Együtt (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Együtt

11. winny
2010. nov. 29. 15:27

Ez nagyon szép:)

Jó érzést kelt a lelkemben.

2009. dec. 18. 18:55

Szép a cikked, Szabó Lőrinc jutott eszembe, őt nagyon szeretem és neki van ilyen stílusa :)


Én is érzek hasonlókat sokszor...kár, hogy csak a szűk családon belül, a távolabbi családtagokkal sajnos nem ilyen szép a noszatlgia...

2009. dec. 11. 16:05
Nagyon tetszik a cikk.Köszi
2009. dec. 11. 11:03
jó olvasni...
2009. dec. 11. 09:31
Nagyon szépen írsz, öröm volt olvasni a nyelvi fordulatokban bővelkedő cikkedet, a tartalmáról nem is beszélve...így, karácsony előtt kifejezetten jólesett a lelkemnek, köszönöm!
2009. dec. 11. 06:50
Köszönöm nektek a kedvességeteket :) minden olyan dolog, ami úgy születik, hogy hagyja elmerülni magában-magát az ember...megtalál másokat. Úgy is mondhatnánk, hogy legbelül találkozunk :)
2009. dec. 10. 14:55

Nagyon tetszik,amit írtál,benne van az idősebb nemzedék bölcsessége és egy fiatal kedves humora!

Megmelengetted a szívemet!

2009. dec. 10. 10:33
nekem is nagyon tetszik amit írtál!
2009. dec. 9. 21:45

Nagyon jó a cikked.

Most én is egy kicsit visszaemlékeztem a gyerekkoromra.

2009. dec. 9. 16:16

Nagyon jó ez a cikk, és nagyon is igaz.

Hirtelen énis nosztalgiázni kezdtem, milyen volt az én gyermekkorom, amikor a gyereket dorgálom, mintha anyukámat visszhangoznám. :P

Az élet így kerek :D

2009. dec. 9. 16:03
„A múlt emlék, a jövő titok, a jelen ajándék.”
Fontosak a gyökerek, mert azokból táplálkozunk és kapaszkodunk az élethez...de éppen annyira fontosak a friss hajtások, a levelek hiszen ezen a szinten zajlik az ITT és MOST. Ápolni kell minden részét a (család)fánknak, így lesz teljes és egész.

Ugrás a teljes írásra: Együtt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook