Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Egyedül vagyok, nem tartanál velem? fórum

Egyedül vagyok, nem tartanál velem? (beszélgetős fórum)


12. Foxi4
2014. szept. 4. 15:12

Köszönök szépen minden hasznos hozzászólást.

A csoportba kiírta, de eddig senki sem válaszolt sajnos:(

11. emagdi (válaszként erre: 10. - Foxi4)
2014. aug. 30. 20:50

ott a DK-ban biztos találsz magadnak edzőpartnert, sok a tag, és az a jó, hogy sok a kezdő futó.

persze már tapasztaltabbak is vannak (akik régebb óta futnak), de ők is tudják, hogy kezdték, és segítenek.

de majd látod a csoportban:)


egyébként én nem szoktam rendszeresen futni, de ha mégis, akkor a városligetben :)

10. Foxi4
2014. aug. 30. 20:00

Köszönöm szépen, csatlakoztam a csoporthoz, hátha összejönne valami.

Főleg IV XV. kerület lenne a jó.

Te merre futsz?

2014. aug. 30. 18:56

fészbukon csatlakozz valamelyik futócsoporthoz, például ott van a "dagadt köcsög team", ott sokan vannak, sokan túlsúlyosak, és kezdő futók. mindenféle közös edzéseket is szerveznek.

itt a csoport linkje, csatlakozz:

[link]

8. Amby
2014. aug. 30. 08:18
Meg fontos ,hogy legyen olyan tevékenység, amivel lehet húzni az idő a megéhezésig, arra az esetre ha csak kívánósságból ennék. pl. lehet ilyen az üvegmatrica festékkel festegetés, kötögetés, kedvenc tv műsor nézése, hasonlók.
7. Amby (válaszként erre: 5. - Foxi4)
2014. aug. 30. 08:14
Sokat gyalogolok olyan távolságokat is, amikor valahova odafelé busszal megyek, vissza meg gyalog nagyvároson belül. Hetente egyszer járok jógázni, biciklizek (szoba és kinti). Ügyelek rá, hogy minden nap egyek legalább háromszor zöldséget és /vagy gyümölcsöt. Megvárom míg éhes leszek mielőtt eszem, nem pedig akkor amikor a szemem kívánja csak .
6. simple (válaszként erre: 1. - Foxi4)
2014. aug. 30. 07:21
Merre szeretnél futni?
2014. aug. 29. 21:03

Sziasztok!

Amby, Te milyen életmódváltást csinálsz? Mit mozogsz mellé?

4. Amby
2014. aug. 29. 19:00
Szia ! Én 165 cm vagyok és 78 kg. Szeretnék lemenni kb. 70 kg-ra. Nem sürgetem magam, inkább életmódként is tartható dolgokkal próbálkozom. Pl. 4 óránként evés kombinálva azzal, hogy nem eszek együtt húst krumplival ,hanem pl salátával, vagy hogy este 6 után már csak kefir, főtt tojás max. harapásnyi kenyérrel, ilyesmik. Ha este mégis sokat eszem valamiért ,akkor másnap délelőtt gyümölcs és zöldség van max. 1-2 harapásnyi pirítóssal.
2014. aug. 29. 18:58

Szia-szia!

Nézz be hozzánk, talán van a közösségünkben olyan, akit te keresel: szintén fogyis csoport, már egészen szép kis csapat jött össze, téged is szeretettel várunk:


[link]


Az biztos, hogy én nem fogok veled együtt futni, mert elég messze lakom tőled, meg... :)))

2014. aug. 29. 18:58
Én szívesen csatlakozom. :)
2014. aug. 29. 18:52

165cm és 73-74kg vagyok, Karácsonyra formába kellene hoznom magam.

Nincs társam akivel együtt végig csinálhatnám, nehézségeken át végig küzdhetnék magunkat.

Én budapesti vagyok, szóval ha találnék itt olyan lelkes futótársat, aki velem tartana, annak is nagyon örülnék:)

Vagy csak beszélgetnénk, ki mit evett-ivott, mi van vele, hogy van, mit csinált stb, ennek is nagyon örülnék.

Elszánt társaim, beszélgessünk, segítsünk egymásnak, hogy egy jó kis társaság alakuljon ki, hajrá, gyertek:)

22/L

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook