Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyik családtagom bánatát, életét átveszem, élem.. fórum

Egyik családtagom bánatát, életét átveszem, élem.. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2006. dec. 7. 13:09

Elmesélnék én is valamit.

A párom külfőldön van,volt olyan időszak,mikor bánatos vagy letört voltam,és megérezte,jött üzenet,sms-ben,valami baj van?mert neki olyan rossz közérzete van velem kapcsolatban,és volt mikor én is megéreztem ha vele baj van.Nyugtalan,feszült voltam,nem találtam a helyem,és tényleg valami baj volt vele.A másik,van mikor rágondolok,vajon mi van vele,nem irt és nem is hivott,sms-t irtam neki,és még meg se irtam az egészet,hogy elkűldjem,jött tőlle az sms.Egyidőben irtunk egymásnak.Van mikor egy idöben gondolunk egymásra,és egyidőben hivjuk,vagy irunk egymásnak.Ez a telepátia.És nem csak a párommal volt ilyen eseményem,a hugommal is volt telepátia érzésem.

Nem tudom megmagyarázni ezt az érzést.Sokat gondolunk egymásra,gondolatban kérdem,hol vagy miért nem irsz,és jö is az űzi tölle.A szeretet,aggodás jele volna??

Üdv.Cicumaci

2. anduca (válaszként erre: 1. - Kisgé)
2006. dec. 7. 13:01

Szia! :)

Nem tudom, hogy erre gondolsz-e:

Én naponta többször aggódom az miatt, hogy az anyukám ideges valami miatt vagy az apu szomorú valami miatt. De tényleg. Én nagyon át tudom érezni. Ha a hugomnak van problémája, attól is nagyon feszült tudok lenni. Igyekszem a kedvükben járni. Próbálok úgy viselkedni, hogy ne rontjam el még én is a kedvüket.

Akkor nem csak én vagyok ilyen aggódós?

2006. dec. 7. 12:39

Sziasztok!


Hallottatok már ilyenről, amikor valaki bánatát átveszed, aki nagyon közel van hozzád? Értem ez alatt azt, hogy pl. az egyik szülőnek bánata van és lelkiismeret furdalása, amit én érzek, átérzem, és nekem is lelkiismeret furdalásom van. Vagy ez nagyon pszicho téma?

Érdekelne a véleményetek, esetleg valaki járt-e a Hellinger féle család terápián?


Üdv, g

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook