Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Egyedülálló anya két gyerekkel milyen kedvezményeket vehet igénybe az emelt családi pótlékon kívül? fórum

Egyedülálló anya két gyerekkel milyen kedvezményeket vehet igénybe az emelt családi pótlékon kívül? (tudásbázis kérdés)

2009. márc. 15. 07:29
rendszeres gyermekkedvezmény, rendkívüli gyremekkedvezmény, az összeghatárt az önkorm.-nál megmondják. azt tudom, jó ha rendelkezzel családi pótlék ellátásról szóló papírral a MÁK-tól, munkáltatói igazolással,amin a nettó béred van leigazolva. Érdemes felhívni az önkorm-t és megkérdezni.
2009. febr. 26. 18:22
Úgy tudom igen, mivel ez is bevételnek számít! Ezt ám nem tudom pontosan!
4. Merci234 (válaszként erre: 3. - Ee8583e1f3)
2009. febr. 26. 18:17

Köszönöm..

ebbe a 42 e.forintba a gyerektartás is beleszámít?

2009. febr. 26. 18:16
Lakástámogatás és a gyerekétkeztetésben van még támogatás! Önkormányzathoz menj el, és adnak papírokat amiket ki kell tölteni! Ha még nem váltatok el, a férjednek ki kell viszont jelentkeznie, vagy ha nem akar, akkor jelentse be hogy más a tartózkodási helye, és már kapod is ha jár! Úgy tudom az egyfőre eső nem haladhatja meg a 42 E ft-ot!
2009. febr. 26. 18:13
Nem sokára egyedül maradok.Válok.Van valami juttatás vagy mi, amit igényelhetnék?pl:gyerek étkeztetésbe,vagy ilyesmi?aki tud segítsen.köszönöm
2009. febr. 26. 18:12
Egy egyedül alló anya két gyerekkel.milyen kedvezményeket vehet igénybe az emelt családi pótlékon kivűl?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook