Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Egyedül várni a kisbabádat... fórum

Egyedül várni a kisbabádat... (beszélgetős fórum)


1 2
14. wanda8 (válaszként erre: 12. - 4423e63349)
2006. nov. 4. 14:30

Szia!

Együtt terveztük a babát,csak neki közbejött a volt felesége vagyis visszajött!S Ő azt a nőt választotta!Nem tudom miért,holott azt állította imád minket!!!Fáj,de a gyerekemet kell néznem és erősnek maradni!S talán jobb elöbb mint utóbb!

13. wanda8 (válaszként erre: 10. - Hoxa)
2006. nov. 4. 14:28

Szia!


Köszönöm az aggodást!NAgy csalódás volt ez,de a babam mindig velem lesz,s ez a fontos!Szeretem előre elrendezni a dolgokat s ezért nem vagyok kétségbe esve!Nem naygon lesz segítségem,de vannak barátaim akiknek szólhatok,stb!Csak mindig optimistán kell felfogni a dolgokat!

12. 4423e63349 (válaszként erre: 1. - Wanda8)
2006. nov. 4. 10:53
Szia Wanda!En az utolso terhessegemmel a volt ferjem mellett voltam egyedül.Ö ugyanis soha meg nem kerdezte hogy vagyok,mit mondott az orvos,meg a napot sem tudta mikor fogok szülni.Csak a trofeakat gyüjtötte a kalandjai utan.Haaat...ez is egyfajta egyedüllet, nem?Mikor megszületett,egyedül örültem az elsö mosolyanak,az elsö szavainak.Harom eves volt a legkisebb lanyom mikor (hala az egnek!)lelepett.Nem tudom a te törteneted hatteret,hogy együtt terveztetek a babat,vagy ugy jött,de valoszinünek tartom hogy a parod megijedt az apasagtol,az ezzel jaro felelössegektöl.Marpedig akkor nem is erdemel meg titeket!
11. Hoxa
2006. nov. 3. 19:59
Elolvastam a naplódat is. Próbálj a terhesség szép oldalával foglalkozni. Már most sem vagy egyedül, ott mocorog a kicsi babód, aki olyan szeretettel fog rád nézni, amilyen nincs más a világon. Foglald el magad a készülődéssel, bár nem tudom hányadik hónapban vagy, rengeteg mindent lehet elolvasni előre, ismerkedni más kismamákkal, hogy elvonják a figyelmed. Sajna ez az idő nem kedvez már a szép őszi sétáknak, de egy jó meleg tea, meg egy érdekes könyv, halk zene mellett talán még örömet tud okozni. :)
10. Hoxa
2006. nov. 3. 19:56
Szia Wanda! Azért van aki segít majd?
2006. nov. 3. 19:10

Kedves Wanda8!

Engem hála égnek nem hagytak ott,immár 2 terhességettudhatok magam mögött.Viszont egy barátnőmet ott hagyta a férje,egy másik nőért.Felháboritónak tartom!

Nagyon nehezen viselte a barátnőm.Tudom, könnyű mondani, de próbáld meg:legyél nyugodt.A babára kihat minden, a fejlődésére.Valószinű nem érdemeltétek meg ezt az egyedül maradást.De a babádnak joga van ahhoz, hogy egészségesen és nyugalomban fejlődjön ki.És reménykedj,lehet, hogy visszamegy ha megszületik a baba:)

2006. okt. 30. 10:02
Köszönöm!Tudom ,hogy remény mindig van!
2006. okt. 30. 09:42

Szia Wanda,

én is egyedül maratam a pár hónapos kislányommal hét éve. Nem mondom hogy könnyű volt, az is hozzátartozik, hogy részemről nem is volt igazi szerelem...csak a gyerek miatt voltam vele.

Előre nézz, nem leszel egyedül SOHA többé, hiszen ott lesz neked a pici babád. Én is így voltam.

Aztán a párkeresés. Ettől is féltem, pedig bizonyos értelemben még jobb is. A 'férgese' szóba se áll veled a gyerek miatt, az igazi családszerető kedves fiúknak viszont nem akadály egy baba, így hozzád már csak az ilyenek jutnak el. Én megtaláltam a páromat, négy éve együtt vagyunk, a lányom apának szólítja, most várjuk a kisfiunkat. Igazi happy end! Nagyon drukkolok, hogy nálad is így legyen!!! Csak higgy benne!


puszi

2006. okt. 30. 09:33
Köszönöm biztató szavaid!NEm adom fel,és küzdeni fogok a gyerekemért,aki még meg sem született.Egyedül is megcsinálom,hisz annyi mindent végig csináltam már ebben az életben!Már semmi és senki nem számit csak Ő,a babám!!!!
5. bige
2006. okt. 29. 23:08

Kedves Wanda!

végtelenül sajnálom a helyzetedet. át tudom élni. hasonlóképpen voltam én is a 2. kislányommal. annyi volt a különbség, hogy én a szülést követően költöztem el. nekem ott volt a nagyobbik - 7 éves- lányom. 6 hónapon át néztem minden nap, ahogy az exem készülődik a randevúra - miután rájöttem, hogy barátnője van - . mentem az utcán, és sírtam, hogy mindeki azt hiszi boldog kismama vagyok. egyet biztosan tudok. a kislányom ezt a lelki állapotot biztosan megérezte, és bizony nagyon sokáig kísérte - ha nem kíséri most is - az életét.

borzasztó volt feldolgozni, hogy azért szülök gyereket, hogy csonkacsaládban nőjön fel. egy viszont biztos. sokkal jobb így. az nem embernek nevezhető, aki képes ezt egy kismamával és egy kisbabával megtenni, ez nem áll meg ennyinél. örülj, hogy most lépett ki, mielőtt jobban tönkre tenne Benneteket.

Bízz Magadban! én soha semmi rosszat nem kívántam neki, semmi rosszat nem mondtam róla a gyerekeknek, de már veri az élet. a gyerekek maguk ítélkeznek.

Én sajnálatra méltónak tartom ezeket a lényeket, mert férfinak sem nevezhetőek, hisz a férfiak "fasza gyerekek", ami korántsem egy állapotos nő elhagyását jelenti.

2006. okt. 29. 19:07
Igen az köti le figyelmem,csak eléggé elkeserít,hogy az az ember akire kellene támaszkodnom elhagyott!!!
3. 7130b15964 (válaszként erre: 2. - Wanda8)
2006. okt. 29. 19:05

Nem egy vidám helyzet, de egy rossz kapcsolatnál sokszor jobb a semmilyen, ráadásul így lesz lehetőséged egy új kapcsolat kialakítására, még ha nem is lesz olyan egyszerű. Most azért gondolom, a babavárás köti le a figyelmedet, de bármi megtörténhet.


A lényeg, hogy egészségesek legyetek, a többi majd alakul.

2006. okt. 29. 18:43
elég elkeserítő a helyzetem.Magamra maradtam teljesen!Egyedül a kisbabámmal,aki még nem is sejti,hogy az apukája elhagyta.
2006. okt. 29. 18:39
MIlyen érzés elhagyottnak lenni?Hogy ha a párod magadra hagyott szülés elött,mert úgy döntött kilép az életetekből!?Én így jártam.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook