Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egyszeri vagy krónikus felfázásra mit tudtok javasolni?(Gyógyszereken kívül is) fórum

Egyszeri vagy krónikus felfázásra mit tudtok javasolni?(Gyógyszereken kívül is) (beszélgetős fórum)


78. bubfej
2008. okt. 30. 16:52
gumibogyó! te melyik fertőtlenítő kendőt használod? köszi
2008. okt. 29. 14:45

Sziasztok lányok!


A legfontosabb dolog,hogy elmenjetek egy urológus magán rendelésére és ott kikúrálja az orvos ezt a borzasztó betegséget.Én több évig szenvedtem a krónikus hólyaghuruttól és 3 hónapja találtam rá az urológusomra,akihez minden héten mennem kellett kezelésre Csak egyszer kaptam antibiotikumot ezalatt,a dokim szerint nem az a megoldása ennek a problémának.Én megkaptam a Gynevac injekciót és egy Urell Express nevű tőzegáfonya kapszulát szedek,amit gyógyszertárban lehet kapni és iszom az áfonyás aloe verát is.Nagyon-nagyon tudom ezeket ajánlani!!!Én szedtem a Cran-C áfonyát is 2 hónapig,de semmit nem használt.Iszogattam a gyógyteákat hónapokig meg homeopátiás szereket is kipróbáltam,de csak ideig-óráig éreztem néha javulást.Ücsöröghettek napokig a kamillában meg ihatjátok az Urogint literszám,nem lesz javulás,házilag nem.(Én is ezt csináltam 2évig...).Azért mondtam mindezt el,hogy ne jussatok el addig ,hogy évekig húzódjon a probléma. Mindenkinek gyógyulást és egy jó magán urológust!!

76. d606bc0fd7 (válaszként erre: 75. - Szanik)
2008. okt. 24. 19:06

:(


Igyál a gyógyszer mellé medveszőlőlevél teát, az biztosan segíteni fog!

75. Szanik
2008. okt. 24. 18:39
Sziasztok!Én most kaptam antibiotikumot, a neve:nolicin,de igazából ígyis vannak napok,hogy fáj.Még van pár nap amíg szedem,de már csak kéne hatnia.Ma is fájt kicsit,és már ott tartottam,hogy el is pityeregtem magam.Bárcsak vége lenne a sok fájdalomnak.De már ki tudja kinek mi segít.
2008. okt. 23. 21:26
Én éveken keresztül szenvedtem valami felfázás szerű problémától égető szúró csípő érzés mintha egy hajsütő vasat dugtak volna belém és fájt az alhasam ettől rettenetesen. A vizeletemben semmit nem találtak, a vesémmel minden rendben volt, és a nőgyógyászati vizsgálat igaz azt mutatta hogy erősen miomás jellegű igen vastag mé falam van, laza mé szalagokkal ami nyomja valószínűleg a hólyagot, és enek nem lehet mit tenni.Hát ez az érzés annyira szörnyű volt nagyon szenvedtem tőle nem tudtam figyelni a munkámra, a dolgaimra nagyon kelemetlen volt így élni a minden napjaimat.És nem segített semmi.Egy nap elkezdtem használni fertőtlenítő törlő kendőt minden pisilés és nagy dolog után és láss csodát minden bajom elmúlt, már egy éve nem éreztem semmilyen kellemetlen tünetet.Azért írom ezt le mert nagyon sok nő szenved hasonló problémáktól míg a megoldás lehet ilyen egyszerű is, sem az orvosok se senki nem tud ajánlani semmit.Ezért ha valakinek ilyen problémái vannak miután alaposan kivizsgáltatta magát és nem találnak semmit próbálja meg hátha bejön.
2008. okt. 23. 20:20
A lényeg, hogy felfázás elleni szert használjunk, ne teákkal kúráljuk hetekig magunkat. Minek hetekig, napokig szenvedni, ha egy kifejezetten felfázás elleni szer egyből elmúlasztja a problémánkat? Reneteg ilyen készítmény van, szinte mind gyógynövényekből tevődik össze, nem károsak a szervezetre.
72. Szanik (válaszként erre: 71. - 3b41f6053f)
2008. okt. 20. 10:15
De jó:) Gratulálok:) Képzeld amúgy holnap megyek orvoshoz.Meg van az eredményem.Vmi baktériumot találtak a vizeletembe,vmi olyan baktériumot aminek a veséhez is köze van...Volt sajna már vesegörcsöm is régebben.
71. 3b41f6053f (válaszként erre: 70. - Szanik)
2008. okt. 20. 09:03
5. hónapban és kislányunk lesz:)
70. Szanik (válaszként erre: 69. - 3b41f6053f)
2008. okt. 19. 13:03
Akkor biztos ez is jó.Júj de jó h babát vársz:) Hányadik hónapban vagy,ha megkérdezhetem?
69. 3b41f6053f (válaszként erre: 67. - Szanik)
2008. okt. 19. 12:37

Az enyémre Cran-C van ráírva piros betűkkel,de szedtem már másfajtát is.

Az Urogint én is használtam(szerintem is jó),de most nem is használhatnám mert terhesség alatt nem lehet.

68. Szanik
2008. okt. 19. 11:23
Vajon mennyi idő után kezd el hatni?Szedem a kapszulát is,meg most iszom az urogint.De kicsit fáj még...:(Remélem használni fog
67. Szanik
2008. okt. 18. 18:18
most utána kérdeztek nekem,azt mondták ez a biocran tőzegáfonya kapszula jobb mint a másik.majd írd le légyszíves Adrienn h te melyiket szedted.
66. Szanik (válaszként erre: 65. - MelisUK)
2008. okt. 18. 11:05
Köszönöm a tanácsod,ezt is ki fogom próbálni.Most vettem olyat amilyet Adrienn is ajánlott.Én szerencsére véreset nem pisiltem még soha,de iszonyatosan szokott fájni.Köszi tőled is a tanácsot:)
65. MelisUK (válaszként erre: 55. - Szanik)
2008. okt. 18. 10:52

Az Urogin-t ajánlanám neked, ez egy gyógyhatású készítmény gyógynövényekből, gyógyszertárakban kapható, de még a DM-ben is tudtam venni. Itt egy link, hogy megnézhesd, hogy milyen is:

[link]

Ebből egy keveset vízzel vagy teával hívítva kell inni, ha jól emlékszem, háromszor egy nap. Már az első adag megivása után olyan az érzet, mintha elmúlt volna, de ha abbahagyod az alkalmazását, akkor újra érezni fogod a tüneteket. 2-3 napig alkalmazni kell, utána tökéletesen elmúlik. Kb 6-800 Ft körüli az ára, szóval nem drága és tényleg hatásos, nem kell pisilni rohangálni és nem érzed folyton azt a csípő érzetet. Nekem a biztonság kedvéért van itthon tartalékba most is két flakonnal. Ha a felfázás elején iszom egy adagot belőle, akkor elég is, nem is kell többet használni belőle, el is múlik.

64. MelisUK (válaszként erre: 20. - Menyó)
2008. okt. 18. 10:39

Életem első komoly felfázásánál a vizeletem olyan szinten véres volt, hogy olyan volt, mintha csak vér lenne az egész. Ülőfürdőt egyáltalán nem alkalmaztam, szóval nem attól lett véres a vizeletem. Egyszerűen hideg volt, majd szét fagytam. Az egyetemen történt ez velem, irtó hideg volt és természetesen kiöltözve kellett várni a soromra, ami szépen megtette a hatását... Irtózatosan megilyedtem, azt se tudtam, hogy mi lehet a gond... De a doki megállapította, hogy egy erős felfázásról van szó, vetetett velem valami port a gyógyszertárban, azt vízzel össze kellett keverni, megivása után pár perccel már meg is szűnt a vizelési ingerem, szóval fantasztikusan gyors hatása volt.

Azóta egyébként én is az Urogint használom, bár jóval gyengébb és néhány napig alkalmaznom kell, különben kiújul.

Egyébként én ez az esetem után olyan érzékeny lettem, hogy annyitól képes vagyok felfázni, hogy ráülök egy hideg wc ülőkére... Egyből érzem is, hogy gond van...

63. Szanik (válaszként erre: 62. - Be52089f0e)
2008. okt. 18. 10:32
Ez a cikk igaz is sztem.Én se ülök soha hidegre,nincs kint a derekam se.
2008. okt. 18. 10:23

Sziasztok!


Szerintem a következő linket érdemes elolvasni illetve megnézni.

[link]

61. Szanik (válaszként erre: 59. - 3b41f6053f)
2008. okt. 18. 09:54
Vettem a gyógyszertárban,és nekem ilyen barna üvegben van ilyen zöld matrica van rajta,rá van írva,hogy Supherb Biocran kapszula(tőzegáfonya).És ilyen rózsaszínes a kapszula.Viszont anyukám is vett neki barnás a kapszula,és neki az van ráírva h tőzegáfonya kapszula.Ő 2700ft ért vette kb,én 3700Ft ért.Szted ugyanaz a kettő?Neked milyen van?
60. Szanik (válaszként erre: 59. - 3b41f6053f)
2008. okt. 18. 08:40
Ne is mond...Mindjárt megyek venni a gyógyszertárba.:)
59. 3b41f6053f (válaszként erre: 58. - Szanik)
2008. okt. 18. 08:20

Lehet kapni gyógyszertárban,remélem neked is használni fog!

Egyébként tudom milyen "jó" érzés rengetegszer volt részem benne.

58. Szanik
2008. okt. 17. 19:18
Egyébként ezt a kapszulát gyógyszertárban megkapom Adrienn?
57. Szanik
2008. okt. 17. 19:17
Nagyon jó lenne túl lenni ezen.Jövőhéten lesznek meg az eredményeim,de elképzelhető,hogy semmit nem fognak találni.Nem rég vesegörcsöm is volt,állítólag kis vesekövet találtak.De így nem igazán lehet lenni,mert igazán csak az tudja aki átélte,hogy mennyire fájdalmas borzalmas érzés.Meg amikor annyira fáj,hogy se ülni se állni nem tudsz,sehogy nem jó,és a munkából is haza kell jönnöd...Ki fogom próbálni ezt a kapszulát Adrienn.Köszönöm a tanácsod!És örülök,hogy neked már sikerült megtalálnod rá a gyógymódot:)
56. 3b41f6053f (válaszként erre: 55. - Szanik)
2008. okt. 17. 14:19

Szia!Én is így voltam mint te,vesegondozóba jártam.Havonta hólyaggyulladás,vesemedence gyulladás,vérvizelés,hidegrázás stb.


Több mint fél éve szedem a tőzegáfonya kapszulát,azóta semmi bajom!:)Napi egyet szedek,ha elkezdek érezni valamit akkor emelem az adagot.

Próbáld ki,nekem azóta nyugtom van,amit nagyon tudok értékelni

55. Szanik
2008. okt. 17. 13:10
Én is most voltam dokinál és várom az eredményt.De sajnos nálam havonta visszajön ez a felfázás ami,sztem már nem is az.Nagyon fáj és nagyon szenvedek vele,pedig iszom a medveszőlő teát,kamillateába ülök,rowatinexet szedek,de ez mind csak addig használ amíg szedem,vagy addig sem.És félek ha nem találnak semmit,akkor hogyan fogom megelőzni a fájdalmakat.
2008. szept. 29. 17:06
Sziasztok! Én már túl vagyok ultrahongon, laboron, urulógián... nem ért semmit! Rendszeresen felfázásos tüneteim vannak (kb 2 hetente ) hólyaggörcs, csípő érzés pisilés után és az állandó wcre járogatás! Az orvosok nem mondanak semmit, csak írogatják a hülye antibiotikumot, az meg csak addig hat amígy szedem, épp ezért már nem is szedem. Minden nap kb 3 litert iszok ( teát meg vizet ) és agyig felöltözök. Mindegy, a bajomat nem találják. És rákenik a szexre az egészet. Érdekesség hogy nyáron egyszer se voltam felfázva, pedig strandra jártam és még szex is volt... Nem tudok mit csinálni, még kipróbálom az itt olvasott praktikákat és csak reménykedek hogy valamelyik végre használni fog! Üdv minden sorstársnak! :)
2008. szept. 10. 09:37
Levendulaoljos ülőfürdő.10 csepp elég egy lavór vízbe.
52. Lilly1
2008. szept. 10. 09:33
A medveszőlőlevél-tea nagyon jó! De nem főzni kell, hanem áztatni. Ha valakit érdekel, megkeresem a pontos elkészítését.
2008. szept. 10. 08:50

sziasztok,

Sokan irjatok, hogy a kamillatea jo. A filteres is, vagy csak a valodi viragbol fozott? Egyelore egyiket sem birom meginni, de lehet, hogy a legkozelebbi felfazasomnal kiprobalom...

50. gpetra (válaszként erre: 49. - Impetus)
2008. szept. 10. 08:24

A tünetek alapján lehet felfázás, de az nem okoz hüvelyi fájdalmat. És az is gyanús, hogy együttlét óta érzed.


Szerintem mindenképpen keress fel egy nőgyógyászt, és a háziorvoshoz sem árt, ha elmész. Egyébként a cickafarkfüves ülőfürdő mindkettő tüneteit enyhítheti.

2008. szept. 10. 07:24

Sziasztok!


Lehet tünete a felfázásnak az, hogy fáj a hólyagom, amikor pisileg nyilaló fájdalmat érzek a hólyagomban, valamint állandó égő érzést a hüvelyemben?


Hétfőn bőrig áztam és egész nap vizes cuccban ültem a munkahelyemen, ezért gyanakszom felfázásra, viszont az is aggaszt, hogy ezeket a tüneteket már korábban kezdtem érezni a párommal lévő szexuális együttlét után, de a másnapi agyonázás felerősítette a tüneteket.


Szerintetek felfáztam, vagy valami más baj lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook