Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Együtt élünk, de a szüleivel tölti a Szentestét:( fórum

Együtt élünk, de a szüleivel tölti a Szentestét:( (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
2007. dec. 25. 14:33

Örülök,hogy minden rendben!


További boldog ünnepet!

2007. dec. 25. 11:59

Boldog Karácsonyt Mindannyiótoknak!! :-)


Igen, itthon van...újra. És soha többé nem hagyom, hogy még csak az esélye sem legyen meg rá, h elveszítsem!



Sok kellemes, mosolygó, szeretgetős perceket kívánok!

:*

2007. dec. 23. 06:48

Szia!

Látom megvagy!

Nálunk minden a feje tetején. Ablak kicserélve, falak szigetelése folyamatban,de ma disznóvágáson vagyunk. Nem tudom mikor lesz rend...


Nem nagyon értem amit írtál,bocsi. Elment a párod,de visszament? Mi van veletek?

Aranyos anyukád van,jó neked!

Puszi!

Mindenkinek boldog ünnepet!!!!

2007. dec. 23. 06:43

Sziasztooooooooooooooooooook!!! :-))


Sokat gondolok Rátok! Rlhavazva?? Annyi barát, minden nap más van ittt, akik segítenek. Családom, Anyukám minap reggel 8-tól este 9-ig varrt, szabott...a fügönyök gyönyörűek lettek, a maradék anyagból a kanmapéra párnahuzat. Elöttte a gimis osztálytársammal Ikeában beszereztem kis bútort. Este ki kellett cserélni, akkor a szomszédlány visszavitt. Tegnap haza Anyukámhoz, a szomcsi lánnyal: sütütt 4 bejglit, méteres kalácsot, mézes sütit, szaloncukor hegyekkel, és sok névnapi ajándékkal, bátyám disznótorossal indított haza. Este a versenytársam felfúrta a lámpát, képet összeszereltek szomszédlánnyal a nagyobb asztalt (napközben mindent beszereztünk, kiegészítőke....)


Majd éjjel még elvittek megvenni a fenyőfát.


Hét elején a szomilány szállítócége az Anyutól kölcsönkapottbútort is elszállította, hogy az álmaink szerint-legalábbis törekedtem rá, karácsonyra kész legyen a lakás....


....mire visszajön. Mert ELMENT....:(((((((((((

Már több, mint egy hete. Írtam nektek, h van egy stílusom, amin szeretett volna segíteni, hogy változzak... Ment, de a szavaival élve túl későn, és keveset.


Majd elmentem pszichóhoz, aki megtalálta az okot-de megjregyezte minden 2 emberen múlik.


Ez a törés akkora változást hozott az Énkép, és Önismeret útján, hogy...


Talán visszajön...



Írjatok, ha a nagy készülődés közepette van pici időtök.


Legyen az ünnep nagyon boldog, igazi ölelgetős, és mosolyokkal teli!!


Csillagport Mindnyájatok szívére!



[link]


:* :*


Kökénybokor

2007. dec. 22. 18:48
Kökénybokor hogy vagy? Drukkolok nektek!!Boldog karácsonyt!
2007. dec. 16. 07:07

Sziasztok!


Ablakosok sehol,majd csüt.-ön jönnek!


Kökénybokor, hogy vagy? Nagyon elvagy havazva?

145. 09ca1d3343 (válaszként erre: 144. - C6bb843c62)
2007. dec. 11. 15:38

Szió!

Sajnos nem tudom. Mi letudjuk műfenyővel.


Nálunk vasárnap volt fennforgás,ugyanis leraktuk a laminált padlót a szobában. Gyerek nagyon élvezte a "kupit", mi már kevésbé. A hétre várom az ablakosokat is. Remélem karácsonyra helyre áll a rend!


Szép napot!

Üdv.!

144. c6bb843c62 (válaszként erre: 143. - 09ca1d3343)
2007. dec. 10. 13:08

Szia Elmex!!:)


Irigykedem, itt épp a renoválás folyik, még garanciális a lakás, így falfelület javítás. Na, de majd holnaptól díszitgetünk.:-)


Nem tudjátok véletlenül hol lehet visszaváltható fenyőfát venni?? Sajnálom a kis fácskákat, úgy gondoltuk gyökeres fenyőt "kölcsönzünk":-)


Neked is szép napot!


Írjatok!!:*

2007. dec. 10. 11:55

Sziasztok!


Happy minden! Megvan minden kellék, fa, díszek, és nálam már van hangulat is!

Ez is ritka, hogy ilyen hamar elkap :DDD !

Szép napot ebben az esős időben!

142. c6bb843c62 (válaszként erre: 141. - 690f13fdbb)
2007. dec. 10. 09:30

Szia Darkness!


:-)


Anno regisztráltam egy társkeresőn, ill. a kolleganőm..Több, mint 10 éves kapcsolat után, közel másfél éve egyedül voltam (olykor élveztem:-)

Eltelt 16 hónap, amikor rendszeres látogatója lettem a társkereső portálnak... 2006 novemberétől naplóm mindennapos olvasója lett egy

srác. Áprilisban találkoztunk, azóta elválaszthatatlanok vagyunk. Mindig vágytam a harmóniára, együttműködésre, ölelgetős, spontán szeretgetős, bármikor számíthatok Rád pillanatokra. Nem hittem, h egy társkeresőn lelek rá.:-)


Első karácsonyunk, már tudom mit fog kapni...2 meglepetés, 1.et elárulom:-) Az állatkertben örökbefogadok egy knutot. Kap egy oklevelet, hog y 2008-as évben a kicsi (hatalmas) állatka szülője.:-)Imádja az állatokat, természet központú.


Egyébként nem vagyok oda az ajándékozásért, az én családom 20 fősí3párom szülei, tesó, nagyszülők. Ááááá, amit imádok az illat, a hangulat, az együtt készülődés: sütés-főzés. Ma már elég nagy feladat előteremteni az asztalra valót.


Ti hogy álltok??:-)


puszi, szép, stresszmentes, nagyon mosolygós napot!


:-)

2007. dec. 9. 15:18

kökénybokor,azért tájékoztass bennünket a fejleményekről:)))

Akár minden nap:)

Had éljen ez a fórum:)

2007. dec. 8. 16:20

Hát, igen...

Nálam nagyon sok idő eltellt,mire rájöttem,hogy nekem is kell alkalmazkodni, nem csak neki. Valahogy annyira makacs, önfejű voltam. Aztán ahogy múltak évek stb. beláttam,hogy kettőn áll a vásár! Állítólag a 7. év amolyan vízválasztó. Nálunk az volt, menjünk vagy maradjunk?

Most pedig itt vagyunk, van egy csodás kisfiúnk és elvagyunk,mint a befőtt...

Azt kívánom, hogy Te is éld át ezt a csodás dolgot, amit anyaságnak nevezünk, de igazából nem lehet körülírni szavakkal!

Addig pedig élvezd a kapcsolatot, a szerelmet, az összetartozást stb. :DDD

Üdv.!

139. c6bb843c62 (válaszként erre: 137. - 09ca1d3343)
2007. dec. 8. 12:43

Szia! :D



Soha senki nem okozott ilyen meglepetést (ffira értem, romantika). Vannak emellett nehézségek, de az apró (számomra hatalmas) örömök energiát adnak a mindennapokhoz. Szüksége van a páromnak rám, a kitartásomra, az erőmre, a támaszomra. Anno padlón voltam, és mellettem állt, maradt, most rajtam a sor, ezért értettem meg-sajnos sok idő kellett hozzá, szégyellem is, de tanulópénz volt-hogy megértsem, miért fontos számára az otthon töltött szenteste. Szuper, ahogy olvasom, haladtok az előkészületekkel, és meg is gyógyultál. Juppiiééoo! Csodálatos lehet Anyának lenni, és látni hogy örül a kicsinyed. Boldogságot, soka, sokat!!


Szép napot!


:*

138. c6bb843c62 (válaszként erre: 136. - 690f13fdbb)
2007. dec. 8. 12:39

Nem vagyok ellene, de a 24-e mindenkinek home sweet home... Bocs, ha késöbb válaszolok, de sürgés-forgás, sok a munkám, rengeteg edzés, és nincs megállás...


Talán mégis lehetne más az idén, találjunk ki valamit. :D


puszi Mindenkinek, és pihenjetek is a hétvévén!

137. 09ca1d3343 (válaszként erre: 131. - C6bb843c62)
2007. dec. 8. 11:24

Szió!


Nagyon szép meglepi lehetett :)) , örülök neki, hogy jól alakulnak a dolgok!


Nálunk is folynak az előkészületek, tervek, nagy nehezen sikerült megvenni a "kiegészítőket" is. Télapóra bevittük a gyereket, hogy lásson egy "hasonmást". Szerencsére nem ijedt meg, de a szaloncukrot nem fogadta el tőle.

Volt egy kis eü.-i malőr nálam,de túlvagyok rajta.

Amúgy minden ok.


Mindenkinek szép hétvégét... :DD

136. 690f13fdbb (válaszként erre: 135. - C6bb843c62)
2007. dec. 7. 22:16

El kéne menned.Komolyan.

Milyen meglepetésre gondolsz?


Nálunk még ugyanaz a variáció van érvényben:)

(brrrrrr,grrrrrrr)

135. c6bb843c62 (válaszként erre: 134. - 690f13fdbb)
2007. dec. 7. 21:48

:D Haho Darkness!


Meghívtak:))


Mégis maradok a megbeszéltek mellett, mindenki a szülői házban, de a meglepetéssel nem maradok el. ...ÉS ti??


Szép estét Hoxások! :*****************

134. 690f13fdbb (válaszként erre: 128. - C6bb843c62)
2007. dec. 7. 20:33

Na látod!Alakulnak a dolgok!

Még majd a végén meg leszel hívva karácsonyra!:)

133. c6bb843c62 (válaszként erre: 132. - 0c97fbb607)
2007. dec. 7. 17:41
:D meghatódtam:-)
132. 0c97fbb607 (válaszként erre: 131. - C6bb843c62)
2007. dec. 7. 08:25
Wáuuuuuu:))))))
131. c6bb843c62 (válaszként erre: 130. - Smudlaagi54)
2007. dec. 7. 08:23

Szia Smudlaagi!


Kedves tőled, igazán köszönöm! Örülnék, ha nem "halna" ki a topik, és írnál/tok hogyan zajlik a lázas előkészület..:D


A dec. 6-ám hosszú volt, sok mindent kellett intéznem, így megkértem vmire a páromat...amikor haza értem, kicsit szomorúan láttam, h nekem kell befejeznem...Ne értsétek félre, pörgök, forgok, álandóa mozgásban, csak vhogy elfáradtam...


Majd alig, h letettem a fenekemet, már indultam is edzésre.


Közben megérkezett Ő :D Edzés után, amikor beléptem az ajtón, szóhoz sem jutottam... A nappali közepén gyertyákból kirakott hatalmas szív. :D Álltam, és potyogtak a könnyeim... Közben szólt a zene: szerelem, szeretet...:D


Ezért vettem erőt magamon, és próbáltam megváltozni, mert ha szeretjük a másikat, bármit megteszünk érte. :))

2007. dec. 7. 06:59

Szia Kökénybokor!

Nagyon örülök,hogy alakul a dolog,és nagyon drukkolok nektek.

129. c6bb843c62 (válaszként erre: 127. - 09ca1d3343)
2007. dec. 6. 21:56

Ahogy olvasom, szomorkodsz (mi a baj???szivesen segítek, ha tudok!!), azért szívből kívánom, h legyen mosolygós estéd!!


puszik


:*

128. c6bb843c62 (válaszként erre: 126. - 690f13fdbb)
2007. dec. 6. 21:54

Helló:-)


Boldog Mikulásos napot!! :)


Be@ás:-) Na, elöbb-utóbb mindenkinél rendbe jönnek a dolgok. Ma kaptam párom szüleitől nagyon szépséges mikulás csomagot, tele igazi finomságokkal...


Nem az ajándék, a gesztus. Öröm töltötte el a szívem, de még nagyobb nyugodtság lenne, ha a szemembe nézve is látnám, minden rendben van. Ok, ne akarjak mindent egyszerre...törekszem.:-)


Menjetek a R...ba gyorsan, óriási akciók (parfüm stb... 3500.- helyett 1250.- 9-ig!!!) :-)

2007. dec. 6. 20:26

Üdvözlet Mikulásra Mindenkinek!



Kicsit levagyok most hangolva,majd jelentkezem.

126. 690f13fdbb (válaszként erre: 125. - C6bb843c62)
2007. dec. 6. 15:33

Jól van,jól tetted,hogy beleegyeztél.Szerintem jövőre már más karácsonyotok lesz:)Hátha addig anyós is megenyhül:)

Jah,nem hiszed el,az EGÉSZ család anyóséknál karácsonyozik!Na,ez már haladás:)


Puszix

125. c6bb843c62 (válaszként erre: 123. - 690f13fdbb)
2007. dec. 5. 21:32

Hahó Darkness80!


Igen, engedtem:-) Kiabáltam, majd megértettem, hogy erősebb az iránta érzett szeretetem, mintsem elcsesszem egy újabb konfrontálódással. Szenteste mindenki Anyukájával, családjánál, és éjjel már együtt itthon, max. 25-én reggel találkozunk.:-) Eljön hozzánk vidékre.:-)))


Hogy vagy?? Tudod már hogy alakul a Ti karácsonyotok??


pussz :*

124. c6bb843c62 (válaszként erre: 122. - 09ca1d3343)
2007. dec. 5. 21:26

Sziasziaa!:-)


Ismerős a szituáció, valami mindig közbejön. Azért ma sok mindent beszereztem.:-) Minél elöbb próbáljatok meg időt szakítania vásárlásra, mert ami már most van a városban (is).


Jól vagyunk, köszönöm szépen!:-)Próbálok jobbá válni, hisz szeretem.:-) Sosem mondta még senki, hogy mennyire hiányozna sürgés-forgásom, a főzöcskézés, amikor látja, hogy élvezem, örömömet lelem benne, és minden nehézség ellenére választhatná a könnyebb utat, de NEM, nem megy el, mert szeret. ÖÖööööö, sírtam, és köüni, nyelni nem tudtam...Olyan szép volt. :-) Olvasom Eliot Aronson: Társas lény című könyvét.. Rengeteget tanulok belőle. Azt hiszem kezdem érteni, hogyan kell csinálni...:-)


Ti jól vagytok, hogy telt a napotok??



:*

2007. dec. 5. 15:17

Szia kökénybokor!

Mire jutottatok?Sikerült megoldani a dolgot?

2007. dec. 5. 10:48

Hahó!!!


Annyira terveztem a vásárlást,hogy persze nem jött össze!

A párom nem ért haza, túlórázott, így csak este beszaladtam,megvettem az alapokat,aztán kész.

Se fa, se díszek...

El is ment a kedvem az egésztől!

Mondjuk karácsonyig még van idő, hátha visszatér a feeling...


Jól vagytok?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook