Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedülálló anyukák fórum

Egyedülálló anyukák (beszélgetős fórum)


2012. máj. 30. 12:08
igen szerettem volna,de azóta kiderültek a hazugságok,nem csalt meg egyszerűen csak nem szeret,így meg nem látom értelmét....akkor menjünk jobbra és balra,ne nyúzzuk egyást feleslegesen csak a baba miatt,ez neki se jó
12. kisj (válaszként erre: 11. - Zsanci79)
2012. máj. 30. 11:23

ebben bizony van valami..

valami olyan, amit sosem fogok megérteni

2012. máj. 30. 10:47

Bocs, belenéztem a fórumaidba, és nem nagyon értelek......

2 hete még azt hitted újra terhes vagy és mégegy babát szeretnél.

nagyot fordult valami......

10. zsanci79 (válaszként erre: 8. - Baaandiii)
2012. máj. 30. 10:43

Látom még nagyon kicsi a gyereked.

nekem akkor sokkal nehezebb volt, mikor még GYED-en voltam. Imádtam, de akkor tényleg csak a "játszótéri" anyukák jutottak:) A szó jó értelmében.

Aztán mikor visszamentem dolgozni, visszacsöppentem a felnőttek világába, és sokkal könnyebb lett lelkileg.

Anyagiak, meg, hááááát......nekem 1 éve cirkusz van, nem kapok, már nem jön a fiához, stb......sokan mondják, hogy milyen jól viselem. Igen, mert próbálom a lehető legtöbbet, legjobbat kihozni a helyzetből, amennyire csak tudom.

Ha az ember mélyen van, depis, akkor a gyerkőccel sem tud úgy viselkedni, ahogy kellene, s a gyerkőc sem olyan. Nekem is vannak rosszabb pillanataim, de már egyre kevesebb :))) Ha akarsz beszélgetni, nyugodtan írj!

9. Muraja (válaszként erre: 8. - Baaandiii)
2012. máj. 30. 10:05
Pontosan , hameg gyessen vagy akor olvassal muveldjel es tervezel. Van sok lehetöseg es föleg banyaszad ki a összes kepeseged hogy mitt is hogy is tudnal megvalosittani. Lehet mindent csak akrni kell .Megvalosulni ugy hogy az ember buszke legyen magara. Ilyenkor eszre sem veszi sokszor hogy a kenyer kökemy amit eszik de az ÖVE sajat maga kereste meg. Ez az igazi elet erelme.
2012. máj. 30. 09:52
Muraja akkor mondhatni te kétszer élted meg ugyanazt? Persze kell kitartás és erő,meg a gyerekekből lehet erőt meríteni,de néha nagyon nehéz vannak napok amikor nagyon nagy a depresszió,de azt le kell küzdeni a kicsi érdekében.
7. Muraja (válaszként erre: 6. - Kukacc)
2012. máj. 30. 09:51

Imadom az alatvilagot , öszintebb mind az ember.

Köszönöm szepen az elismeresed , de hidd el könnyebb soklata könnyeb egyedul. Azt tudod hogy rajtad csak is rajtad van a felelöseg ! nem kell senkire sem szamitani nem kell felni hogy csalodas er igy aztan csak magadra es a gyerekre tudsz öszpontosulni.

Voltak evek amikor en hosszu eszakakon at taxit hajtottam de napal ott voltam ertuk . Kolchoszt (ovodat ) utaltak en is ök othon akartak lenni . Igy csak 4- 5 evesen kesztek az ovit.

De ment ok. egy amit kicsit nem kalkullaltam be az egesszsegem az egy kicsit sz@ . no de kösztudas hogy semi sincs ingyen az eletben....

6. Kukacc (válaszként erre: 4. - Muraja)
2012. máj. 30. 09:41

Minden tiszteletem a Tied, hihetetlen erős lehetsz!



Nekem csak a csorda kifejezésével van bajom, nem azzal, amit "letettél az asztalra", mert az nem kevés, sőt!

Csak a csorda szót állatokra használják...

5. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 4. - Muraja)
2012. máj. 30. 09:39
És nem hiányzik Neki egy társ?
4. Muraja (válaszként erre: 3. - Kukacc)
2012. máj. 30. 09:38
azt hogy nagy csaladom volt ma mar felnöttek , fiam egyedul neveli a gyerekit az egyik csak 8 honapos volt amikor veget ert a kapcsolat es a kicsi az edesapjanal maradt.
3. Kukacc (válaszként erre: 2. - Muraja)
2012. máj. 30. 09:35
Megkérdezhetem, mit jelent a "csorda" ??
2012. máj. 30. 09:30

Egyedul neveltem egy csordat , lehet mindent ha az ember akar !

Szeleslatast követel es magabisztonsagot, mindent megtettem hogy mamma is pappa tudjak lenni egyszerepben.

2012. máj. 30. 09:26

Sziasztok!

Olyan anyékkal beszélgetnék akik egyedül maradtak a babájukkal,gyermekükkel. Lelkileg ez egy nagyon nehéz helyzet, de anyagilag is legalább annyira megterhelő. Hogy telik a minennapotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook