Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egyik szem könnyezése + tüsszögés fórum

Egyik szem könnyezése + tüsszögés (beszélgetős fórum)


2021. okt. 19. 16:29
Kötőhártyagyulladás lett belőle! :(
7. 184481d874 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 18. 22:10

Sőt a szemünk szem.De attól függetlenül ha problémás az egyik szem ,az orvos által felírt szemcseppet a "jó" szembe is bele kell cseppenteni.



De az is lehet,hogy allergiás vagy.De több betegség velejárója a könnyfolyás vagy a tüsszögés.A gyakoriakat írtam le.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 184481d874)
2021. okt. 18. 21:35

Nem tudtam bocsi! Nem vagyok beteges (koppkoppkopp)

Teljesen új, hogy a megfázással egyoldali szemkönnyezés is járhat😶

5. 184481d874 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 18. 20:28
Már,hogy ne lehetne? Az orrunk ,a bal és a jobb nem egyformán működik.Sajnos
2021. okt. 18. 16:53

Köszönöm a linket!!!


Köszi, Roxána. Van ilyen, hogy egyik szemünkre “fázunk meg”? Jelzem az orrom is kezd folyni de az is csak a jobb oldali🙃

2021. okt. 18. 16:09
Enyhe megfázás: orrcsepp,szemcsepp és langyos kamilla teát igyál.de az aspirin c+ pezsgőtabl.is kiváló.És lazits,ha van rá módod.
2. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 18. 14:43

Ezt találtam a neten:


[link]


Jobbulást!

2021. okt. 18. 13:46

Sziasztok!


1,5 napja a jobb szemem könnyezik, és most délelőtt kezdtem tüsszögni is. Allergia lenne?! (sose voltam így új nekem ez)


A szemem nem piros, nem viszket, nem duzzadt, semmi baja azon kívül, hogy könnyezik. Nem egyfolytában van amikor abba marad de azért néha érzem h egy könnycsepp lepottyan. Reggel nem ragadt össze. Színtelen normális könnycsepp állaga van.


Sose volt kötőhártya gyulladásom és a képeket nézve az enyém messze áll tőle.


Tippek otthoni kezelésre?


Szerdán nem múlik megyek szemészhez.


Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook