Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyetlen öröm a vírusban a céges karácsonyok kinyírása? fórum

Egyetlen öröm a vírusban a céges karácsonyok kinyírása? (beszélgetős fórum)


1 2
2020. dec. 4. 13:04
Ez az igazi lelki nyomor, barátaim. Minden nap önnön magát sanyargató, zsigeri gyűlölet a körülvevő emberekkel, a munkahellyel szemben. Mindeközben a változtatni nem akarás, a fejlődésre képtelenség... Elképesztő lejtmenet.
8. NomNom (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 4. 13:01
Minden nap más bajod van a munkahelyeddel. Inkább dolgozz...;)))
2020. dec. 4. 13:00
Ha munkaidőben van, miért marad el? Kicsit ellentmondásos
2020. dec. 4. 12:59
Nem. Megkeseredett, szomorú ember lehetsz.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Timycat)
2020. dec. 4. 12:58

"Téged viszont nem értelek, nem kötelező. "


Hááááááááát.... szándékosan munkaidőben lett szervezve éveken át, hogy ne pattanjanak meg az emberek idő előtt, elvégre munkaidő van....


Még régebben munkaidőn kívül volt-sose mentem el.

De aztán átkerült munkaidőbe így kénytelen kelletlen ott voltam-szigorúan munkaidő végéig. Egy perccel se tovább.


Na idén hál istennek ennek annyi.

4. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 4. 12:55
A fene vigye el a céges Karácsonyt, mert az családi ünnep.
2020. dec. 4. 12:55

Nem. Sok kollégámmal évente csak néhány alkalommal találkozunk, ebből az egyik a céges évzáró buli. Én sajnálom, hogy elmarad, de megértem.


Téged viszont nem értelek, nem kötelező. Ha ennyire senkivel sem vagy jóban a cégnél akkor pattanj onnan!


Gondolom te vagy a díszlibás, szopófantomos, sleppes, udvarost lenéző, aluldiplomázott cégmotorja. Uncsi ez már. Pláne munkaidőben. Persze biztos ingyen van a wifi.

2. NomNom (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 4. 12:52
🤣🤣🤣
2020. dec. 4. 12:50

A járvány tán egyetlen pozitív hozadéka a képmutatások csimborasszójának idei elmaradása? A céges karácsonyok!



A céges élet leghányadékabb leggyűlöltebb oldala (ami még a csapatépítőknél is rosszabb): a céges karácsony.


Ennél undorítóbb képmutatóbb szarság a világon nincs.


Na idén elmarad. Sírok is (örömömben)


Egyetértetel velem?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook