Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyszerűen nem bírtam már magamban tartani, kibukott belőlem. Rosszul tettem? fórum

Egyszerűen nem bírtam már magamban tartani, kibukott belőlem. Rosszul tettem? (beszélgetős fórum)

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - 69a4736f9e)
2022. nov. 27. 15:38
Látom téged meg le is tiltottak innen a fenébe :D
19. 69a4736f9e (válaszként erre: 17. - Kobain254)
2022. nov. 13. 06:30
Ja.már látom hogy az oldalon te vagy a helyi hülye. Ne szólj hozzám többet és ne igyál xanaxra!
18. 69a4736f9e (válaszként erre: 17. - Kobain254)
2022. nov. 13. 05:35
Nekem aztán biztosan nem fáj semmi
17. Kobain254 (válaszként erre: 14. - 69a4736f9e)
2022. nov. 10. 19:05
Irónikus hogy pont az ilyen szar alakok szoktak szarkeverőzni ilyenkor.Csak nem fáj hogy nem verheted át a másikat büntetlenül?
2022. nov. 10. 19:04
Ez nem kavarás ha igaz.Akkor lenne kavarás ha nem lenne igaz.Hasznos az infó is így legalább eldöntheti mit csinál majd.
2022. nov. 10. 18:32
Jól tetted. Én jobban örülnék ha vki elmondaná minthogy évekig hazugságban éljek 🤷‍♀️
2022. nov. 10. 15:07
S z a r k e v e r ő
13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 10. 14:57

" Ha szeretik egymást őszintén az én “ szarkeverő” szavam úgysem fog szàmítani"


De a leülepedett vízben fel tudod kavarni az iszapot.Már mindegy. Megtörtént, visszaszívni a szavaidat nem tudod, idővel kiderül, mit hozott ki a megnyilvánilásod a kapcsolatukból.

12. Ágio8405 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 10. 13:53
Szerintem nincs ezzel gond. De ha úgysem tetszik neki mindegy is. Ne agyalj ezen többet.
11. 785c64a729 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 10. 13:31
nem hinném hogy nagyobb galibát okoztál, mint amiben eddig is voltak önszántukból :-) szerintem ne agyalj rajta tovább
10. Soufflet (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 10. 13:25

Nem erdekelz toroltess ki!

El kell huznom

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Soufflet)
2022. nov. 10. 13:21
A tisztán látás kedveert nem én mentem oda a lanyhoz és löktem neki a sódert hanem ő mondta magától én pedig elmondtam a véleményem. És hozzátenném valahol meg is bántam , de aki munkahelyi tintába mártja a tollat benne van a pakliban az ilyen. Nem rosszindulatból tettem. Ha szeretik egymást őszintén az én “ szarkeverő” szavam úgysem fog szàmítani
2022. nov. 10. 13:02

Volt egy kollégám, akinek a barátnőjét is jól ismertem. Tudtam, hogy a srác kettős életet él. Illetve, aki mozgott és punci volt alatta megkefélte.

Egyébként hol ennél a lánynál lakott, hol egy másiknál.

Ez a lány, ha találkoztunk, mindig panaszkodott, hogy a párjának mennyit kell dolgoznia, mindig behívják túlórázni, hetente csak pár alkalommal tölti otthon az éjszakát.

Legszívesebben felvilágosítottam volna a hölgyet, hogy lásson már tisztán, de inkább lakatot tettem a szájamra. Úgy voltam vele, hogy ez nem rám tartozik, előbb-utóbb majd csak rájön, hogy csúnyán csúnyán becsapják.

Aztán pár év múlva, valami oknál fogva kiderült ez a kettős játék. A hölgy nagyon maga alá került, kiment külföldre dolgozni.

Kicsit én is hibásnak éreztem magam, lehet jelezhettem volna valahogy, akár név nélkül is a hölgynek, de mindig az volt bennem jobb kimaradni ezekből a dolgokból.

2022. nov. 10. 12:48
De
6. Soufflet (válaszként erre: 5. - Soufflet)
2022. nov. 10. 12:48
"Szarkevero"
5. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 10. 12:47
Nagy survivoro vagy, Dr remelem,nem jott ossze.
4. libikóka (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 10. 12:26

Biztos tudod te is hogy az ilyen főleg azért ártalmas ,,mert jó indulatból is jó nagy lavinát zúdíthatsz magadra..

Most talán nem lett így:))

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2022. nov. 10. 12:21
Ő bele se gondolt ebbe, annyit mondott hogy nyitva tartja ő is a szemét most már. Meg neki úgysem esete a srác tehát alapból is hiába próbálkozik
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 10. 12:17

Most már kint van.Nem égbekiáltó hiba,,én sem tudom hogy egyáltalán hiba e.

Alapban nem ártakozunk bele más dolgába,,néha mégis nehéz szótlan maradni.

Elmondod hogy reagált a kolléganőd?

2022. nov. 10. 12:13

2 éve szakítottam valakivel akivel egy helyen dolgozunk, nem váltunk el különösebben haraggal , azóta mindketten mással járunk.

Viszont ő egy munkatársammal jött össze akivel nem látszik rajtuk túlzottan hogy boldogok lennének, még szabadságra sem mennek együtt sosem.

Önmagában ez nem érdekel , mert az ő dolguk , viszont egy másik kollégát próbál párhuzamosan fűzögetni, ide-oda hívja meg viszi haza ha a barátnője nincs ott, mivel a másik hölggyel jó a viszonyom, sosem mondtam erre semmit , viszont legutóbb kibukott belőlem a véleményem.

Elmondtam hogy srác nem megbízható és szerintem nem is szereti a barátnőjét csak kihasználja és hogy ő is vigyázzon vele.

Őszintén nem akartam beleszólni , csak nap mint nap előttem zajlik minden és a lelkiismeretem nem bírta el már hogy legalább az egyiket ne figyelmeztessem. Próbáltam normálisan , nem akarok senkinek sem bekavarni , de valami olyan érzés keltett hatalmába mint mikor elesni látok valakit és rohanok felsegíteni , egyszerűen nem tudtam tehetetlen maradni , pedig tudom hogy semmi közöm hozzá és én csak foglalkozzam a saját dolgommal. Meg is bántam már valahol , de ugyanakkor mégsem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook