Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyenlőbb az egyenlők között fórum

Egyenlőbb az egyenlők között (beszélgetős fórum)


2012. máj. 4. 09:47
És ha nem szúr el semmit, csak"" áskálódik?
18. spinneli (válaszként erre: 1. - Aeb0378846)
2012. máj. 3. 14:55
Volt ilyen, roppantul bosszantó volt, engem mondjuk nem érdekelt, hogy ki áll a háta mögött, megmondtam a véleményemet, ha valamit elszúrt, még ha szervezeti szinten nem is történt semmi, én jobban éreztem magam tőle.
17. Hannapanni (válaszként erre: 10. - E16fe97baf)
2012. máj. 3. 14:51

nahááááááát...

Azt hittem csak én látok ilyen embert errefelé. :-)


Van még egy fajtája: a Valakiné... :-)

hehehe, én nagy ívben kikerülöm, mert valahogy nem barátnőnek való. Hogy humora van-e még nem derült ki, mert amúgy annyira negatív, hogy szentségelésen és idegbajon kívül sokmindent nem láttam nála.

2012. ápr. 27. 09:52
Érdekes dolgokat írtok, a humortalanság, valóban jellemző ezekre az emberekre.A többi is igaz ha végig gondolom.
15. a0c1361e44 (válaszként erre: 14. - Mazsinka)
2012. ápr. 27. 08:56

Azta! Van egy külön emberi faj:)

Pont ilyen az én kolléganőm is. Nincs humora, így sosem nevetgél velünk, mert nem érti a poénokat, így őt ez idegesíti és megy árulkodni, hogy nagyon jó kedvünk van. Csapkod, kéromkodik. Nem is tudom, hogy bírja az egere a kiképzés:) Napi szinten kb 3 percenként oda vágja. E mellett egész nap mormog magában, rázza a fejét, húzogatja a vállát, nyögdécsel, ha hozzászólunk akkor az első reakciója a cöccögés, majd ingerült hangon válaszol és hozzáteszi, hogy ba..+ vagy a Pi...csába.

Én mostanában ilyenkor azt mondom neki, hogy akkor köszi, majd megoldom. Ilyenkor észbekap és zavarba hoz azzal amit mond, mert ilyenkor azt mondja, hogy ne haragudjak, de ő olyan bunkó és nem veszi észre, hogy megbánt valakit és tényleg ne haragudjak és bocs és majd figyel és nem engem akart megbántani és ne haragudjak...és ilyenkor én szégyenkezek, hogy mekkora bunkó vagyok, hogy ezt csinálom....

Igen, idetart a világ!

Nyugi, fel a fejjel:)

14. Mazsinka (válaszként erre: 13. - A0c1361e44)
2012. ápr. 27. 08:18

Nem... :)

De ezek az emberek tényleg nagyon idegesítőek tudnak lenni. Az én emberem olyan, hogy amikor már meglátom, meghallom a hangját, égnek áll a hajam, annyira rühellem. Jön, és beleszól a dolgaimba, privát ügyeimbe, mit miért csinálok, miért nem,mit kellene csinálnom, továbbá mindenkit kibeszél valamiért, valahogy csak ő a tökéletes minden sztoriban. A viccet nem érti, mert valljuk be, egy jó humorérzékhez kell valamilyen szintű intelligencia. Szóval sosem veszi a lapot, s emellett van egy idegbeteg rángatózó stílusa, ha valami nem úgy történt, ahogy elképzelte. Ja, és egyszer láttam, hogy az ilyen szót j-vel írta le, utána meg azzal kérkedett, hogy doktorira fog menni. Gondoltam magamban, hajrá! Anyám, borogass!Hova tart a világ?

Kék irisz, téged sem irigyellek azért.

2012. ápr. 26. 19:45

Van egy kolléganőm, aki benyalta valahogy a cégvezetőnél magát, de nem tudom mivel. Gondolom azzal, hogy a cégvezető nem ül vele egy irodában napi 9 órát.

Egy gusztustalan, önző dög. Aki ha valakivel problémája van nem vele oldja meg, hanem felhívja a cégvezetőt, hogy ossza ki. Soha nem az igazat mondja el, hanem hazugságokkal traktálja. Persze a cégvezetőről is meg van a véleményünk, mert partner ebben. 3 évünkbe került, mire a közvetlen felettesünk igazat adott nekünk, de sajnos ő is félti a munkáját, hiszen családja van, így nem szól ennek a nőnek, hiszen bármikor felhívhatja a cégvezetőt, hazudik valamit és akár is rúghatják azt akire hazudik.

Mit lehet tenni? Mi most összefogtunk és kap tőlünk, ugyanazt, amit mi kapunk tőle. Érdektelenséget, nem segítséget, nem beszélünk vele csak ha muszáj, beszólogatunk neki. Persze nagy a szánk, mert lassan elmegy szülni. Igaz, azzal riogat minket, hogy szülés után 2 héttel már újra dolgozik. csak reménykedünk benne, hogy nem így lesz.

Ja igen, mi már egy kicsit mosolygunk:)

És valóban rá is jellemző, hogy a műveltsége elég silány. Azt sem tudta, hogy ki La Fontaine.

És valóban azt sem veszi észre, ha cikizzük vagy parodizáljuk.


Mazsinka, nem egy munkahelyen dolgozunk?:)))

12. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Aeb0378846)
2012. ápr. 26. 14:09
Úgy kell kezelni, mint mást. Aztán ha kifújt a hátszele lehet csendben mosolyogni;)
2012. ápr. 26. 11:25
Ismerek ilyet, őt a pártfogoltja irányítja olyan kérdésekben, hogy munkaszerzés, állandósítás, lakásvásárlás. Ezt mind a pártfogoltja miatt tudta elérni rövid időn belül, ő maga pedig egy jellemtelen, mindenkit megszóló, buta nőszemély, aki elméletilg elvégezte a főiskolát, gyakorlatilag meg még a hülye szót is j-vel írná, ha tehetné, miközben kioktatja a környezetét mindenféle műveltségi kérdésben, holott életében, ha elolvasott két könyvet, akkor sokat mondok. Irritáló, átnézni rajta nehezen tudok, de megpróbálok jó képet vágni a dolgaihoz, mert muszáj. A beszólogatást vagy leégetést nem venné fel, ahhoz is túl hüJe!:)
2012. ápr. 26. 11:20
én ismerek itt olyan embert aki idegesítő, jellemtelen... hogy mögötte áll e valaki? talán a szánalom... ja és önmagán is átnéz...nem teszek ellene semmit az élet már dolgozik rajta elég keményen...
9. aeb0378846 (válaszként erre: 8. - Zamila)
2012. ápr. 26. 11:15

Ha volt ellene fegyvered mi volt az ?

Vagy csak ráhagytad a hüleségeit..

2012. ápr. 26. 11:07
Jaja,a közvetlen főnököm volt ilyen,nem kellemes a helyzet,olyan szakmai dolgokba próbált bírálni,amihez ő nem is értett,ez azért ha mások előtt csinálta,szépen visszaütött neki:)))
2012. ápr. 26. 11:01

:)



____________l_”””_l___

_____________l____l____

_____________l_—_l_____

_____________l____l_________

________,.—.,_l____l_,.—.,__________

_______/_____\l_”””’_l/_____\_,.—.,______

_____–l______l_____l_____.l’_____\______

____/__l______l_____l_____.l______l______

___/___l__xx____xx____xx____xx___l______

__/____l________________________l______

__lx___l________________________/_____

__\____l_______________________/_____

___\_________________________/______

____\_______________________/_______

_____\_____________________/_______

______\____—————____/_______

_______l_________________/_______

6. 25d4b44717 (válaszként erre: 5. - Aeb0378846)
2012. ápr. 26. 10:47
én rajta is átnézek:)))
2012. ápr. 26. 10:42

hÁT AZ EGYETLEN JÓZAN MEGOLDÁS HA ÁTNÉZEL RAJTA.

De nem a főnököm, az én vagyok:)

2012. ápr. 26. 10:40
igen,a munkahelyemen.Tényleg nézz át a dolgon.Mit tehetnél?
3. mosolyka1111 (válaszként erre: 1. - Aeb0378846)
2012. ápr. 26. 10:40

Én is találkoztam vele, élő példa a lányom sulija.

Be lehet golyózni, ha az ember ezen agyal, nem kell vele foglalkozni, (bár tudom, nehéz.)

2012. ápr. 26. 10:37
találkoztam...nem kell vele foglalkozni!
2012. ápr. 26. 10:36

Volt e bárhol életed során valaki , akinek a háta mögött állt "valaki" , ettől úgy érezte neki mindent lehet.

Idegsítő ha egy jellemtelent folyton kimosnak a mocsokból, megóvját a tettei következményeitől.

Tlálkoztál e ilyennel mit tettél. Itt vagy a valódi világban.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook