt hasizmom sem pedig sérvem, csak fájós mindenem van, mint egy öregasszony, hát én ezért döntöttem úgy, hogy elég és nincs tovább és ugyan hosszas elhatározás után de tegnap elmentem konditeremben és büszke vagyok magamra emiatt, holnap is megyek. Én szerencsés vagyok mert ha járok heti 3-4 alkalommal mozogni akkor olyan túlságosan lemondanom dolgokról nem kell, vacsira kicsit odafigyelni de az nem vészes.

Gondold át magadban miből van úgy igazán eleged és akkor neki látsz. A mozgás jót tesz csak sokszor túl lusták vagyunk elindulni az úton.

8. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - E18f2d4ad1)
2019. jún. 4. 09:53
neten találsz róla infot
7. e18f2d4ad1 (válaszként erre: 6. - Andita1)
2019. jún. 4. 09:32
Köszi! Akkor ez szerintem nincs nekem. Huh, szerencsére.
6. andita1 (válaszként erre: 4. - E18f2d4ad1)
2019. jún. 4. 08:57
Amikor állsz és hátrahajlítod a felsőtested, középen függőlegesen egy kinyomódást látsz. Az enyém olyan mint egy kis Alien.
2019. jún. 4. 08:54
Hogy gondolod? Távirányítással nem fog menni. Valaki melletted kellene hogy legyen és radikálisan megtiltani, hogy ezt meg azt ne egyél. Hogy most edzés, torna, persze lehet hogy orvosi tanács is kellene, hiszen hirtelen sem szabad belevágni.Pont olyan embert nem biztos hogy találsz aki veled azonos állapotban van.
4. e18f2d4ad1 (válaszként erre: 3. - Ágio8405)
2019. jún. 4. 08:25
De honnan tudhatom meg, hogy nekem van-e?
3. Ágio8405 (válaszként erre: 2. - E18f2d4ad1)
2019. jún. 4. 08:23
Terhesség következtében alakul ki. Speciális tornával helyre hozható.
2. e18f2d4ad1 (válaszként erre: 1. - Rago)
2019. jún. 4. 08:14

Szia!

A szétnyílt hasizom mit jelent? Hogyan lehet észrevenni?

1. Rago
2019. jún. 4. 01:05

Sziasztok. Rádöbbentem, most már nem menekülhetek tovább. Muszáj nekilátnom odafigyelni a testemre.

3 gyermek után, kevés mozgással sokat eszem. És imádok enni. És félek. Hogy az új életmód hatalmas lemondással jár majd. Sok idővel és energiával. Ettől annyira beparázom, hogy minél inkább elhatározom a változtatást, annál többet eszem, mert hiszen aztán jön a nélkülözés. Ennek örömére már több, mint 20 kg-val vagyok több. A hasam lóg, szétnyílt a hasizmom, és még egy kedves sérvem is van. Szeretném ezt helyrerakni hamarosan, de ahhoz muszáj fogynom. Szóval bajtársat (társakat) keresek, aki hasonlóan szenved ebben az állapotban, már nagyon kéne...de Neki is hiányzik az a kezdő lökés, egy társ, amivel és akivel talán könnyebb. Remelem hamar megtalálom.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook