Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Egyike voltam a 200 szerencsés kiválasztottnak fórum

Egyike voltam a 200 szerencsés kiválasztottnak (beszélgetős fórum)


2010. máj. 31. 10:28
Sajnálom, hogy nem találtam meg senkit a zsírégető csapatból! Lehet, hogy rossz volt a fórum címe, de nem mertem nagy betűkkel reklámozni a céget,és úgy gondolom, aki résztvett, annak ebből a címből tudnia kell miről érdeklődöm. Egy próbát azért megért!
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Likus)
2010. máj. 29. 08:10

Sajnos, igen :(

Nekem egy hormon probléma okozta...és már annak örültem mikor végre rájöttek mitől kezdtem hízni,hogy megállt....majd lassan lekúszott 10 kg. Még mindig kellene fogynom.

5. likus (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2010. máj. 28. 19:47

Köszönöm a biztatást, jól esik! Szeretnék még fogyni, de nem mindenáron, ha sikerül megtartanom a jelenlegi súlyom az már szuper!Olyan furcsa dolog ez, amikor híztam, néhány kiló után a környezetem rögtön rázendített és szinte mindennapos volt a kérdés: "Híztál?" Gyűlölöm ezt a szót! Most, hogy leadtam 13 kg-t szinte senkit nem izgat, nem mondogatják:"Fogytál?"- pedig néha jól esne!

Neked is vannak súlyproblémáid?

4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Likus)
2010. máj. 28. 14:19

Gratulálok, ez nagyon szép eredmény!

Vigyázz Magadra, ne bűnözz...amit elértél ne hagyd már, hogy visszajöjjön.

Az normális dolog, hogy egy időre stagnál a súlyod, majd tovább olvad. :) ..bár nem tudom kell-e egyáltalán még, hogy menjen le rólad kg.

2010. máj. 28. 12:58
Speciális étrendem volt, napi 5x-i étkezéssel és 3 liter speciális folyadék bevitellel(algás ital, lúgosító víz, fogyasztó teakeverék), napi legalább fél óra testmozgással.Kb. Másfél hétig csak annyi volt a mozgás, hogy bicajjal jártam melózni (de ez a kúra előtt is így volt), majd ezután feldobódva az elvesztett kilók miatt, elkezdtem videóra tornázni napi fél órát.Én nem vagyok válogatós, nekem bejött ez a fajta étrend, de a társaim közül néhányan "nyafogtak" miatta. Tény, hogy a megszokott hizlaló ízekhez képest más volt kicsit, de pl.ettünk pizzát, csokitortát és finom volt. Nem volt az egy hónap alatt hiányérzetem, nem sóvárogtam az édesség után és néhány alkalomtól eltekintve éhes sem voltam. A nagy falási rohamok egyáltalán nem jeletkeztek, mint a korábbi fogyókúráim során. Én egy hónap alatt 8,7 kg-t fogytam úgy, hogy élveztem a fogyókúrát.Egy hónap után úgy éreztem nem tudom megrendelni ezt a menüt anyagi okok miatt, de próbáltam saját erőből küzdeni tovább, hasonló elvek alapján, mint amit elsajátítottunk. Még lement 5 kg, de már nehezebb volt betartani a magam által kitűzött étrendet. Egy hónapja stagnál a súlyom, bár mostanában "bűnözök" már elég sokat, jó lenne nem elcseszni és nem hízni!
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Likus)
2010. máj. 28. 09:08

Szia!

Látom vagy nem voltak, vagy nem vették észre a fórumodat.

Azért beszélhetnél róla, mit ettél naponta, mozogtál-e mellette amit esetleg előtte nem stb. Tehát hogyan telt abban a hónapban 1-1 napod?

2010. máj. 27. 19:46

Sziasztok!


Keresem azokat, akik résztvettek 2010. februárjában és márciusában az egyik ételszállító cég ingyenes fogyókurájában.Kíváncsi vagyok, hogy ennyi idő elteltével sikerült-e megőrizni a mérlegelésig elért súlyt, és ki hogyan folytatta - folytatja tovább a zsírégetést?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook