Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Egyéjszakásnak indult, de... fórum

Egyéjszakásnak indult, de... (beszélgetős fórum)


1 2
2020. júl. 31. 21:41
Minden sikeres férfi mögött van egy okos nő. Ha jól csinálod, előtted a pálya.
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Elmúlik2)
2020. júl. 31. 21:25
Azért mert rengeteget melózik még megszerethet. Csak nem biztos, hogy eltűröd hosszú távon, hogy mindig te leszel az életében az utolsó.
2020. júl. 31. 21:17

Sziasztok! 4 hónapja túl egy toxikus kapcsolaton, most eldöntöttem, hogy élni szeretnék. Lesz ami lesz alapon.

Az elhatározás nagyon szép, de az első pasi aki jött azzal egyre mélyebb beszélgetéseink lettek. Nem tisztáztunk semmit, hogyan és miképp, ő 4 éve vált el, van egy kisfia. Nagyon-nagyon elfoglalt, egy olyan vendéglátóipari egységet üzemeltet, ami nagyon befutott, közben ott a kisfia is, tanul is, feljár Pestre is, mert ott is van egy befutott üzlete, közben edzésre is jár, millió felé pereg. A biznisze most főleg nyáron megy, csúcsidőszak van, legfőképp a hétvégék. Közben érdeklődtem róla közös ismerősnél, azt mondja, hogy nagyon rendes srác, megfognám vele az isten bokáját, ismerp őt is és a családját is. A beszélgetéseink során előjött, hogy a szex mindkettőnk részére nagyon fontos, azaz ő azt mondta, érzelmek nélkül neki nem megy (ez talán biztató is), és azon kaptuk magunkat, hogy lebeszéltünk egy talit, meghívtam magamhoz vacsira, akkoriban még lazán kezeltem ezt, azt mondtam, max. lesz egy jó esténk. Csakhogy megkedveltem a beszélgetések során, ahogy az lenni szokott, plusz még a közös este is életem legjobban végződő éjszakája, majd reggele lett. Utána is írt, keresett, aztán most azon kaptam magam, hogy nem tudom, hová tegyem őt. Tudom jól, hogy folyamatosan pörög, egy újságcikkben is ezt fejtegetik, hogy neki napi 30 óra kellene, mert annyira sokat dolgozik. Ő ezt jelezte is nekem. Tudom azt is, hogy rám ír az azt jelenti, hogy a pörgésben is gondol rám. Csak nem tudom, hogyan nyugtassam meg az agyam, hogy minden oké vagy sem... jó lenne tudni, mit is akar tőlem. Itthagyott valamit nálam, és szóltam neki, és azt írta, nem baj, majd legközelebb... voltak célzások, hogy ő jól érzi magát, de valahogy kellene most egy olyan visszajelzés is, ami reményt adna nekem, hogy ki kellene mellette tartani. És ez max. annyiban merül egyelőre ki, hogy érdeklődik, hogy vagyok, majd közli, hogy sok a meló és puszi meg minden, de most mennie kell. Tudom, hogy nem kamuzik, azt is érzem, ebbe már más nem nagyon férne bele. Mégis jó lenne tudni, mit akar.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook