Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Együtt élünk, mégis társkeresőn van fent :-((( fórum

Együtt élünk, mégis társkeresőn van fent :-((( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
382. a9e26193e7 (válaszként erre: 12. - Minimano1979)
2012. nov. 26. 08:22

Ez kemény!


[link]

381. csorocsaj (válaszként erre: 378. - 80ASIQ)
2010. márc. 11. 20:01
én is vagyok társkeresön de mindig vissza írok
2010. márc. 11. 19:33
Hát nem dobálnám meg rumos bonbonnal az biztos. Úgy lenne fer, ha ő is lelép. Ha nem, annak oka van!
379. szemmelver (válaszként erre: 377. - Marjann)
2009. jún. 26. 11:06

szerintem szégyellheted magad ezért!

én is társkerin ismertem meg a párom és együtt töröltük is magunkat!

378. 80ASIQ (válaszként erre: 377. - Marjann)
2009. márc. 4. 22:38
Érdekes, én elvárnám, hogyha írok legalább annyit írna vissza, hogy már nem aktuális! Ennyire nem képes megtisztelni! :(
377. Marjann
2009. márc. 4. 13:59

Mi egy ilyen oldalon jöttünk össze, tudtommal még meg van a regisztrációja, de szerintem már el is felejtette. Én is fenn vagyok még, bár a bemutatkozásomban ott van, hogy van párom, nem keresek senkit.

Ne kérdezzétek meg, hogy akkor miért nem töröltem! Kb 3havonta eszembe jut, akkor felmegyek, ha véletlenül írt valaki, akkor röhögök egy jót, hogy milyen emberek vannak (már aki ír valakinek, aki odaírja, hogy nem akar semmit). Tudom, hogy furcsa :D

376. Franc22
2008. nov. 23. 14:19
na ez azért durva szerintem. Én is most költöztem össze nem rég a párommal, de ha ilyen kiderülne róla, én nem húznám az időt, és hamar elköltöznék, inkább albérletbe.
2008. nov. 22. 14:22

bebiztosítja magát

nem szép dolog

2008. nov. 5. 05:22
Minek neki még a társkereső, ha már rádtalált??? Vagy talán nem vagy elég jó neki és még tovább keresgél? Azért én konkrétan rákérdeznék mi szüksége van erre? Ne áltassuk magunkat h csak féltékennyé akart tenni...ugyan már!!!!!
373. varbóc
2008. nov. 5. 04:51
bizonnyára féltékennyé akar tenni
372. mandella (válaszként erre: 371. - Mandella)
2008. okt. 15. 18:03

hm, most hívott, de nem vettem fel

nem bírok vele most beszélni

2008. okt. 15. 17:42

hát én ma nem szép dolgot műveltem... belenéztem a telefonjába... kár volt

most érzem csak át igazán a "mondást", hogy "ha nem tudom, nem fáj"


szóval az sms-ei között láttam egy olyat, hogy regisztrált egy társkeresőn, vagyis hogy nem regisztrált, mert azt tudtam, hogy már korábban, még előttem is fönn volt, hanem ez az sms tulképp arról szólt, hogy frissült az előfizetése ezen az oldalon...

370. 0c97fbb607 (válaszként erre: 369. - Magamalatt)
2007. dec. 12. 14:11

Egy kis egészséges féltékenység ,az sosem árt!:))))

Viszont nem kaptál vérszemet,vagyis "zöldszemet" és sikerült megoldást találnod a dologra úgy ,ahogy a legjobb volt.

Szóval minden oké:))))

369. magamalatt (válaszként erre: 368. - 0c97fbb607)
2007. dec. 12. 14:06
Köszönöm, aranyos vagy, hogy ezt mondod. Nagyon bíztam benne.. Tudod a netnek megvannak a hátulütői, engem speciel totál beparáztatott.
368. 0c97fbb607 (válaszként erre: 367. - Magamalatt)
2007. dec. 12. 14:04

Na ugye,hogy ugye!:DDDDDD

Nagyon örülök,hogy így alakult:)

2007. dec. 12. 13:56

Sziasztok Lányok!


Ígértem, hogy megírom, miként rendeződött a történetem. Nos, hál'Isten minden a lehető legjobban alakult és azt kell, hogy mondjam azoknak volt igazuk, akik azt tanácsolták, kérdezzek rá, hisz, ha szeret nem lehet probléma. És mennyire igazatok volt! Tegnap előtt egy ismerősöm szomorú esete adta a löketett, hogy rászánjam magam. Este megvártam a lehető legjobb pillanatot és egyenesen rákérdeztem. Már egyáltalán nem voltam ideges, lesz, ami lesz alapon belevágtam a kérdezősködésbe. Nem tagadott semmit, sőt elmondta, hogy mióta velem van nem is használta az oldalt, vmi rendszerüzenet jött, és amiatt ment fel. Erre én kérdeztem, hogy miért nem töröltette akkor magát. Azt mondta, hogy az egész dolog nem is érdekelte, mivel senkivel nem levelezett ott. Amúgy ezt elhiszem, nem igazán egy számítógép zseni. (Viszont mostanra már kitörlte magát kérésemre, mert hogy engem ez nagyon zavart, annak ellenére, hogy nem használta). Azóta tényleg nem is ment fel (tudjátok regisztráltam magam, de semmi válasz nem jött és belépés se történt részéről). Az exnőhöz pedig semmi köze, örült, hogy megszabadult tőle. Képzeljétek elmesélte az egész történetet, meg a szakításuk okát is. Aztán megölelgetett, megpuszilgatott, és azt mondta, hogy nehogy hülyeségeket képzeljek, mert rajtam kívül senki sincs, az exbarátnőt meg aztán végképp feljetsem el. Nagyon szomorú volt, amiatt, hogy ezzel engem megbántott. És tényleg látszott rajta, hogy komolyan is gondolja.


Tudjátok a történtek után sokkal közelebb érzem Őt magamhoz, és nagyon buta voltam, hogy nem kérdeztem rá azonnal. Hihetetlen megkönnyebbülés ez nekem ilyen hosszú idő után.


Az egészet csak azért írtam le Nektek, ha esetleg vkit hasonló problémák gyötörnének, igenis MEG KELL BESZÉLNI. Én sokat tanultam ebből a történetből, annak ellenére, hogy sok álmatlan éjszakát okozott.

366. Klimpírozi (válaszként erre: 365. - Magamalatt)
2007. nov. 27. 17:50
megkövetlek:)))
365. magamalatt (válaszként erre: 363. - Klimpírozi)
2007. nov. 27. 12:50

Sziasztok Lányok!


Sok volt a munkám, ezért nem írtam. Igazán megmosolyogtattál Klimpírozi azzal a feltevéseddel, hogy férjnél lennék. Az ilyen kombinációkból nekem mindig az jön le, hogy vagy nem olvastad végig a fórumot, vagy csak felületesen. Szóval a félreértéseket szeretném tisztázni, a hölgy, aki a férjével itt "veszekedett" nem én vagyok, lévén, hogy nincs férjem :-))


Sokan érdeklődtetek mi lett a történet vége. Nos, tulajdonképpen minden maradt a régiben. Vagyis nem tettem szóvá a gyanumat, és azt hiszem ez volt a legjobb döntés, mert tartok attól, hogy velem is az történt, ami itt Klimpírozival, hogy vmit rendesen félreolvastál (no meg talán én is).. Változás tehát nincs, a szálka bennem van rendesen, de amíg bizonyítható dolog nem történik, addig csendben maradok. Nem kísértem a sorsot feleslegesen. Sokkal elgondolkodtatóbb lenne, ha a mobilján ülne, ha sms-ezne, idegen nőkkel cseverészne, de erre még példa nem volt. Talán vannak ott régi barátai.. másra nem tudok jelen pillanatban gondolni.


Vki kérdezte, hogy én is társkeresőzöm-e... Neki üzenem, sosem voltam társkeresőkön, csak azért regisztráltam, hogy világossá váljon számomra néhány dolog. De változás nincs.. Sőt azóta azon a bizonyos társkeresőn már az illető utolsó belépését sem lehet nyomonkövetni, így esélyem sincs, hogy megtudjam az igazat. A lány, akit kreáltam nem jött be.. Még csak meg sem nézett!! Szerintem egyébként azóta nem is lépett be.

Hát ennyi..

364. 80ASIQ (válaszként erre: 363. - Klimpírozi)
2007. nov. 24. 19:53
Ezt csak a Jóisten tudja.
363. Klimpírozi (válaszként erre: 362. - 80ASIQ)
2007. nov. 24. 17:30
van egy olyan érzésem, a fórumnyitó hölgy/ magam alatt / és a szenvedő , tegnap eltűnt feleség egy és ugyanaz...valamiért így gondolom, de ez nem számít..
362. 80ASIQ (válaszként erre: 361. - Fe20557d00)
2007. nov. 24. 16:41
magamalatt nyitotta a topikot, nem tudom mi van vele, eltünt. Egy másik hasonló problémával küszködő hölgy is hozzászólt és ő találkozott a párjával ezen a fórumon. Pech.
2007. nov. 24. 15:34
Nem értem... aki a fórumot nyitotta más a neve,ő magamalatt... és neki nem a férje a pali!
360. Klimpírozi (válaszként erre: 359. - 0260f21e84)
2007. nov. 24. 13:51
magam sem tudom, remélhetőleg a felek megnyugtatóan elrendezik sorukat..
359. 0260f21e84 (válaszként erre: 358. - Klimpírozi)
2007. nov. 24. 13:25
es mi lett a tortenet vege?
358. Klimpírozi (válaszként erre: 357. - 84f91d7aa9)
2007. nov. 24. 13:09
..aki nyitotta a fórumot, rájött a férje csínytevéseire, társkereső oldalakon való garázdálkodására.A hölgy tegnap töröltette magát..ezt a nekem írt leveléből tudom.
357. 84f91d7aa9 (válaszként erre: 356. - 0260f21e84)
2007. nov. 24. 13:00
bocsi, nem olvastam el mind a 12 oldalt. szóval még mindig nem értem, hogy miért nyitott meg egy társkereső oldalt. vagy itt a hoxán van valami ilyen fórum?
356. 0260f21e84 (válaszként erre: 355. - 84f91d7aa9)
2007. nov. 24. 12:52
amikor legorgette, akkor vette eszre, hogy a parja fenn volt
2007. nov. 24. 12:35

Én csak azt nem értem, hogy aki nyitotta a fórumot, miért nézett társkereső oldalt?

Tényleg nem rosszindulatúan írom, de akkor ő is néha beleolvas ilyesmi, nem? Így lehet, hogy a párja is csak szórakozik.

354. 0260f21e84 (válaszként erre: 348. - 2cd8554813)
2007. nov. 24. 12:28

Szia (mielott kitorolned magad, szeretnem megerteni az allaspontod :))

Ertem azt, hogy az ember 25 eves koraig mondjuk volt 4x szerelmes, x-szer egyejszakas kalandja, 150 flortje. Ertem, azt is- hogy a kovetkezo 50 evben, ha meghazasodott, -hihetetlenul hangzik, hogy nem lesz mas neki, csak a parja. Ertem azt is, hogy mar nem divat a tartossag, a huseg; fogyasszunk minel tobbet, minel rovidebb ideig, egy-ket szezon, oszt annyi.

Ha mar a parom, aki mellettem volt sokaig, elviseltuk egymast, ha mar nem annyira izgi vele, akkor nem erdemel annyit, hogy a szemebe mondjuk, hogy mast vartunk, csalodtunk, szuksegunk van a tovabballasra? Ha ez szorakozas, akkor meg kifejezetten erdekel, mi mozog ilyenkor az emberek fejebe! Hoditas? Figyelemet kap? Energiat a masik nemtol? Es egy ilyen flort veszelyes is. Egyreszt megbantodhat a masik (a no), masreszt fellobbanhat a lang, ramehet a kapcsolat. Megeri? Ha igen, hamarabb kell lepni. Ha meg nem, mi ertelme?

Koszi a valaszt. Mindenfele provokacio nelkul, csak erdekel.

353. Klimpírozi (válaszként erre: 352. - Seherezádé)
2007. nov. 24. 11:58

Királylány...a zaklatottságod okát próbálom tolerálni, nem fog menni, és nem is erőlködöm.Ki ki élje az életét, úgy, ahogyan, olyan minőségben, ahogy tudja.Én pontosan tudom, mire vágyom - és épp most kire, mire várok - mit veszítettem el..úgy, ahogyan te élesz...no, úgy én nem szeretnék - mellettem élő férfi társkeresőzik...ez nemcsak az ő szégyene, de az én hozzáállásombók fakadó probléma is lehet ugye -Egyedül vagyok, de nem magányosan.Az egyedüllétem is tartalmas, értékes, nyugi:))A véleményem az általad igencsak pártolt úr viselkedéséről, sajna nem változik..de meghagyom neked a védelmezés lehetőségét..okod van rá biztosan!

Ha nincs ellenedre, több szót erről nem ejtenék fenti témáról.. hisz nem ér annyit, amennyi felület itt elhasználódik érdemtelen ügyekre..Élj boldogan, ahogy tetszik, teszem én is ahogy nekem tetszik:))

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook