Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyik ismerősömmel elég furcsa dolgok történnek mostanában....mi lehet ez? fórum

Egyik ismerősömmel elég furcsa dolgok történnek mostanában....mi lehet ez? (beszélgetős fórum)

1 2
32. gigi> (válaszként erre: 30. - 408020f45e)
2014. máj. 19. 13:14
Nem tudom.Ha a szerelő hazudott,akkor én is. Ezt mondta.Ha mégis neked van igazad,ha valóban így történhetett ahogy te elmondod, akkor az illetőnek kívánok nagyon sok ilyen álmatlan éjszakát,és azt hogy kapja meg méltó büntetését az élettől.
31. ina87
2014. máj. 18. 17:50
hu ez aztán furcsaság a javábol egy telefon hivás,igen nekem is eröl egy horror film jutot eszembe
30. 408020f45e (válaszként erre: 28. - Gigi>)
2014. máj. 18. 15:16
Szerintem meg valaki jól szórakozott közben! Olyan ugyanis nehezen hihető, hogy egy vonalon meghibásodás történik és csak egyetlen egy számra fut be rendszeresen, hajnali hívás a "hiba" miatt. De miután kivizsgáltatták, már nem volt érdekes a móka. :)
29. 408020f45e (válaszként erre: 3. - Elfriede)
2014. máj. 18. 15:10
Nem kell belelátni azt, ami nincs benne! A telemarketing így működik. Az a feladatuk, hogy adott számokat hívjanak fel és termékeket reklámozzanak. Amúgy ezek a számok amikről hívnak "nem létezőek", tehát se meg nem jegyzi a mobil, se vissza nem hívhatók. Én is jártam ugyanígy. Nem tudtam időben előkotorni a mobilom és amikor megnéztem ki hívott, nem látszott a nem fogadott hívások listáján. :)
28. gigi>
2014. máj. 17. 14:37
Vezetékes telefonnál is történnek érdekes dolgok.Pár napja közeli ismerősöméknél egyik éjjel telefon csörgésre ébredtek.(Éjjel fél 2 )Felvették,és persze halálra rémültek,azt hitték baj van.Az egyik segélyhívó jelentkezett be náluk,és megkérdezte mi a baj? Miben segíthet? Mit küldjön,mentőt,rendőrséget,tűzoltóságot? Közölte hogy ők nem hivtak semmit,majd letette.Két óra múlva megismétlődött ugyanez.Majd napokon keresztül ujra és ujra.Már teljesen kivoltak merülve testileg,lelkileg.Fordultak szolgáltatóthoz,de ott a vonal nem jelzett hibát.Nézették a készüléket de az is kifogástalan volt.Végső elkeseredettségükben szerelőt hívtak,aki az oszlopon levő telefonhoz tartozó vezetékeket átnézte.Akkor jött a döbbenet.Két oszlop között (ami 4 házat jelent)volt zárlatos két vezeték.Ez okozta az álhívást éjjelente többször a segélyhívó számra!!Sehol másnál,csak náluk!A hibát sikerült kijavítani szerencsére.Azóta nem győzik ki pihenni magukat.
27. a0c1361e44 (válaszként erre: 11. - Elfriede)
2014. máj. 16. 22:09
A nénikémmel is mostanság többször előfordult. Ő nem veszi fel azóta azokat a hívásokat, amik ismeretlenek.
2014. máj. 16. 20:26

Lehet hogy téves hívás.

Van olyan számom amit hirdetésnél adtam meg. És nem is az ügyben hívtak... Tök ismeretlen nevű személyt keresett. Ha be akarta mérni hol vagyok, az érdekes lett volna...

Jó dolgokat írtak előttem.

Oda kell figyelni nehogy " minket hívnak " és mégis mi fizetünk...

Ha nincs letiltva a hívószáma a hívónak, el tudjuk dönteni, felvesszük - e.

A nem megszokott magyar számok...

Volt amikor semmi szám : Ismeretlen, felvettem. Nem húzott le de biza furcsa volt miért nem írja ki a számot.

Másik lehúzós volt, nyertél XY összeget. Amikor vetettek veled egy feltöltőkártyát, és olvasd be azt a kódot... Volt kolléganőmet bevitték a málnásba...

Álhívást azt hiszem a legbutább telefon is tud. Enyém sima mezei telo, de a menűbe találtam ilyent : Hamis hívás. Gondolom ezt jelenti, mert nem léptem tovább ott..

Túlvilág? Soha ne mondjuk hogy soha. Lehet hogy meg akart nyugodni a férj, jól van e a felesége...

25. Elfriede (válaszként erre: 24. - Ildikopopescu)
2014. máj. 16. 19:51
Nem vagyok őskövület, de a net nem adott érdemleges választ. Azért írtam ide hátha történt mással is hasonló és talált rá racionális magyarázatot.
24. ildikopopescu (válaszként erre: 8. - Elfriede)
2014. máj. 16. 19:06
a netten sokmindent meg lehet kapni,persze ha akarod,ott mindent meg lehet tudni!!
2014. máj. 16. 19:05
u.i. Modern vilagban elunk !!!!!
22. ildikopopescu (válaszként erre: 1. - Elfriede)
2014. máj. 16. 19:04
Nekem is sokszor elofordul,hogyha szamnelkul hivank,nem mutat semmit se a telefom,mert ezek az uj androidos telefonok igy vannak bealitva.Ne tulozzatok,mert semmi furcsa dolog nincs ebben,csak az android van igy bealitva.Olvassatok ti is el a telefonok performancait!
2014. máj. 16. 18:51
nekem is volt ilyen, fogalmam nincs, hogy ki volt, mi volt, nem hallottam semmit, nem lett több a számlám tőle, csak idegesítő volt.
20. 3d787b167a (válaszként erre: 4. - Kristo_f)
2014. máj. 16. 18:50
Én is erre gondolok.
19. Picilanykamarnagylany:( (válaszként erre: 14. - Elfriede)
2014. máj. 16. 18:49

Álhívás funkció - be is lehet állítani, illetve azt hiszem 2 gomb egyszerre történő megnyomásával is aktiválódik ( nem tudom pontosan, talán a hívás és lerakás gomb?!), rejtett számról érkezik a hívás, de valójában nem történik tárcsázás. mindjárt keresek valamit, ahol valaki nálam értelmesebb ezt jobban megfogalmazza! :D


jaj most azt találtam, hogy a halkítás/hangosítás gomb aktiválja... valahol a beállításokban álhívás címen meg kell, hogy találjátok, ha ez a hibás..


[link]

18. 5b0126de5b (válaszként erre: 15. - Elfriede)
2014. máj. 16. 18:45
Ugye? mondom én!:))
17. Kincsek (válaszként erre: 3. - Elfriede)
2014. máj. 16. 18:45
Átverés áldozata! Nekem volt +501-es számról is hívásom. Mexikó!!! Senki felne vegye, mert rögtön lehúzzák hatalmas összeggel.
2014. máj. 16. 18:44
Ilyen velem is szokott történni. Szerintem valami sz@rt akarnak rámsózni, az automata hív, és épp foglalt a kezelő, amikor felveszem.
15. Elfriede (válaszként erre: 13. - 5b0126de5b)
2014. máj. 16. 18:43
Hallottam már róla én is! :D
14. Elfriede (válaszként erre: 12. - Picilanykamarnagylany:()
2014. máj. 16. 18:43
Kifejtenéd bővebben?
13. 5b0126de5b (válaszként erre: 3. - Elfriede)
2014. máj. 16. 18:42
Erről eszembe jutott egy horror film! :)))
2014. máj. 16. 18:40
álhívás nem lehet?:)
11. Elfriede (válaszként erre: 10. - Bowie)
2014. máj. 16. 18:39
Még annyit mondanék hozzá, hogy kártyás telója van Nem tudom ez számít-e.
10. bowie
2014. máj. 16. 18:38
Na meg hátha jönnek még olyanok, akik tudnak valamit. Híradóban is volt ez anno.
2014. máj. 16. 18:36
Nem tudom így utána lehet e. Páromat megkérdezem, ha haza ér. Voltak ilyen ügyei régebben. Nem nagyon merültünk a részletekbe, így azt nem tudom, hogy a szolgáltatónál látszódik e, részletes lekérésnél bármi is.
8. Elfriede (válaszként erre: 6. - Bowie)
2014. máj. 16. 18:34
Szerintem is valami ilyesmi lehet.Tudnál valami támpontot adni, hogy hol nézhetnénk utána?
2014. máj. 16. 18:33
És, ha okostelefonja van, és még plusz netbankot is használ rajta, akkor érdemes odafigyelni jobban, mert egyéb adatokat is könnyedén le lehet így szedni.
2014. máj. 16. 18:32
egy időben így csináltak hatalmas telszámlákat emberkék. rácsatlakoztak más számára, az illetőnél kicsöngött, de nem hallottak hangot, se hívásinfó nem jelezte.
2014. máj. 16. 18:31
Esetleges racionális magyarázat? Mert férje halt meg 3 éve, hirtelen...de ő nem hisz az ilyenekben...
4. kristo_f (válaszként erre: 3. - Elfriede)
2014. máj. 16. 18:29
A túlvilág! Akár hiszi akár nem valaki
2014. máj. 16. 18:23
Csörög a telefonja, ismeretlen szám, felveszi, senki nem szól bele. Első alkalommal kis idő után letette, utána megnézte a hívásinfót és nem szerepelt benne, hogy valaki is hívta volna! Következő alkalommal direkt nem tette le, 16 percig bírta idegekkel.Ezt sem jelezte a telefonja, hogy valaki hívta volna. Ez mi?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook