Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyszerre saját baba és kistesó? fórum

Egyszerre saját baba és kistesó? (beszélgetős fórum)


20. ina87
2011. aug. 20. 01:10
nekem ez egy kicsit sokk volna,tehát a lány anya duplán örülhet mert nagymami is lesz
2011. aug. 19. 21:57
Hát drágáim én kipróbáltam mindkettőt. 21 voltam, amikor a fiam született, 23 amikor a lányom, és most 37 vagyok, mikor is 3 hónapos a kisfiam. Boldog vagyok és nagyon jól érzem magam. A barátnőmnek sokáig nem sikerült teherbe esnie, már lemondtak a gyermekáldásról. Végül még egy esély adtak maguknak és 41 éves elmúlt, mikor megszületett a kisfia. Januárban lesz 43 és február elejére van kiírva. Boldog jól van és alig várja a 2. gyermeke érkezését.
2009. jún. 9. 10:10

Szerintem is jó dolog lehet:-)

Tényleg van élet 40 fölött:-) Én 42leszek nem sokára. Igaz babát nem vállalnék, de egész jól érzem ettől függetlenül magam. Nem vagyok rozzant, tele nyűggel, stb. öregasszony.

Babát valószínű, hogy azért nem vállalnék, mert nem lehet több, de ha tegyük fel még is csoda történne én jönne egy, nem gondolkodnék azon, hogy lesz e időm felnevelni. Azért egy 40 körüli embernek van még jó néhány éve hátra. Kíváncsi lennék az olyan emberekre, mint ALLICS is, hogy maguknak hány évet jósolnak.

Igen, tízen, és akár húszon évesen is úgy látja az ember, hogy a nála 5,10, és több évvel idősebb ember már öreg, de ha az IQ megfelelő magasságban van, akkor tudjuk, hogy ez nem igaz!

Én is azon a véleményen vagyok, hogy egy nő mielőbb szülje meg első gyerekét, az a legjobb ha a húszas éveinek az elején történik meg ez a csoda. De ha valamiért ez nem jön össze, akkor később, akár 40 évesen is lehet gyereket szülni. A nő attól lesz igazán nő, hogy gyermeke is van. És azért mert vannak, akik úgy gondolják, hogy 40 évesen már nem kellene szülni, attól még nem kell kihagynia azt, amire mi nők születtünk.

Szerintem azok, akiknek sikerült az ideális korban szülni az örüljön! Én is ezt teszem. Akinek viszont nem sikerült annak mindent bele!!!

2009. febr. 15. 09:55
Én egy kissé furcsállom, bár,szerintem ha lánya anyáyjával együtt lesz várandós akkor megoszlik a figyelem a rokonság ,barátok részéről.Szerintem ez olyan dolog hogy anyukának a kicsi lányát kellene elkényeztetni....és a többieknek is.De ilyen esetben szerintem a legtöbb ember azzal van elfoglalva hogy te és anyud is egyszerre...és ő hogy van.......????????????
2009. febr. 15. 09:04
Az egyik sógornőm néhány nappal később szült, mint a lánya. "Mókás" volt. Egy helyen laknak, így a 3 gyerek (a lánya ikreket szült) egy osztályba is járt.
2008. máj. 19. 15:52
Hát én nagyon bírtam volna, ha anyukámnak is akkor születik babája, mint nekem. Anyukám 45 éves és nagyon fiatalos még, ha néha vigyáz a fiama és viszi sétálni, sokan azt hiszik, hogy az övé. Kár, hogy nem kar több gyerekt... Mindegy :)
14. Cszsuka (válaszként erre: 13. - D0860dee94)
2008. máj. 19. 14:24
Inkább vicces volt....:)
2008. máj. 19. 14:22
nekem ez sok(k) lett volna
2008. máj. 19. 14:12
Amikor a kisebbik lányom született, ugyanazon a napon született két baba: egyik a másiknak lett a nagybácsija. A nagymama-anyuka a jobboldalamon feküdt, a lánya pedig a másik oldalamon (a szobában)
11. Danica (válaszként erre: 1. - ALLICS)
2008. ápr. 15. 20:44

Szia!

Hát az én hugom, apám 3. házasságából 33 évvel fiatalabb nálam. A lányomnál pedig 9 hónapnál idősebb, a fiam pedig 12 évvel idősebb nála, vagyis a nagynénikéjénél. Jó, mi? A fiam ott volt a nagynénikéje születésénél. Hát ez van.

2007. dec. 4. 12:39
jo lehet,egyszere teso es baboka ,
9. ALLICS (válaszként erre: 8. - Audrey40)
2007. nov. 29. 11:53

Akkor nem tudom mért kell engem mindig lehúrrogni amikor pont te írtad hogy te is 20 évesen így vélekedtél a 40 évesekről.Nekem amúgy nem a korukkal bajom hanem mással de nem fogom magam ismételgetni.

Egyébként meg boldog szülinapot!!!De nem hiszem hogy te megfogod élni az Ő 41.szülinapját.Viszonylag kevés az esélye,de tudom hogy az emberrel bármikor történhet valami még velem is.

8. Audrey40 (válaszként erre: 1. - ALLICS)
2007. nov. 29. 06:07

Hát,ALLICS, látod, nem mindenki gondolja úgy, hogy 40 év felett már nem szabad szülni:))))))))

Nyilván nem csupa pozitív hozzáállásból nyitottad a topikot, de talán elhiszed majd egyszer, hogy nem áll meg a világ 40 évesen.

Vasárnap 41 éves leszek, a 4. babám a pocimban, és soha ilyen fiatalnak nem éreztem magam. De azt is tudom, hogy olyan fiatalon, mint Te az én szememben egy 40 éves már vén,öreg trotty volt, merthogy én voltam még éretlen és tapasztalatlan. Nem is lehet másként, hiszen még 20 évet megélni sokat változtat az emberen.

Szóval, ne ítélj, és téged sem fog senki sem....mindegy, mit reagálsz most erre, sajnos már nem érdekel, de már muszáj volt leírnom a véleményemet, ha már te mindenhol megpróbálod degradálni a 40 évesen szülő nőket.

2007. nov. 29. 04:29
6 hónapos a babám :) a húgom pedig 5 hónapos :) és ötödik tesó (aputól harmadik) :))
2007. nov. 29. 00:07
Köztem és a nővrem lánya között 3 hónap a korkülönbség.
2007. nov. 28. 20:05
Ez nálam csak úgy állhatna fenn ha a menyemmel/még nincs/ szülnék együtt, mert hogy két fiam van, és az egyik akár már apa is lehetne a kora miatt, de nem bánnám, vigyázhatnánk egymás babájára ha kell,én a gyermekemre és az unokámra együtt, a menyem pedig az ő gyermekére és a sógor v. sógornőjére együtt.Érdekes felállás, de nem lehetetlen és semmi rosszat nem találok benne, ha a családban van egyetértés és békesség ez egy gyönyörű érzés lehet.
2007. nov. 28. 19:37
Szerintem tök jó! :)
3. rekag (válaszként erre: 1. - ALLICS)
2007. nov. 28. 19:35
szerintem is tök komoly!! én nem bántam volna ha anyával egyszerre leszünk terhesek, de erről már lecsúsztunk!
2007. nov. 28. 19:15

Az milyen komoly már:)

Babaözön...

2007. nov. 28. 18:48
Egyik barátnőm terhes és az anyukája is 2 hét van a kiírt időponjuk között.Ti mit szóltok hozzá?Az anya 21 évesen szülte a lányát a lány szintén 21.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook