Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedülálló anya: a gyereket az apja nem fogadja el fórum

Egyedülálló anya: a gyereket az apja nem fogadja el (beszélgetős fórum)


1 2 3
74. 0b18315731 (válaszként erre: 73. - Tejbegríz)
2011. okt. 17. 14:19
Igazad van én is ezt írtam a primitív őszinteségemmel:-)))Legalábbis ez lett volna a lényege,köszi,hogy nem csak én gondolom így!
73. tejbegríz (válaszként erre: 15. - Diveron)
2011. okt. 17. 13:14

Szia,

Azért mert a Te tested és arról Te döntessz! Már bocs, de én ha nem akarok gyereket akkor én teszek ellene, hogy ne is legyen! Azért csak a Te felelősséged mert a másik fél az nem Te vagy, nem bízhatsz meg benne 100%-ra . Magadban viszont igen.... Ha meg mégis így alakult és a pasi az elején elhagyott, mert NEM AKAR GYEREKET akkor itt is hibáztál, mert nem lehet ráerőltetni és ezt már az eljén látnod kellett volna és akkor a gyerkőckédnek nem kellene megtapasztalni az elutasítást. Ne haragudj nem bántani akarlak! Hidd el jobb ha békén hagyod és új életet kezdessz a kislányoddal!

2011. okt. 17. 12:47
Menni bizony...:)
71. 0b18315731 (válaszként erre: 68. - Zsanci79)
2011. okt. 17. 12:36
Gyönyörű vagy,úgyhogy menni fog,nálad már csak a kisfiad szebb:-)Tündéri fotók,legjobban a gyúrunk...:-))az hatalmas:-)Szép napot neked
70. 0b18315731 (válaszként erre: 68. - Zsanci79)
2011. okt. 17. 12:34
Meg is fogod kapni az élettől.A hozzáállásod miatt is mert igen,íme egy talpraesett,életrevaló nőci AZAZ TE!Gratulálok magadhoz!Puszim
69. 171925f409 (válaszként erre: 68. - Zsanci79)
2011. okt. 17. 09:38
Az az igazság ezt mondom én is olyan mintha apasi tudta nélkül hoz össze babát és utána akarja, hogy a pasi foglakozzon a babával szóval nem tudom az a jó ha egy gyereket mind 2 fél akarja szerintem ez olyan mintha egy nő magának szülne persze van ilyen de akkor ezzel számolni kell mert mondhatja azt is a koma, hogy:"Te én nem akartam ezt a babát miért nem szedtél gyógyszert?"És valamilyen szinten igaza van hisz tudta nélkül jött létre egy gyerek
68. zsanci79 (válaszként erre: 63. - Diveron)
2011. okt. 17. 09:35

Na itt a bibi. Azt írod én szerettem volna babát. Nem azt, hogy mi. Azt nemtudom, hogy elmondtad e neki, hogy te babát szeretnél. Mert ha nem, akkor mégjobban nem értem, hogy miért erőlteted a kapcsolatot a kicsivel.

Én is egyedül nevelem, a közösen akart gyermekünket. Az apja mostanában nem látogatja. Igen, rossz érzés, mikor a gyerkőc játszik, s azt mondja valamire, hogy ez itt anyája, ez itt apája....sokszor el is sírom magam, mert megszakad a szívem érte. De attól neki nem lesz jobb, hogy nagy könyörgések árán eljön az apja hozzá fél órára, és nem tud mit kezdeni vele...ezt a gyerek érzi, így ő sem tud mit kezdeni vele. Én bízom benne, hogy azért előbb-utóbb megtalálom a társam, aki elfogadja a gyerkőcömet, és családban fog felnőni. Mást nem tehetek. Azzal, hogy kesergek, vagy könyörgök, nem megyek semmire. Az ajtó nyitva áll, és ezt Ő is tudja.

67. 9536810fa1 (válaszként erre: 64. - Diveron)
2011. okt. 17. 04:39
Tetszik ez a gondolkodás :), DE a fórumok éppen azért jók, mert nem kell "simulni" a másikhoz, hogy elfogadjanak, tiszteljenek, szeressenek... itt hidegen, érzések nélkül, az ember megmondhatja, hogy mit lát kívülről, mi látszik érzelmek, és a másik lelkének tisztelete nélkül. ... és néha azt is jó tudni! :) ... szerintem...
66. 0b18315731 (válaszként erre: 64. - Diveron)
2011. okt. 16. 19:55
Nem értesz és én nem értelek,úgyhogy akkor maradjunk ennyiben.Kívánom azért neked a legjobbakat minden őszinte primitívségemmel.
65. 171925f409 (válaszként erre: 63. - Diveron)
2011. okt. 16. 19:30

Hát értem.

Így alakult de legalább van egy pici lányod:))Ő kárpotól minden rossz dologért.

Szerintem nektek olyan férfi lesz szükségetek aki elfogad majd téged és a gyermeked is biztos van ilyen és a lányod is családban fog felnőni

64. diveron (válaszként erre: 60. - 0b18315731)
2011. okt. 16. 17:50

Mar bocsanat en ezt nem öszintesegnek neveznem, hanem primitivsegnek. Bocsi .. de gy van. En is voltam am valamikor ilyen öszinte. Nagyon nagy hevvel tudtam, kinek hogyan kellene elnie, dolgokat a legjobban csinalnia. Vegülis meg van ennek is a helye az eletben, a kamaszok ilyenek. Mert akkor kell ilyennek lenni. Aztan, aki tovabblep a lelki fejlödes tovabbi szakszaba az nem lesz mar ilyen "öszinte".

Engem legfökepp az valtoztatott meg, hogy kikerültem külföldre. Itt eppenseggel lehet öszinteskedni, de en arra az allaspont jutottam, hogy nem erdemes. Probalok ugy hozzaalni az emberekhez, ahogyan en szeretnem, hogy hozzamalljanak. Igyekszek mindnekit elfogadni es toleralni. Es csodak csodajara az itteniek is nagyon szuperül elfogadtak engem. De ha nagy mellennyel .. nagy ösziten odaallnek mindneki ele, Te figyelj .. en most öszinten a szemedbe mondom ..blablabla .. Csakis azokrol a dolgokrol alkotok velemenyt, amik közvetlenül erintenek engem. Minek terheljem massal magamat?

A masik meg az, hogy amibe nincsen szeretet, együtterzes, megertes, csak eles kritika en azt nem neveznem öszintesegnek. Az bizony csak a primitiv realitas. Es? Nesze semmi, fogd meg jol.

63. diveron (válaszként erre: 62. - 171925f409)
2011. okt. 16. 17:39

Igy igaz, en szerettem volna babat. Nem is varatott magara sokat .. miutan vedekezes nelkül kezdtünk el együtt lenni, utana következö az elso honapban összejött.

Persze mai fejjel mar maskent csinalnam, egyertelmü. Adott egy helyzet, probaljuk kihozni belöle a legjobbat, oder?

2011. okt. 16. 15:01

Tudod ez úgy jön le amiket leírtál, hogy Te tisztában voltál azzal , hogy terhes lehetsz de ezzel nem törődtél hisz valószinű szerettél volna babát vagy úgy voltál vele lehet ez az egy alkalomtól nem leszel babás.Ez a 2 lehetőség van szerintem.

Én azért bele gondoltam volna, hogy ha így teszek és babás leszek akkor mi lesz hogyan tovább.Szóval én azért előre is gondoltam volna.

61. panka§ (válaszként erre: 59. - 9536810fa1)
2011. okt. 16. 14:46

Elhiszem, 15 éve vagyunk együtt, én akkor 16, Ő 26 volt.

Azt hittem nem lesz belőle hosszútávú dolog, hisz még fiatal voltam, azóta van egy 5 éves lányunk, és 4 éves fiúnk. :)

Közben nekem voltam botlásaim, amit Ő elnézett-és bölcsen tette, rájöttem nem sok ilyen pasi van. Nincs már a mai világban egy normális pasi, aki hűséges, családszerető lenne, és tisztel mint nő, szerencsésnek mondhatom magam.

60. 0b18315731 (válaszként erre: 57. - Panka§)
2011. okt. 16. 14:27
ÁÁÁÁÁ:-)Örülök,hogy tetszik az őszinteségem,tiéd is tetszik nekem.Szép napot!Puszi
59. 9536810fa1 (válaszként erre: 51. - Panka§)
2011. okt. 16. 14:27
nah, akkor vele nem találkoztam... :))) ...én csupa olyan pasival találkoztam, akitől inkább megszabadulna az ember, mint megfogja egy gyerekkel... vagy bármivel. :D
58. 0b18315731 (válaszként erre: 56. - Diveron)
2011. okt. 16. 14:26
Nem is tudom mit írjak,tudom kétségbe vagy esve...Nézd én nem akarlak bántani a véleeményemmel remélem tudod.Kívánom,hogy megoldódjon ez a része az életednek és azt hogy számodra és a pici számára a lehető legjobb megoldást hozd.Sok sikert.Amúgy azt viszont értékelem,hogy a kritikát is jól kezeled.Nem lehetsz te egy buta nőci,nem is értem miért írod le magad?Hiszen bárkit találhatnál még aki a tenyerén hordozna titeket,tudod az a szekér ami nem vesz fel sosem,be kell látni,hogy hiába való utánna rohanni.Szép napot neked!Puszi
57. panka§ (válaszként erre: 54. - 0b18315731)
2011. okt. 16. 14:22
Áááááááááá de jó volt!!!! :))))
56. diveron (válaszként erre: 54. - 0b18315731)
2011. okt. 16. 14:20

Nem varok megerösitest. Pont ilyen valaszokat is varok, mint a tied.

Most elvitatkozgathatunk az abortus etikajarol. Nem latom ertelmet. Mar nem aktualis a tema.

De talan azert irtam ide, hogy az en gondolataim kicsit letisztuljanak. Ehhez különösen jol jönnek a negativ kcisengesü hsz-k. Köszi

2011. okt. 16. 14:18
Amúgy meg egyértelmű mit akar el művelgetni még úgy hogy felelőssége ne legyen.Ha te erre vevő vagy,hmm inkább nem írom le a véleményemet.Te döntöd el,de tudod egy ártatlan kislány érzéseivel nem éppen jó játszani.Különben sem normális az a pasi.Viszont kinek kire van igénye az is igaz.
54. 0b18315731 (válaszként erre: 47. - Diveron)
2011. okt. 16. 14:14

Életke!Én úgy általánosságban írtam,nem konkrétan rád,hogy bizony te így akartad megfogni.Viszont a nem védekeztünk...oké értem én,de mégis ez hol akarás?Én pedig nem tárgyalnék egy percet sem olyan emberrel akit nem érdekel az aki az én cunámon szenvedte ki magát és én könnyezek nevetek vele napont és ápolom mikor beteg.Mit akarsz te ilyen pasitól?Szóval most kőkeményen őszinte leszek hozzád:Azt kapod amit szeretnél.Ha őt akkor őt,csak tudod ha már önzősdit játszol időszerű lenne jól játszanod.Hiszen ha már van egy gyereked úgy érdemes önzőzni,hogy az ő érdekeit nézed és tartod szem előtt.Viszont te itt ebben a történetben jól el játszol és nem tudom kitől várod az erősítést,hogy óhh igen jó úton jársz,nah az jó nagy hazugság.

Javaslom neked közöld az úriemberrel,hogy akkor hívogasson,ha eszébe jut megkérdezni,hogy a gyereke hogy van?Magadat áltatod amúgy ,hiszen átcseszhető,használható voltál eddig is,elnézést a véleményem ez.

Ezzel nem akarlak bántani,csak felnyitni a szemedet,hogy rájöjj amit most csinálsz sehova sem vezet,csak lelkileg csinálod ki magadat,holott van egy lányod akinek szüksége van rád.

Amúgy köszi a választ:Nem kommunikáltatok,tehát a pasi nem akarta a gyereket.

53. panka§ (válaszként erre: 50. - Diveron)
2011. okt. 16. 14:12
Őszintén szólva, hogy rövidre zárjam a témát, megingtál. Kicsit érthető a gyerek miatt, de kérlek hallgass az eszedre, és ne a szívedre! Ez most jelen pillanatban esélytelen, lehet pár év múlva ha kitombolta magát. DE addig is, foglalkozz a kislányoddal, és beszél vele erről, ja és ne lássa rajtad hogy szenvedsz -e miatt. VELE meg nagy ívben kerülném a kontaktust. ( egészen addig amíg térden állva nem kúszik, hogy kelletek neki..:)) )
52. 0b18315731 (válaszként erre: 49. - Panka§)
2011. okt. 16. 14:08
Így gondolom én is!
51. panka§ (válaszként erre: 48. - 9536810fa1)
2011. okt. 16. 14:07
nekem van 1! :))))
50. diveron (válaszként erre: 49. - Panka§)
2011. okt. 16. 14:06
.. jogos .. csak az ember elgondolkozik, hatha ki lehetne alakitani, meg lehetne menteni ezt a kapcsolatot. Marmint a gyerek es apja közöttit.
2011. okt. 16. 14:04
Csak a gyerek fog ebben a húza-vonában sérülni, mert leírtad, hogy a gyereket nem fogadja el, részemről az ilyen pasas mehet a levesbe, sőt elküldeném a p...ba, ha a gyerek nem kell, én se kelljek, ennyi! Nemhogymég beszélgessek vele ezek után!
48. 9536810fa1 (válaszként erre: 47. - Diveron)
2011. okt. 16. 14:03
De most őszintén, árulja már el nekem, hogy hol teremnek az olyan pasik, akit érdemes, akár egy gyerekkel is megfogni... mert én nagyon-nagyon nem látok olyanokat... :(
47. diveron (válaszként erre: 45. - 0b18315731)
2011. okt. 16. 13:59

Nem egeszen ertem a kerdes .. "akarta-e az apuka"

Miert egyertelmü az, hogyha minketten tudataban vagytok annak, hogy nem vedekeztek, es az apuka utolag "meggondolja magat" .. akkor a nonek alapertelmezettkent abortuszra kell rohannia? Vagy ha nem teszi, akkor az csakis azt jelenti, hogy csakis ö akarta. NEM. Minketten tadataban voltunk annak, hogy nem vedekeztünk. Egyenlö felelösseg/felelötlenseg.

Ez az egesz szemlelt nem tetszik nekem: "biztos ezzel akarta megfogni a pasit" Nem a Te konkret hozzaszolasodra ertem, de en ebben mindig erzek egy rakat rosszindulatot es karörömöt.


Azt lehet, hogy nem jött at Neked, hogy az apukaval kb egy eve eleg joban vagyok, sokat beszelgetünk. Hetente kb 5 orat telefonon. Igazsag szerint ez kavart fel megint, hogy hozzam akar tartozni, viszont a gyerekhez nem.

Ha brutalra leegyszerüsitjük, akkor most az a helyzet, hogy az apuka erölteti az ö tarsasagat ram, en meg rä a gyereket. Szoval ez most nem a klasszik felallas.

Jelenleg en sem Mo-n elek. De ahol most vagyok sokkal öntudatosabbak az emberek. Ffiak, nök, mint nalunk. Szoval amiota kint vagyok a gyomrom fordul fel attol a mondattol, hogy maradjon csak kussba a kis ribije .. mert biztos a pasit gyerekkel akarta megfogni.

2011. okt. 16. 13:45
Doris27! Szívemből szóltál! Ezzel csak a gyereket fogja kínozni, ez itt a lényeg. Képtelen elengedni, és új életet kezdeni, szerintem.
45. 0b18315731 (válaszként erre: 17. - Diveron)
2011. okt. 16. 13:38
Nem volt,de volt olyan barátnőm nem is egy aki ezzel akarta megfogni a pasit csak azért is.Kérdezem én,hogy te megbeszélted azzal akinek vállaltad?Nem úgy tűnik.Amúgy volt egy nehéz 2 éves kapcsolatom,ahol nagyon megkaptam a tutit és remegő gyomorral vártam a terhességi teszt eredményét,úgy hogy minden álmom az anyaság ami még nem teljesült.Anyukám és anyukája ott szorítottak nekem akkor bizony a negatív eredményért.Meg is kérdezték,ha pozitív lenne,mi lenne?Zok szó nélkül válaszoltam,hogy abortusz,életem első abortusza,hiszen tudtam mint apa jelölt mellé nyúltam volna és nem álltam rá készen egyedül vállalni egy gyereket.Néha döntést kell hozni és bizony nem egy barátnőm futott abortuszba ismerem az eljárást is,mert elmesélték igen nem egy leány álom.Viszont akkor sem értem milyen ötletet vársz?Ha eddig is hátat fordítottak neked nem gyanus,hogy ezután is hátat fognak?Nem akarlak megbántani komolyan,hidd el nagyon sajnálom ahogyan jártál,de nekem úgy tűnik olyanba kapaszkodsz aminek sosem volt és sosem lesz értelme és éveket veszel el az életedből még és valahol ezzel kinzod is majd a gyermeked.Holott van élet utána is és ha már vállaltad,akkor igen is tiéd minden felelősség.Vagy akarta az apuka is?Erre kíváncsian várnám a válaszodat.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook